Şimdi Ara

Mage char ve Shield!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ii geceler (diceksinizki cumhur bu saatte ruyanamı gırdı hayır merak ettım:)) Simdi arkadaslar mageler gordugum kadarıyla adamlar shield takıpta gezıolar bu shield in magelere bir yararı varmı bunu merak ettim yararı varsa bende takam taktıgımda sayısal degerde hıc bır getırısı yok sadece evasıyon dusuo Shield guzel gorunuyo ama yararı yoksa takmıyım bos yere

bi seyettırebılırsenız sevınırım tekrar iyi geceler..

• Mage SE den empower dışında EE den clarity,shield bufflarını ve POW alır.
    O vakit elinde bir shiled olması P .attacklara karşı onu koruyacaktır.
    Özellikle archerlardan sakınması için shield şart.
    Gracia 2,3 de gelicek olan mageler için ayrı özellikli bir shield söz konusu hale geldi.Shiled'ıda tıpkı silah gibi kullanıcak.
  • Cumhur abi archerlar için birebir shield kesinlikle kullanmanı tavsiye ediyorum şiddetle statyusta bişi göremezsin ama okcuların block oranını çoğaltıyor shield
  • Blessed shield ve advendec block buflarinida almayi unutma
  • Ok arkadaslar tesekkur ederım ..O halde ben elıme bı dynasty alam Pekı +sı onemlımıdır bu shıeldın...
  • O zaman d grade shield alalim :)
    İc shield almiyalim. tabiki onemli pdefiO zaman d grade shield alalim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: MORFEUS

O zaman d grade shield alalim :)

VaLLa Orasi SAna Kalmis D grede alirsin Bundan Sonra Sheld Def bile vermese S gerde Sheldler şekilbakımndan daha gsl ben olebi sey olsada s gerde alirdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: By.GohanX

quote:

VaLLa Orasi SAna Kalmis D grede alirsin Bundan Sonra Sheld Def bile vermese S gerde Sheldler şekilbakımndan daha gsl ben olebi sey olsada s gerde alirdim

adam dalga geçmiş sende ciddi ciddi cvp yazmışsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: x264

quote:

Orjinalden alıntı: By.GohanX

quote:

adam dalga geçmiş sende ciddi ciddi cvp yazmışsın

Walla bence oda dalga gecmıs sende ona cıddı cıddı yazmısın kım ne sekılde yazarsa yazsın kabulumdur ben ısıme yarayan cevabı alırım gerısı dalga gecenın kalıtesnıe baglı ...hade kolay gele...

• Dinasti yada s grade shield aldigin zaman

Bazen bolye adam sana ok yagdirirken cinkkk die bi ses gelir iste ozaman anlaki adamin oku shieldde kalmis
  • Yok yaw ben dalga falan gecmedim Az espir kattim o kadar
    Pdef onemli tabiki yedigin dmgte azalma oluyor shieldin defi yuksek oldugunda
  • shield -7 evasion demek ama aynı zamanda defence rate ve p def demek.advenced block ve bless shield bufflarını unutmazsan okçular sana 1 dmg crit vurur dalga geçersin
  • Eywallah arkadaslar saolun adam gıbı cevaplar için...
  • cumhur abi bak bise daha okcunun yana attıgı yer cok onemlidir kalkanın olmadıgı yerden atarsa kalkan passive kalır yersin 1k-2k
    bunada ihtiraz etcek olan giitsin denesin

• quote:

Orjinalden alıntı: Mc-Mesut

cumhur abi bak bise daha okcunun yana attıgı yer cok onemlidir kalkanın olmadıgı yerden atarsa kalkan passive kalır yersin 1k-2k
    bunada ihtiraz etcek olan giitsin denesin

Yaa bi git yaa
    Bide itiraz eden denesin diyo

Bilmem ne acayip private serverinde adamlar keyiflerine göre L2 yapmış binbir hile hurda(statik değerlerinin değiştirilip oyunun temel dinamikleri bozulduğu için hile hurda dedim) ile L2 oynadığını sanıyosun.
    Kalkmış bide burda ahkam kesiyosun.
    Git adam gibi temel değerleriyle oynanmamış bir low rate server bulda bu başlıklarda bahsettiğin saçmalıkları bi dene.Gelip burda başkalarınıda yanıltma.

• arkadasım ileri gitme istersen
    sen ne diosun yha ben sadece bildiklerimi soyledim bos bos konusmana gerek yoktu
    adam gibi cvp veriosan ver vermion sus otur asagı adamı sinir etme
    pvp yapmayı biliosan gel kapısalım o zaman da gor
    nasıl oldugunu
  • zannetmiyorum ya çünkü archerlardan kaçarken falan da shield defence succesfull dio oyle bişey olsa kaçarken shield ise yaramaz.
  • ama oyle bişe var istersen dene o acark da adam gibi cvp vermio bilmem bişiler dio
    dogru duzgun cvp vermiosan hiç bişe yazmaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: grafkxx

zannetmiyorum ya çünkü archerlardan kaçarken falan da shield defence succesfull dio oyle bişey olsa kaçarken shield ise yaramaz.

Kardesim Aksamki Servere Senide Davet Edris O zmn Anlaris..!
  • quote:

Yaa bi git yaa
    Bide itiraz eden denesin diyo

Bilmem ne acayip private serverinde adamlar keyiflerine göre L2 yapmış binbir hile hurda(statik değerlerinin değiştirilip oyunun temel dinamikleri bozulduğu için hile hurda dedim) ile L2 oynadığını sanıyosun.
    Kalkmış bide burda ahkam kesiyosun.
    Git adam gibi temel değerleriyle oynanmamış bir low rate server bulda bu başlıklarda bahsettiğin saçmalıkları bi dene.Gelip burda başkalarınıda yanıltma.

aksam sende gel su servera gor bakalım hangimizin dedigi dogru
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.