Şimdi Ara

MAFIA: TRILOGY ▪️|PS BABA KONU|▪️ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
6
Favori
15.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pc'de Kurtlar Vadisi moduyla oynardık güzel mod yapmışlardı :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Asıl merak ettiğim, Mafia 2'nin ek paketleri de olacak mı acaba? Çünkü Mafia 2'nin hikaye modu inanılmaz derecede kısaydı. Ve gezme modu da mevcut değildi.
  • Evet olacak. Bu tip remastered ve remake oyunlarda ek paketler içerisine dahil olur.
  • Fiyat şöyle 430 lar değil de 260 tl gibi bi fiyatla çıksa ülkemizde harika olur direkt alırım o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAFIA: TRILOGY ▪️|PS BABA KONU|▪️

İlk oyunu oynamadığım ve Remake işlerinin layıkıyla yapılırsa ne kadar iyi olduğunu bildiğim için deli gibi bekliyorum. 19 Mayıs'ta da ilk oyunu alıcaz. İkinci oyun ise oynanış ve grafik olarak hala yeterli olduğunu için Remake yapmaya gerek duymamış olmalılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19 Mayısta satışa çıkmıyor hocam duyuruluyor bildiğim kadarıyla

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Hadi ya ben 19 Mayıs'ta ikinci oyun Remastered olarak çıkıyor sanmıştım. 1. Oyun ise 28 Ağustos da çıkacak. Bu haber üzdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 16 Mayıs 2020; 16:4:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk oyun remake yapılsa yeter. İkinci bu haliyle bile iyi. üçüncüye dönüp bakılmaz bile.
  • 2 yi daha yeni tekrar pcde bitirdim gayet güzeldi grafikleri onu almam tekrar. 3.oyun zaten fiyaskoydu. Fakat 1 remake cidden final fantasy 7 gibi veya RE 2 remake gibiyse o zaman fena. Acaba fiyat kaç olacak bizde onu merak ediyorum. Psn Türkiye kıçından fiyat belirliyor çünkü genelde. Bir oyun 430 tl oluyor bir başka oyun 299

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Duyuruluyor derken hocam? Trailer'mı geliyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Detaylar ve gameplay gelecek diye biliyorum hocam. Sanırım 1.oyuna yoğunlaşacaklar çünkü 2.oyunu sadece hd olarak remasteredladılar. 3.oyun bildiğiniz gibi zaten

• Yeni oyun duyurusu gelse bu kadar sevinip memnun olmazdım(3 faciasından sonra)büyük bir heyecan ile bekliyorum.
  • 1 ve 2 yi oynamadım. 3 ü almıştım ps için. hayatımda oynadığım en kötü oyunlardan biriydi. yarısına gelmeden bıraktım. siz niye bu kadar heyecanlandınız 1 ve 2 çok mu iyi?
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 ve 2 efsanedir hiç 3 gibi değil. 2 nin grafikler hala çok iyi. Pc niz varsa orada deneyin steamde çok ucuz. 3 tam anlamıyla çöptü geliştirici ekip çok sorunlar yaşadı 3 ü geliştirirken ondan böyle oldu. 1 ve 2 bence asla eskimeyecek oyunlardan

• quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

1 ve 2 yi oynamadım. 3 ü almıştım ps için. hayatımda oynadığım en kötü oyunlardan biriydi. yarısına gelmeden bıraktım. siz niye bu kadar heyecanlandınız 1 ve 2 çok mu iyi?
    3.oyunu unutun silin

• Ana konu resimler uçmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

19 Mayısta satışa çıkmıyor hocam duyuruluyor bildiğim kadarıyla
    19 mayısta çıkıyor 2nci oyun. trailer sızdı zaten trailerın sonunda available now ibaresi mevcut.

• 1. Oyunu oynamadım. Remake yapılan bu oyun efsane olur inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 17 Mayıs 2020; 1:18:59 >
  • İlk oyun peki?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.