Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

mafia yardım

52
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    babalar mafia da otel basıyoruz hani sonra polisler kovalıyor ondan sonra kiliseye kaçıyorsun ha işte o kilisedeki adamların heppisini öldürdüm ama görev bitmedi dışarıyada çıkamıyorum ne yapmam lazım????*

|
    |
  • Yüzbaşı
    978 Mesaj
    alla alla hepsi bitti mi? hepsi bitince eleman pederle konuşuyo, ona para veriyo, bölüm bitiyo, sonra da kaçış yapçan ama...
    dikkat et bakalım kıyıda köşede vardır adam. sen biraz ilerleyince tekrar geliyolar, o balkon gibi yerden, karşısı oluyo galiba
    |
    |
  • Yüzbaşı
    352 Mesaj
    oh en tırstığım bölümlerden biri...klisenin full çektiği ve şans eseri senin vurduğun adamlardan birinin cenaze töreni war...kapıyı aralayıp içeriyi duman edeceksin olay bu..Kilisenin giriş kapısının üst tarafında tommygun'ı olan birini aman es geçme...ve tabii ki kliseyi temizlemen lazım...tertemiz olunca klise peder saklandığı yerden çıkar ve sen ona klisedeki masraf için para verip bunları temizle dersin ve peder de bunu reddedemez...oh ne oyundu be...oynayasım geldi..
    |
    |
  • Yarbay
    3518 Mesaj
    O liman bölümünde acaip zorlanmıştım ben oraya bulna kadar ansıl çatlamadım hayret
    |
    |

sen geçmişsindir zaten o bölümü genelde böyle olur bizde yazıyoz boşuna..
    |
    |
  • Yarbay
    2447 Mesaj
    bende bir soru sorayım beyler oyununilk başlarında bar gibi biyeri basıyosun hani molotof kokteylleri ile orada barı dağıtıyom adamları öldürüyom ama sonra ne olacak onu bilmiyorum ne oluyor sonraa
    |
    |
    2806 Mesaj
    barı daatmıcaksın arkada duran 3 arabayı molotof ve bezbol sopası marifetiyle daatacaksın..sonra da külüstüre binip kaçacaksın herifler arabalarla kovalicaklar.. tramwayla veya metroyalada kaçabilirsin ben öyle yapmışıtm paulde koşarak gelmişti bara kadar peşimden..

opşınstan altyazıyı açın daha kolay olur..
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    tamam tamam palkondaki adamı vurmamışımoldu geçtim o bölümü yaw bu mafia oyununa türkçe yama bulamazmıyız? film gibi ama engılış yok bişi anlamıyoruz türkçe yama yokmu?
    |
    |
  • Yarbay
    2806 Mesaj
    gta nın vardı bununda vardır heralde.. arıycan..
    |
    |
  • Yarbay
    3755 Mesaj
    o liman bölümünde trenin tekerlerindeki tutacakları kaldıracan
    |
    |
    4516 Mesaj
    balkon altında bir adam daha var genelde seni görmeden ateş etmiyor onu vur eğer vurduysan yine karşıdaki balkonun altındaki kapıdan içeri adamlar gelecek hepsini temizle yine olmuyorsa bölümü baştan oyna
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    Türçe yamasını bulursan bizede haber ver bizde yükleyelim..
    Bende oynuyodum ama şu kamyoneti almaya gittiğimde oyun kitlendi ve açmadı otomatik olarak oyundan attı, ve bende sildim. Acaba tekrar yüklesem aynı yerde yine takılır mı?
    |
    |
  • Binbaşı
    1838 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: fubo

bende bir soru sorayım beyler oyununilk başlarında bar gibi biyeri basıyosun hani molotof kokteylleri ile orada barı dağıtıyom adamları öldürüyom ama sonra ne olacak onu bilmiyorum ne oluyor sonraa

bardaki adamları beyzbol sopasıyla mı öldürdün.
    |
    |
    | INTEL Core 2 Duo E6600 | ASUS P5B | 4 GB KINGSTON DDR2 1066 | PALIT 8600GT Sonic 256MB 128Bit | WD 1TB + SEAGATE 320GB | LG 22X DVD-RW | ANTEC Neo Power 480W Power Supply | LG L194WT 19'' WideScreen |
  • Yarbay
    3325 Mesaj
    arabaları parçalıyon
    |
    |

We are all just prisoners here, of our own device.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    türkçe yaması yokmu bunu low fil gibi ama anlamıyoruz
    |
    |
  • Binbaşı
    1160 Mesaj
    Arkadaşlar bu oyunun Kurtlar Vadisi mod'u yapılıyormuş ve %80'i bitmiş adresi hatırlarsam burdan link'i verecem...

Süper yaa...
    |
    |

• Yarbay
    3518 Mesaj
    ben mafia'nın TÜrkçe yamasını bulmuştum ama maalesef çalıştıramamıştım..Hatanında ben de oldugunu zannetmiyorum muhtemelen yamanın kendinde bir hata vardı...

Bar bölümünde ise bardaki adamlarla ilgilenmiyeceksin dostum..barın yanındaki arabaları molotof kokteyli ile patlatacaksın
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    3518 Mesaj
    oyunu bitirdiğimde ben bayagı üzülmüştüm , çünkü bayagı kaptırmıştım kendimi olaya...
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Blogio
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.