Şimdi Ara

Mağazalara iphone 8 plus sormaya gittiğimde Neden huawei mate 10 pro tavsiye ediliyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.Iphone 8 plus almaya niyetlendim. Note 5 de dahil kullandım ama zamanla tlfnlarin yavaslastigini kamera kalitesinin dahi kayiba uğradığını gördüm. Iphone kullanicilarida yıllar sonra bile tlfnun ilkgunki gibi çalıştığını söyler dururlar oyüzden iphone karar kıldım ama hangi mağazaya girdiysem huawei mate 10 pro yu oneriyorlar. Gerçekten bu Huawei alinmalimidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boşver sen mağaza çalışanlarının dediklerine emin ol huaweiden daha iyi pirim aliyorlardir onun için tavsiye ediyorlardır sen sen ol gönlünden geçen telefonu al bende 6 yıldır android kullanıyorum iosa gecicem şuan j7 kullanıyorum ama sıkıldım ve bir sürü donmalar kasmalar sinir ediyor beni daha öncede S3 kullanmıştım bende kararsizim iPhone 7 plus mi alsam yoksa 8 plus mu karar veremiyorum ama sende akıcı bir deneyim yaşamak istiyorsan geç iPhone 8 plussa butceni zorlamiyorsa mutlaka geç bakma satıcıların lafına ha kullanan birileri sana tavsiye etmiyordur onu bilemem Huawei kötü bir marka değil şu aralar ilk 3 yarışıyor iPhone Samsung Huawei gerisi piyasa da sıkıntılı markalar Huawei kendi işlemcisini kullanıyor Huawei alanda pek pişman olmuyor sen bilirsin ama iPhone gece çekimi iyi olmasa da bazı amiral gemilere göre gerçek renk ve doğru netliği göze yakın hiisi veriyor androidler genelde makyajlayip cekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfabrava -- 12 Nisan 2018; 19:45:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Satıcı size bir şeyi ısrarla övüyorsa ondan aldığı prim daha fazladır ya da sadece ondan prim alıyordur. Salın. Dinlemeyin. Gidin aklınızdakini alın.

İlk günkü gibi kullandığımız yalan bu arada. Teli yavaşlatan Samsung değil Apple dı ama

Neyse iPhone u da güncelleyince yavaşlıyor sonuç olarak.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi yavaşlatma gibi bir durumda var ama android kadar çabuk bitmiyor örneğin android 2 yılda donma kasma başlıyor guncelleme bitiyor ios en az 3 yada 4 yıl gidiyor sonra yavaşlatma politikası başlıyor ama yinede 1 2 sene daha götürür iPhone belki ilerleyen zamanlarda vazgeçer Apple düzelir ama şu gerçek iPhone ne kadar yavaslatilsa bile Apple Android'den daha stabil daha kararlı devam ediyor ben bile tele çok para vermeyi sevmiyorum ama sırf şu iphone deneyimini yasamak ve akıcı ara yüzü kullanmak için paraya kiyicam asla marka yada elma logosu için düşünemedim herkes diyor hava için ama şu gerçek Apple kalitesi bir başka kullanmadim ama hiç çok araştırıyorum forumlarda YouTube da her yerde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prim olayı sanırım doğru. Ama sıkıntı şurda Teknosa ya girdim iphone 8 bakıyorum dedim Teknosa çalışanı kız bilmem ne hanim size daha iyi yardimci olacaktır diyip baskasina yönlendirdi neyse iphone ye ben bakmadan bile Huawei ovmeye başladı sonra bi baktım yaka kartı nin ipinde Huawei yazıyor tişört un lol kismindada turkcell logosu var acayip killandım. Teknosa geniş ürün yelpazesi yle satış yapmasın ozaman tek bir tlf koyup onu satsin. Almamak en güzeli. Adamın kafayı bilmiyorsanız çorba yapiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: iege

Prim olayı sanırım doğru. Ama sıkıntı şurda Teknosa ya girdim iphone 8 bakıyorum dedim Teknosa çalışanı kız bilmem ne hanim size daha iyi yardimci olacaktır diyip baskasina yönlendirdi neyse iphone ye ben bakmadan bile Huawei ovmeye başladı sonra bi baktım yaka kartı nin ipinde Huawei yazıyor tişört un lol kismindada turkcell logosu var acayip killandım. Teknosa geniş ürün yelpazesi yle satış yapmasın ozaman tek bir tlf koyup onu satsin. Almamak en güzeli. Adamın kafayı bilmiyorsanız çorba yapiyorlar
    Oraya gelenler telefon hakkında bilgisiz ise eğer kendi istediklerini değil elemanın istediği telefonu alıyorlar.

