Şimdi Ara

Magazino uyelik servisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
7.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Üyeliği mutlaka operatörünüzden iptal ettirin çünkü Timwe şirketinin müşteri hizmetleri üyeliği iptal ettirdim diyor ama ettirmiyor
  • 31.03.2017 tarihinde Vodafone dan Avea (Türk Telekom) ya geçiş yaptım. 02.04.2017 yani 2 gün sonra "MagazinO" diye bir servise haberim ve bilgim olmadan aylık aboneliğim başlatıldı. 20 Tl karşılığında her ay otomatik yenilenecekmiş ve ilk ay ücretini de peşin aldı. Bu durumdan şikayetçiyim. Herhangi bir başvuru yapmadım. Herhangi bir mesaj yada çağrıya onayda vermedim. Benden habersiz yapılan bu işlemin incelenmesini ve kişilerin haberi olmadan haksız kazanç sağlayan bu firma hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını ve 20 TL nin iade edilmesini istiyorum.

Yukarıdaki metni Şikayet edebildiğim her yere yazdım .... (Şikayetvar, cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr,https://sikayet.btk.gov.tr/ ,www.bimer.gov.tr)
    Bakalım sonuç ne olacak

• Arkadaslar ayni durum bugun basima geldi şikayetlerimi yaptım fakat Türk Telekomu aradığımda sürekli banttan konuşuyor bir türlü derdimi anlatabileceğim birisi çıkmadı . Şikayet için farklı bir numarası filan mı var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nartive -- 5 Nisan 2017; 19:25:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DopDoLuYuZ

31.03.2017 tarihinde Vodafone dan Avea (Türk Telekom) ya geçiş yaptım. 02.04.2017 yani 2 gün sonra "MagazinO" diye bir servise haberim ve bilgim olmadan aylık aboneliğim başlatıldı. 20 Tl karşılığında her ay otomatik yenilenecekmiş ve ilk ay ücretini de peşin aldı. Bu durumdan şikayetçiyim. Herhangi bir başvuru yapmadım. Herhangi bir mesaj yada çağrıya onayda vermedim. Benden habersiz yapılan bu işlemin incelenmesini ve kişilerin haberi olmadan haksız kazanç sağlayan bu firma hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını ve 20 TL nin iade edilmesini istiyorum.

Yukarıdaki metni Şikayet edebildiğim her yere yazdım .... (Şikayetvar, cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr,https://sikayet.btk.gov.tr/ ,www.bimer.gov.tr)
    Bakalım sonuç ne olacak

Az önce Telekom Müşteri hizmetleri aradı ve şu bilgileri verdi :)
    Servise abonelik iptal edildi
    20 TL iade edildi.
    MagazinO firması kara listeye alındı.
    Teşekkürler

• quote:

quote:

31.03.2017 tarihinde Vodafone dan Avea (Türk Telekom) ya geçiş yaptım. 02.04.2017 yani 2 gün sonra "MagazinO" diye bir servise haberim ve bilgim olmadan aylık aboneliğim başlatıldı. 20 Tl karşılığında her ay otomatik yenilenecekmiş ve ilk ay ücretini de peşin aldı. Bu durumdan şikayetçiyim. Herhangi bir başvuru yapmadım. Herhangi bir mesaj yada çağrıya onayda vermedim. Benden habersiz yapılan bu işlemin incelenmesini ve kişilerin haberi olmadan haksız kazanç sağlayan bu firma hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını ve 20 TL nin iade edilmesini istiyorum.

Bakalım sonuç ne olacak

Az önce Telekom Müşteri hizmetleri aradı ve şu bilgileri verdi :)
    Servise abonelik iptal edildi
    20 TL iade edildi.
    MagazinO firması kara listeye alındı.
    Teşekkürler

Bende sikayetlerimi yaptim umarim ararlar cozulur

• Bu forumda gördüğüm belki bininci dolandırıcı konusu..Bu kadar mı zor bunları engellemek,yasaların işlemesini sağlamak.Hep mi vatandaş dolandırıcılara karşı kendi başının çaresine bakmak zorunda?!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Btkya başbakanlığa cumhurbaşkanlığına ttye hepsnine yazdım magazino servisinide aradım adamlar bana üye olmuşun ama müşteri memnuniyeti die para iadesi yapacaklar.Komik tarafı ben bunlar ile uğraşırken tt müşteri hizmetleri fırsat 8gb faturalıya geçirmiş talebim olmadan aradım talebim olmadı dedim indirim yaptılar faturalıda kaldım ilk ay ücret almayacaklar artı ücret iadesi olacak bide 7tl ek2gb yi aldım güncel fatura 30tl 10gb 1000dk 1000sms
  • 1 hafta önce yanlışlıkla .link reklamlarından birine tıkladım ama sonra hemen kapattım birde ne göreyim anında magazino üyeliğin başladı diye mesaj geldi şok oldum..

