Şimdi Ara

Mage AOE Grinding

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konuda bir kaç sorum var. Cevaplayanlar olursa şimdiden teşekkürler.

Mage ile erken levellarda AOE spelleri ile grinding yapılır mı? Erken levellardan kastım 15-25 arası. Bu levellar arasında gelen AOE spelli var mı ?
    Ben ileriki seviyeleri de düşünerek Fire-Frost gibi bir talent izlemeyi düşünüyorum AOE için. Sizce uygun mudur? Bu şekil yaparsam en erken AOE spelli ne zaman gelir?
    Ne tür professionlar gerekmekte AOE grinding olan bir mageye? Tailoring- Herbalism mi? İşime yarar mı bu talent? Yani istediğim levellarda kendime uygun kıyafetler yapabilir miyim? Tailoring-enchanting daha mı iyi olur?

Bir de AOE hakkında bildiklerinizi yazarsanız iyi olur. Hangi tür speller hangi levellarda geliyor bunları merak ediyorum.

Teşekkürler.

• Bence talent olarak Frost'u seç. Meslek olarak Tailoring ve Enchanting daha uygun olur. LvL 52'ye geldiğinde Frost ağacında Blizzard yeteneğin açılacak, bence en rahat o skill ile kasarsın.
  • Knight değil bu oyun,grinding ile yapacağın bir olay yok.15-25 arası için konu açılıyor ya rab
  • lol grinding diyor
  • Grinding ile ayrı bir tat alınabilir
  • mage çok dandiq bence hemen manAsı bitiyor ilk levellarda 2 fireball atıyosun mana burn oluyosun, ama 70 levelda harca harca bitmiyor.Bu arada max level ne zaman 80 olcak beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

mage çok dandiq bence hemen manAsı bitiyor ilk levellarda 2 fireball atıyosun mana burn oluyosun, ama 70 levelda harca harca bitmiyor.Bu arada max level ne zaman 80 olcak beyler?

mana burn oluyosun ne la?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

mage çok dandiq bence hemen manAsı bitiyor ilk levellarda 2 fireball atıyosun mana burn oluyosun, ama 70 levelda harca harca bitmiyor.Bu arada max level ne zaman 80 olcak beyler?

daha iyi cevaplar bekliyoruz senden. ne bu böyle kötü aktörler gibi
  • kınaytla kıyaslama wowu. 15-25 arasını 3 55 dungeon 9-10 görev yaparak geçersin 1 günde zaten. hiç bilmeyen adam ortalama 6 7 günde level 60 olur
  • Firöst meyc iyidir candır
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

kınaytla kıyaslama wowu. 15-25 arasını 3 55 dungeon 9-10 görev yaparak geçersin 1 günde zaten. hiç bilmeyen adam ortalama 6 7 günde level 60 olur

olmuo işte görevler cok uğraştırıo bi süre sonra sıkıor ya :S O yüzden sordum zaten. Eğer grinding yapabiliceksem o levellarda benim için daha rahat olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: prqblem

quote:

kınaytla kıyaslama wowu. 15-25 arasını 3 55 dungeon 9-10 görev yaparak geçersin 1 günde zaten. hiç bilmeyen adam ortalama 6 7 günde level 60 olur

olmuo işte görevler cok uğraştırıo bi süre sonra sıkıor ya :S O yüzden sordum zaten. Eğer grinding yapabiliceksem o levellarda benim için daha rahat olur

arkadaşım bu oyunda grinding anca farm için yapabilirsin,exp için grinding yapamazsın.ha yaparsın ama aptallık olur
  • quote:

quote:

löl
    AoE Grinding ile lvl kasmak. Hem de WoW'da.
    Sebep de çok geçerli, quest'ler kasıyor Grinding'le seri seri lvl atlarım.
    Bi atlama durumu olur mob keserek ama kim atlar, kime atlar, nerede nasıl atlar bilemiyorum.

Yazıktır yahu, bilmeyen de oyunu zor zannedecek. 15lvl olmadan elemental geliyor yancı olarak. 2 kişi oluyorsun bir anda. Milletin tek kesemediği quest boss'larına yekten gider yapıyorsun mage ile. 3-5 günde günlük 2-3 saat oynamayla zaten 60lvl olursun. Ha olamıyorsan oynama zaten mage'i.

Diyor ya Organize İşler filminde Asım Noyan karakteri. Ya o formayı giymeyeceksin, ya o formanın hakkını vereceksin Süpermen.

Benim tavsiyem bırak sen mage falan oynama. Senin minvalindeki oyuncuları görüp bize anlatıyorlar daha sonra baltazar bi mage gördük diye üzülüyoruz. Senin mage seçmene mi yanalım, yoksa mage ile geçirdiğim zamana mı karar veremiyorum şuan.