Mağazanın da bunda kârı vardır. Satış limiti koymuştur anlaşma vs vardır. Bir mağaza size ısrarla bir ürünü satmaya çalışıyorsa kesinlikle ama kesinlikle diğer ürünü sattığında elde edeceğinden daha fazla bir kârı, çıkarı vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: alfabrava

Dediğin gibi yavaşlatma gibi bir durumda var ama android kadar çabuk bitmiyor örneğin android 2 yılda donma kasma başlıyor guncelleme bitiyor ios en az 3 yada 4 yıl gidiyor sonra yavaşlatma politikası başlıyor ama yinede 1 2 sene daha götürür iPhone belki ilerleyen zamanlarda vazgeçer Apple düzelir ama şu gerçek iPhone ne kadar yavaslatilsa bile Apple Android'den daha stabil daha kararlı devam ediyor ben bile tele çok para vermeyi sevmiyorum ama sırf şu iphone deneyimini yasamak ve akıcı ara yüzü kullanmak için paraya kiyicam asla marka yada elma logosu için düşünemedim herkes diyor hava için ama şu gerçek Apple kalitesi bir başka kullanmadim ama hiç çok araştırıyorum forumlarda YouTube da her yerde
    Apple'daki Uygulama-Cihaz-Yazılım uyumuna hastayım.

• Huawei mate 10 pro gayet güzel cihaz hocam tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de prim olayindan oyle diyordur ancak ben 6 senelik bir iphone kullanicisi olarak soyluyorum ben de mate 10 pro diyorum cunku kamerasi daha iyi , hizli sarj adaptoru var, sarji az da olsa yine 8 plustan ustun.sonra apple in islemci yavaslatma skandali var.arkadas 4500 tl lik telefonun hizli sarj adaptoru olmaz mi ? bu kadar insanlar aptal yerine konmaya calisilmaz bence

• Huawei mate 10 pro çok sağlam cihazdır ben olsam onu tercih ederdim ama karar sizin tabi ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam prim alıyordur belki ama mate 10 pro daha iyi olduğu konusunda haklı. 8 plus da 2691 batarya varken mate 10 proda 4000 batarya var. Kameralarıda çok daha iyi. Tasarım zaten daha iyi iphone gibi 2 parmak çerçeve yok. Alacaksan iphone x al 8 plusa o para değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 13 Nisan 2018; 15:15:42 >
  • Androidin amiral gemi modellerini alırsan iphone gibi uzun süre kullanabilirsin. İki cihaz arasında mate 10 pro tercih ederim.

• Alacağınız telefonun XDA Developers sitesinde desteği mevcutsa resmi güncellemeler bitince (riskleri size ait olmak kaydıyla) indirip kurabilirsiniz. Adım adım hangi işlemlerin yapılacağı popüler bir Android ürünü ise anlatılıyor. Örn. Sony Z3 Compact güncellemelerin kesilmesinin ardından yer sorunu yaşamaya başlamıştım. Android 4.4 (ilk sürüm)'e dönme şansım da vardı ancak şu an Oreo 8.1 yükledim ve telefon (birkaç küçük yazılım sorunu hariç) adeta uçuyor. Yer sorunum düzeldi. Gerektiğinde günlük güncellemeleri de indirebiliyorum. Telefon çok nadir reset atıyor (bunu Oreo 8.1 romunun stabil olmamasına bağlıyorum) bu da XDA'da belirtilmiş.
  • Hangi teknoloji marketine giderseniz satıcılar hemen huawei tavsiye etmeye başlıyor bende hepsine huawei markasini sevmediğimi belirtip isterseniz bedavaya verin almam diyorum prim oranları yuksek olduğundan herkese satmaya çalışıyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.