Hemen aradım müşteri hizmetlerini mobil ödemem kapalı olduğu için çokta direnemediler zaten kayıt açtılar 2 gün sonra aradılar ama açamamıştım online işlemlerden baktım güncel faturadan 20 lira iade edilmiş.

Kayıt açarken isterseniz içerik servislerini kapatalım bir daha başınıza böyle birşey gelmez dedi bende kapatın dedim şimdi %100 güvendeyim.

• Az evvel hiçbir yere üye olmadığım, hatta o an wifiye bağlantım kapalı olduğu halde bana da şöyle bir mesaj geldi:

MagazinO aboneligin basladi! Aylik yalnizca 20TL-ye en guncel magazin haberleri cebinde! Iptal edilmedigi surece her ay otomatik yenilenir. Iptal etmek icin IPTAL MAGAZINO yazip 3435-e gonderebilirsin!http://xrink.me/BL1Wv MH:08507233016 B001

• quote:

Orijinalden alıntı: Seçilemeyen kullanıcı adı

Az evvel hiçbir yere üye olmadığım, hatta o an wifiye bağlantım kapalı olduğu halde bana da şöyle bir mesaj geldi:

MagazinO aboneligin basladi! Aylik yalnizca 20TL-ye en guncel magazin haberleri cebinde! Iptal edilmedigi surece her ay otomatik yenilenir. Iptal etmek icin IPTAL MAGAZINO yazip 3435-e gonderebilirsin!http://xrink.me/BL1Wv MH:08507233016 B001

Akşam evde Bimcell'i arayıp durumu ileteceğim. Sorgusuz sualsiz bir sisteme üye yapılmam, üstüne benden ücret alınması hoşuma gitmedi elbette. Iptal mesajı da gönderdim az önce.

• Arkadaşlar benim başıma 2. Kez geliyor.. 1.sinde iptal ettirdim 20 tl yazmış faturaya hadi neyse dedim.2.kez basıma geldi. Dün türk telekomu aradim saat 18 de ama işleminiz gerceklestirilemiyor diyip. Kspaniyordu telefon. Bugun aradim durumu belirttim şikayet kaydı açtılar . Ve mobil ödememin kapali oldugunu belirttim bakalim ne. Olacak. Sonucu buraya yazarım.

Edit: arkadaşlar telefonunuza virüs bulaşmış. Olabilir. Ben heralde reklamlara tikladim yanlislikla ve aninda kapattim. Bi apk uygulama yuklendi ve bu.magazino denen illet başladi. Neyse sildim apk yi. Ve telefona pc den format attim . Bu sefer tekrsr basima geldi. Ve sd kartta virus oldugunu farkettim 360 securty uygulamasinda belirtiyordu zaten sahte sms gonderme diye. Sd kaeti biçimlendirdim

• furkanakcay032 F kullanıcısına yanıt
    Android'e virüs bulaşmazdı bir de.

Aslında otomatik indirmese iyi olurdu tarayıcılar. Böyle güvenlik açığı yaratıyorlar.

• MagazinO aboneligin basladi! Aylik yalnizca 20TL-ye en guncel magazin haberleri cebinde! Iptal edilmedigi surece her ay otomatik yenilenir. Iptal etmek icin IPTAL MAGAZINO yazip 3435-e gonderebilirsin!http://xrink.me/BkiTV MH:08507233016 B001 ---- biraz önce geldi

• Arkadaşlar, türk teelekom saolsun 20 tl yi güncel faturadan silmiş. ne arayan oldu ne soran. hatta indirim bile yapmış faturama. 31.5 tl olan normal faturam 27 tl olmuş. sizin başınızada böyle bir olay geliyorsa türk telekomu arayın lgileniyorlar şikayet kaydı açıyorlar . :)
  • Btk ya yazın , Bimer yazın şikayetleriniz olumlu dönüyor. Paramı geri aldım

• Müşteri hizmetlerinden servisi iptal ettirmeyi unutmayın. Para iadesi için temsilciden, onay verilmediği halde servise abone yapıldığınızı belirterek şikayet kaydı oluşturmasını isteyiniz. Faturaya yansımadan iade aldım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.