Şimdi Ara

Mağarada Birlikte Olan Çifte Baskın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
1
Favori
4.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam Türkiye özeti. İşine gelirse ahlakı dağıtıcı, işine gelirse ahlaksızlık yayıcı. Bu ülkede ne kadar içi leş insan var görün. Boşuna demiyoruz, şehirler arası pasaport lazım. Her bölge ahlakı kadar, çabası kadar, adaleti kadar kalkınsın. Böyle içi leş insanlar bu milletin arasında rahatça gezemesin.

Bu ülke her anlamda bitmiş. İnsanlar birbirinin kuyusunu kazıyor, bencillik-yalancılık nirvana, zenginlere sırf parasından hürmet ediliyor. Yoksulun bedduasından korkmuyorlar, Zenginlerin zulmünden korktukları kadar. Bu ahlaksızlığı en büyük suçlusu bu devlet. İnsanlara refah getireceklerine nasıl Bangladeş oluruz diye uğraşıyorlar.

Bu barbar marabaların sonu gelmedikçe memlekette huzur ve mutluluk olmayacak. Biz mi çok nahif insanlarız bunlar mı çok barbar bilemiyorum ama parkta bahçede şurada burada öpüşen, sarılan birilerini görünce bakmıyorum, rahatsız etmeden oradan uzaklaşmaya çalışıyorum. Mağarada ilişkiye girmeleri biraz abes olsa da bu barbar heriflerin sözleri iğrenç.

Kesinlikle. iyi bir avukat normal bir ülkede su maymunlara gün ışığı göstermez. Güneşe hasret, D vitamini eksikliğinden kemikleri cama dönüşür. Bu şerefsizlerin en sevdiği şeyde tarlasını evini satıp Türkiye'nin en güzel illerine taşınıp ortalarında içine etmektir. Misal ; tüm turistik şehirler .

• Cinsel açlığın ülkesinde sıradan bir gün. 

• "bir posta vuracağız" mı dedi yoksa yanlış mı anladım?

• wara waralar .. öşek kipertenler bi postada biz atalım demiş adamlar mağaraya gitmiş işte sanki ulu orta yerde yapıyorlar. o kız orda yalnız olsa kım bılır neler yaparlardı

• Tam Türkiye özeti. İşine gelirse ahlakı dağıtıcı, işine gelirse ahlaksızlık yayıcı. Bu ülkede ne kadar içi leş insan var görün. Boşuna demiyoruz, şehirler arası pasaport lazım. Her bölge ahlakı kadar, çabası kadar, adaleti kadar kalkınsın. Böyle içi leş insanlar bu milletin arasında rahatça gezemesin.

Bu ülke her anlamda bitmiş. İnsanlar birbirinin kuyusunu kazıyor, bencillik-yalancılık nirvana, zenginlere sırf parasından hürmet ediliyor. Yoksulun bedduasından korkmuyorlar, Zenginlerin zulmünden korktukları kadar. Bu ahlaksızlığı en büyük suçlusu bu devlet. İnsanlara refah getireceklerine nasıl Bangladeş oluruz diye uğraşıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes artık yahu...

• Bu adamda silah olsaydı ve videoya alanları kurşuna dizseydi ceza alacaktı.

#FakeJustice #FakeCivilization #GunSaveLives #GunSaveWomen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 11 Mart 2021; 20:23:27 >
  • Yok mu heykeline beton yettiremeyeceğimiz bir savcımız şunlara birer posta atsın...
  • Bu barbar marabaların sonu gelmedikçe memlekette huzur ve mutluluk olmayacak. Biz mi çok nahif insanlarız bunlar mı çok barbar bilemiyorum ama parkta bahçede şurada burada öpüşen, sarılan birilerini görünce bakmıyorum, rahatsız etmeden oradan uzaklaşmaya çalışıyorum. Mağarada ilişkiye girmeleri biraz abes olsa da bu barbar heriflerin sözleri iğrenç.

• Nasıl ki erkeklik iki bacak arasında ki şey değildir,

Tecavüz de illa fiziken yapılan bir şey değildir.

Bu videoda,

Adamlar bu çiftin:

Özeline, duygusal birlikteliklerine, kadının onuruna, adamın gururuna, vücut gizliliğine, ruhlarına ve bunun gibi bir çok şeye tecevüz etmişler.

• Göz hakkı talep edilmiş.

• Şimdi burada ahlaksız olanlar mağaradakiler ahlaklı olan köylüler mi yani?

Bence köylüler kat be kat daha ahlaksız.

• bu tip insanlar büyük şehirlerde de var arkadaşlar. eski işyerimin güvenlik müdürüde böyle biriydi. konum gereği bir çok genç gelir arabada vs sevişir bizim işyerinin oralarda. o da gider böyle pislik yapardı. anlattıkları kadar biliyorum tabi kimbilir neleri vardır daha. bu insanlar aramızda yani o yüzden dikkat edin.

• Alan razı satan razı size ne oluyor ayılar.

• Adam olmasa kadina tecavuz edecek birsey cocuklari...

• Normal bir ülkede şu laflardan sonra tecavüze teşebbüs olarak sayilip ceza almalari gerekiyordu.

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

Bir keresinde bir doğu ilinde kızın biri sevdiğine kaçmış. 3 yeğenine bulup öldürme görevi vermişler. Yeğenleri görevi gerçekleştirmiş ama önce tecavüz edip tabi. Namusları kurtulmuş Elhamdülillah..

Bu insanlar böyle.. Bir üst akıl çıkıp hayvan terbiye eder gibi etmedikçe bu iş düzelmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Normal bir ülkede şu laflardan sonra tecavüze teşebbüs olarak sayilip ceza almalari gerekiyordu.

Kesinlikle. iyi bir avukat normal bir ülkede su maymunlara gün ışığı göstermez. Güneşe hasret, D vitamini eksikliğinden kemikleri cama dönüşür. Bu şerefsizlerin en sevdiği şeyde tarlasını evini satıp Türkiye'nin en güzel illerine taşınıp ortalarında içine etmektir. Misal ; tüm turistik şehirler .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.