Şimdi Ara

mafia yardım (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    oyundaki bugler yüzünden yada çok zorlandığın yerlerde günlerce tırmalamaya değmez dimi.
  • ben de hileden nefret ediyom
    tırnaklarınla kazıyıp sonuca gitme varken hile niye
    hileyle herkes bitirir ama ne kadar zevk alır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gift15h

Hileyi Hiç sevmem Nedenmi Abim Oyunu Almadan Önce Hep Hilesini Alır Oturur Başına Hemen Bütün Şifreleri irer Ben ne Analdım O Oyundan. Demi

demekki daha denemeden başaramıcağını biliyo adam
    enteresan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverhand -- 15 Ekim 2004, 18:51:29 >
  • valla bende kovaylan vura vura öldürdüm hile kullananlar oyuncu olmaz arkadaşlarım mafiada yarış bölümü haricinde hile kullanmadım
  • walla mafia'da yarış bölümü dahil (7,5 saatimi almıştı) 3 bitirişimde de hile mile yapmadım çok şükür. insan hilesiz bitirince kendini daha iyi hissediyo.
  • haklısında kardeşim yarış bölümüde bitirilecek gibi değil
  • ben oyunu ilk bitirdiğimde baya zorlanmıştım
    ikinci bitirişimde 30 saniye felan fark attım
  • yav kaç kere denedim olmuya beya
  • Asıl oyun bitince en kral bölümler açılıyo.. NELER NELER AÇILIYO AH Bİ BİLSENİZ..

Bilenler mutlaka vardır, bi zahmet anlatıversinler. Ben unuttum, yıllar önce malum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

Asıl oyun bitince en kral bölümler açılıyo.. NELER NELER AÇILIYO AH Bİ BİLSENİZ..

Bilenler mutlaka vardır, bi zahmet anlatıversinler. Ben unuttum, yıllar önce malum

he yaw.extreme ride yi söylüyosun heralde. çok zevkli bişeydi ama hiç bitiremedim. yok speedy gonzalez'miş yok ufoyu takip etmiş. bi sürü şey. ama verdikleri arabalar da araba oluyodu hani
  • ya benımde canım cektı valla ne oyundu 2si nezamn cıkcak yaws
  • quote:

Orjinalden alıntı: efshane

quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

Asıl oyun bitince en kral bölümler açılıyo.. NELER NELER AÇILIYO AH Bİ BİLSENİZ..

he yaw.extreme ride yi söylüyosun heralde. çok zevkli bişeydi ama hiç bitiremedim. yok speedy gonzalez'miş yok ufoyu takip etmiş. bi sürü şey. ama verdikleri arabalar da araba oluyodu hani

bu free ride extreme de görünmez adamın takibi bölümü inanılmaz zordu güpegündüz tepede güneş var bi de ztn bi silüet ten ibaret ha bide bi aydınlık gözüm çıkmıştı takip edicem die..bi yerde beklenen tren gelmio nedenmiş efenim bu görünmez adamımız kan görmeye dayanamazmış.. tommy nin önce öldürdüklerinden yol kenarında herahngi bi yerde kanlar içinde yatan bi ceset varsa dayanıksız görünmez adamımızın treni de gelmio e haliyle takip edemiossun vursan baştan başlıo, bu kadar da gıcık ama at gözlüğünü çıkarıp adamakıllı düşündüğünde de ulan adamlar heriflerin korkularının bile senaryoya nassı işleyeceğini kodlamışlar yuhunuz diesi gelio ve farkedioki, bi oyundan ötesini yapmışlar ve efsaneyi 4 kez bitirmek dahi yetmiormuş, elim cdsine gidio ama..

ayrıca bu freeride da verdiği arabaların tümünü tüm görevleri ufak bi hileyle bitirmiş gibi açabildiğimiz bi mavi kapı varmış karış karış dolaşıp bulamamıştım mavi kapının önüne gidip use a bastığında garajında o 15 araba emrine amade oluyormuş..

bunu söyleyen elemanın teki bi başka secret item daha tarif etmiş ve onu bulmuştum, lost heaven ın meşhuuuur bitmeyen binalarının şantiye alanına gittiğinizde k.rengi bi kapının içinden kapalı lmasına rağmen geçtiğinizde orada sizi kullandıkça görünmez olan bi araç beklio olucak, daha yapmadıkları ne var bu oyunda die bakıorum bulamıorum, bulanlar da 2.sini hazıırlıoyolar zaten

• quote:

Orjinalden alıntı: qwerttytuopas

Şu Mafia'nın kurtlar vardisi modu çıkınca buraya yazın linki herkez faydalansın

Lütfen, bi efsaneyi kirletmeyelim istiraham edicem, zevkler renkler die tutturucaksınız biliorum ama siyah siyahtır beyaz da beyaz, rica edicem..saygılar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.