Te allahım ya, grinding..

• quote:

Orijinalden alıntı: whereismywings

quote:

quote:

löl
    Bi atlama durumu olur mob keserek ama kim atlar, kime atlar, nerede nasıl atlar bilemiyorum.

Yazıktır yahu, bilmeyen de oyunu zor zannedecek. 15lvl olmadan elemental geliyor yancı olarak. 2 kişi oluyorsun bir anda. Milletin tek kesemediği quest boss'larına yekten gider yapıyorsun mage ile. 3-5 günde günlük 2-3 saat oynamayla zaten 60lvl olursun. Ha olamıyorsan oynama zaten mage'i.

Diyor ya Organize İşler filminde Asım Noyan karakteri. Ya o formayı giymeyeceksin, ya o formanın hakkını vereceksin Süpermen.

Benim tavsiyem bırak sen mage falan oynama. Senin minvalindeki oyuncuları görüp bize anlatıyorlar daha sonra baltazar bi mage gördük diye üzülüyoruz. Senin mage seçmene mi yanalım, yoksa mage ile geçirdiğim zamana mı karar veremiyorum şuan.

Adam belli ki tecrübesiz yeni başlamış.. İnsan gibi söylersen anlar herhalde eşek değil. Sizin gibiler yüzünden insanlar soru soramıyor forumlarda rezil olurum diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quezé

Adam belli ki tecrübesiz yeni başlamış.. İnsan gibi söylersen anlar herhalde eşek değil. Sizin gibiler yüzünden insanlar soru soramıyor forumlarda rezil olurum diye.

Cevabımın bu yönde olmasının tek sebebi, açıklama yapılmasına rağmen ısrar etmesiydi.
    Ben de hoşlaşmıyorum bu şekilde hitap etmekten ama açıklamaya rağmen ısrarla KO ve WoW kıyaslaması yapıyor.
    Yazdıklarımda darılacak birşey göremiyorum. Oyun zaten binlerce değişkene sahip interaktif bir oyunken, sabit fikirlerle gelmesine isyanım.
    Dünyasını değiştirmek değil amacı, dünyayı değiştirmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whereismywings

quote:

quote:

löl

öncelikle belirteyim. Darılmadım darılmam da eleştirilere açık bir insanım.
    Kendin söylediğin gibi oyun binlerce değişkene sahip iken mage neden aoe grinding yapamıyor onu anlamadım.Mage dediğin sınıf büyüleri ile birçok mobu aynı anda öldürme becerisine sahip olan bir sınıftır. Eğer senin gibi at gözlükleri ile bakan insan olsalardı zaten öyle AOE spelleri koymazlardı. Demek ki oyuncuların ilgisii çekebiliyor ve oyunda iş yapıyor. Sen mage ile solo zevk alıyor olabilirsin, ama ben de solo kesmekten zevk almıyorum. Onlarca solo sınıf varken neden mage i solo olarak seçeyim diye düşündüm. Diyebilirsiniz ki mage in bir sürü slow skilleri efendim invisi var, ondan seçiyorum. Ben eyvallah derim.

Belki de hatayı benim gibi ısrar edenlerde değil de oyuna tek bir yönden bakan kendinizde arayın. "Neden olmasın" şeklinde verilecek cevaplar yerine "olur mu öyle şey sen bunu ko mu sandın""Wow ko karşılaştırma" gibi cümlelerden kurtulursanız belki düşünceleriniz ve fikirleriniz gelişebilir.

• iyi de bu göreli bir kavram değil ki matematiksel bir gerçek.grinding ile diğer seçeneklere oranla çok daha yavaş level alırsın.
  • Şimdi mage ile melee vura vurada level kasılır ve level 85 olunabilir yani. "Ben öyle seviyorum" dedinmi de kimse ağzını açamaz zevk meselesidir. Ama birde mantıklı olan diye birşey var, oyunda single target büyüleri kullanıp hızlı hızlı quest yaparaktan daha dengeli bir level kasma metodu yok.

Canın sıkılnca 5 man'e girebilir, PvP yapabilir, hatta grid bile yapabilirsin kabuli ama bu sadece hızını düşürür. Level kasmak için değil zevk almak için yaparsın bunları ancak.
  • Adam Simdiye kadar lvl85 olmustur beyler :)
  • Ya yeni konu açmayayım şimdi fazlalık olmasın da Bende bi mage açtım heirloomları falan dizdim 3 parça %10 ex veren artı bide guildin %10 u var. Nasıl level kasarım en hızlı zygor kullanıcam ama yetişemiyor bana sağa sola gönderip duruyor. 15 olup bg dg mi gitsem quest mi yapsam beyler ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.