Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

mafya

41
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    647 Mesaj
    quote:

Keşke MAFİA 2 çıksada oynasak doya doya...

walla yaa bir oyunun senaryosu bu kadar mı guzel olur kardesim film gibi yaaa
    |
    |
    hayatımda en çok zevk alarak oynadığım oyundur. keşke devamı çıksa. o bölümde etrafı temizledikten sonra iki vagon var takozları çekiyorsun ama önce birinci vagonun hemen yanındaki kolu çekerek makas değiştirmeyi unutma.
    |
    |
    yaw ben sinir oldum araba yarışını geçemedim.. sora attım bi köşeye. bide doğru düzgün %100 türkçe yamasını bulamadımki oyunun ? HEPSİ FASON HİÇBİRİ TÜRKÇE YAPMIYOR ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    Beyler bu oyunu alıp oynamak bir türlü nasip omamıştı.Şimdi alınırmı verdiğmiz paraya değer mi.(Yani bu zamanda başka oyunlar mı almak lazım)
    |
    |
    Sarı dalgalı saçına, yüzüne, dudağına, gülüşüne, bakışına, gözüne, endamına, eline, parmağına, sesine, ismine, yürüyüşüne oturuşuna, yanağına, gamzene, burnuna, boynuna, sarılmana, sevmene, kokuna, koynuna, sıcaklığına, herrşşeyine sana tarifsiz aşığım. Düşünebildiğim kadar hızlı konuşabilmem gerek sevgimi anlatmak için... AB RH(-)
  • Binbaşı
    1826 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: erdemakbıyık

Beyler bu oyunu alıp oynamak bir türlü nasip omamıştı.Şimdi alınırmı verdiğmiz paraya değer mi.(Yani bu zamanda başka oyunlar mı almak lazım)

kesinlikle alınır...hiç durma git al ve gör
    |
    |

AMD PHENOM II X4 925 @3GHZ l MSI 870A-G54 l FEEL HURRICANE II l 4 GB GEIL DDR3 1600 ECO + 4GB HI-LEVEL DDR3 1600 l HIGHPOWER 500Watt l 768MB PALIT GTX460 675/1800@750/1800 l 2x500GB Seagate Barracuda 12 SATA3 - RAID 0 l BENQ DW1640 DVD-RW l AOC F22S 22' 1920x1080 l
    .:::Creative AUDIGY + LOGİTECH X530 5.1:::.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    çıksında şunun ikisi hasret gidersek
    |
    |
  • Binbaşı
    1474 Mesaj
    godfather bi çıksın ahhhh mafya ahhh
    |
    |
    // .. Gürültü, patırtının ortasında sükunetle dolaş; sessizliğin içinde huzur bulunduğunu unutma. Başka türlü davranmak açıkça gerekmedikçe herkesle dost olmaya çalış. Sana bir kötülük yapıldığında verebileceğin en iyi karşılık unutmak olsun. //
    Foruma Özel Ses Kayıtlarım《http://vocaroo.com/i/s0aSlzSJFvxX》 《http://vocaroo.com/i/s1XMC013IZSm
  • Teğmen
    195 Mesaj
    Aslında Mafia oynunun üzerine Kurtlar Vadisi ek paketini yüklemek te oyuna baya bi zevk vermişti.Eğer bulabiliyorsan Kurtlar Vadisi ek paketini yükleyip bi daha oyna.İnan buna değecektir.
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: se_rkan

Aslında Mafia oynunun üzerine Kurtlar Vadisi ek paketini yüklemek te oyuna baya bi zevk vermişti.Eğer bulabiliyorsan Kurtlar Vadisi ek paketini yükleyip bi daha oyna.İnan buna değecektir.

Kurtlar Vadisi paketinde oyuncuların yüzleri değişiyor mu?
    |
    |
    195 Mesaj
    Değişmiyor galiba bi fark görememiştim.Ama alt yazılı konu da baya güzel her ne kadar gerçek Kurtlar Vadisi senaryosu olmasada.
    |
    |
    |
    |
    Bir oyun sitesinde aylarca(belkide bir kaç yıldır) liste başından(top 10) hiç düşmedi.GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ OYUNLARDAN BİRİDİR MAFIA THE CITY OF LOST HEAVEN.OYUNU 3 DEFA BİTİRDİM.4.YÜ OYNIYCAM.Burada bazı siteler var yabancı.Üye olunca istediğin yamayı çekiyosun.Modlar,silahlar,skinler,arabalar var.Benim ilgimi eskiyi anlatan oyunlar ve bu eski 1930'lu yılların arabaları çeker.Bu yüzden bu oyuna bayılıyorum.Tommy öldü ama başka bi karakterle oyunun 2.sini çıkarsalar yine çok tutulurdu.Bir oyun bu kadar tutulur da devamı gelmezse üzerine toprak atılmış olur.Başarılarının devamı gelmeliydi.Neyse umarım The GODFATHER bizi yeterince tatmin eder.O oyun Corleone ailesini konu alacak.Karakterimiz dükkanlara girip haraç toplayacakmış,eğer vermezlerse onları korkutacakmışız falan...İnşallah Mafia gibidir.
    Geçemediğiniz bölümler varsa internetten save game dosyalarını alın...
    MAFIA
    |
    |

• Binbaşı
    1826 Mesaj
    |
    |

AMD PHENOM II X4 925 @3GHZ l MSI 870A-G54 l FEEL HURRICANE II l 4 GB GEIL DDR3 1600 ECO + 4GB HI-LEVEL DDR3 1600 l HIGHPOWER 500Watt l 768MB PALIT GTX460 675/1800@750/1800 l 2x500GB Seagate Barracuda 12 SATA3 - RAID 0 l BENQ DW1640 DVD-RW l AOC F22S 22' 1920x1080 l
    .:::Creative AUDIGY + LOGİTECH X530 5.1:::.
  • Yarbay
    2805 Mesaj
    kesinlikle oynamaya değer.. harika bir başlangıc ve ara demolar1930 lu yıllar,klasik arabalar birbirinden güzel sokaklar vee müzikler daha bir çok ayrıntı Sergio Leone nin unutulmaz baş yapıtı bir zamanlar amerika filminin tadında bir oyun
    |
    |
    MAFIA bi klasiktir.benim oynadıgım en iyi oyunlardan biridir.oyunun atmosferi o kadar iyiki kendine bağlıyor.walla tekrar yukleyesim geldi birden MAFIA benzeri onun kalitesinde bi oyun cıksada oynadak yawww.
    |
    |
    INTEL i7 4790K 4.40 Ghz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ ASUS ROG STRIX GTX1080 8GB ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 ~ SAMSUNG 250 GB 840 EVO SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATAL1TY 750W 80 Plus ~ COOLER MASTER NEPTON 140XL ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300
  • Çavuş
    66 Mesaj
    Evet ya oynadığım en sağlam senaryolu oyundu.
    İki bölüm önce öldürdüğüm bir adamın cenaze töreninin ortasında , polislerden kaçarken kalmamı halen unutamıyorum.
    Kendine has bir ruhu olan bir oyundu.
    Ayrıca bu oyunu yapan firmanın Hidden and Dangerous u da unutulmaz WWII sahnesinde......
    selamlar
    |
    |
    Mafia bambaşka bir oyun.Mafia yı kurup oynamaya başladıktan sonra gta3'ün bir daha yüzüne bile bakmamıştım.
    |
    |
    43 Mesaj
    Mafia'yı unutulmaz bulanlar şu adrese bibakın pek çok ilginç materyal var,http://mafiascene.com/index.php
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,418
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.