Şimdi Ara

MAFIA: TRILOGY ▪️|PS BABA KONU|▪️ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
6
Favori
15.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MAFIA: TRILOGY ▪️|PS BABA KONU|▪️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mafia 1 Remake'te Polis Mekaniklerini Ayarlayabileceksiniz

2002 yılında çıkan ilk Mafia oyununda polis davranışları oyuncuya karşı oldukça gerçekçiydi ve oyuna güzel bir zorluk katıyordu. Örneğin hız limitini aştığınızda veya kırmızı ışıkta geçtiğinizde polis size ceza yazmak için aracınızı kenara çekmeniz yönünde ihtarda bulunuyordu. Eğer dinlemezseniz para cezasından tutuklamaya geçiyordu.

Mafia 1'in remake versiyonu Mafia: Definitive Edition'da bu mekanikler tamamen korunacak fakat isteyen oyuncular bu ayalarda bazı değişiklikler yapabilecek. Polislerin ne kadar saldırgan olacağına veya hız limiti ve kırmızı ışık gibi trafik ihlallerinin ne kadar katı olacağına karar verebileceksiniz.

Bunun yanı sıra silahlı çatışma kısımları Mafia III'ten modellenmiş fakat daha siper tabanlı, daha ölümcül ve her bir kurşunun önemi olacak. Çatışmalarda eski bir asker olan Clay ile taksi şoförü olan Tommy arasındaki farkı hissedeceğiz.

USgamer'a konuşan Hangar 13'ten Haden Blackman, orijinal oyunun zorlayıcı ve aynı zamanda çekici bir yanının olduğunu ve remake'te de aynı çizgiden ilerlediklerini belirtti fakat yeni oyuncuları uzaklaştırmamak adına ek kolaylaştırıcı seçenekler de sunulacak.

https://bolumsonucanavari.com/Haberler-Mafia_1_Remakete_Polis_Mekaniklerini_Ayarlayabileceksiniz-102573.htm

• Arabaların kilidi açarken mause sağ tuşuna basılı tutup bar'ın dolmasını beklerdik bu tür detayları korurlar umarım

Ayrıca polis ayarlarını da orjinal neyse o şekilde kullanacağım bu oyun GTA da ki gibi arabada aşırı hız (zaten arabaların çoğu yavaş), kazalar, arbede şeklinde değil. daha çok yavaş ve kurallara uyarak oynamak o atmosferi yaşamak gerekir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 26 Haziran 2020; 14:21:11 >
  • Mafia 1 ertelenmiş 25 Eylül çıkış tarihi.
  • Yeni Teaser video da ufak bir gameplay var. Gayet sağlam duruyor.

• Hakkaten çok ufakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

1 Remake son trailer sonrasi Trigoly paketi kaptik.

Mafia 3 Definitive Edition icin asagidaki mevzuyla ilgili bir update geldi mi yoksa biraz daha beklemeli mi?

Eurogamer - Mafia 3 Definitive Edition currently lacks PS4 Pro, Xbox One X enhancements

Reddit - the last patch completely removed the enhancements for "pro" consoles

Edit: Twitter hesaplarinda Mafia 2 DE ve Mafia 3 DE sorunlari icin fix patch uzerinde calistiklarini paylasmislar.
    ++

Mafia 1 Remake oncesi Mafia 3'e Definitive Edition + son cikan patch 1.12 ile tekrar sans verdim. Teknik anlamda hala problemleri (PS4 Pro'da siklikla 30 FPS altina dusmesi gibi) ve tekrar ettigi gorevler olsa da story guzeldi. Ozellikle playlist oynattiriyor, Elvis, Rolling Stones, The Animals, Johnny Cash, Creedence Clearwater Revival, Jimmy Hendrix...

Mafia 1 Remake ile teknik problemler (ozellikle framerate drop problemi) giderilmistir umarim, goz yoruyor...

The Classico three-piece suit ile oynayinca fena olmadi bu arada, daha bir Mafia oyunu gibi hissettirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 22 Ağustos 2020; 17:8:0 >

• Hangar çok mu kötü yapar oyunu? Bazıları çok kötü olucak boş yere beklemeyin diyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mericuls -- 14 Temmuz 2020; 10:14:13 >
  • Mericuls kullanıcısına yanıt

bunun gibi birşey çıkar işte.2 yılda adam etmeye çalışırlar.yapabildiğimiz kadar yaptık derler
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Hocam çok kötü ya. Seriyi oynamak çok istiyorum gerçekten. Fakat şimdi remake çıksa bi 15-20 yıl daha yenisini yapmazlar serinin zaten yapıldı diye. Seriyi ya ömür boyu oynayamıcam ya da düzgünce oynayabilicem
  • Mericuls kullanıcısına yanıt
    mafia 1 beklenildiği gibi kötü çıkarsa pc den eski sürüm mafia 1 yi oynayın yeter.
    mafia 2 konsol üzerinden oynayın bunlar pişman etmez.
    mafia 3 attığım video gibi değil.düzeltildi o hatalar.fakat oynanış,mekan tasarımı,renk paleti düzeltilemez.
    görevler ve mekanlar hep aynı.git zarar ver mekana çık.
    plus bedava verince oyun yokluğunda oynamıştım.şimdi olsa yüzüne bakılmaz mafia 3 ün.oynamasanız birşey kaybetmezsiniz mafia 3 ü.
    oyunun girişi ve sonu idare ederdi sadece.onlarda tanıtım fragmanlarında gösteriliği için birazcık uğraştıkları için.

mafia 1 remake umarım şaşırtır ve iyi çıkar.bu firmanın oyunları çok ucuzlayınca alınır bence.hatalarla çıkacağı belli bir yandan
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ben de mafia 3ün kötü olduğunu duymuştum zaten. 1 ve 2yi oynamak gerçekten istiyorum ama. Umarım güzel çıkarlar da keyif alarak oynayabilirim.
  • Mafia 1 Remake Gameplay:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 23 Temmuz 2020; 0:59:17 >
  • Fatz kullanıcısına yanıt
    Bayıldım ya efsane oyun.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 1 Ağustos 2020; 22:59:43 >
  • Mafia Vocab: Capo - Mafia: Trilogy

• Mafia Definitive Edition için yeni Wallpaper'lar paylaşıldı...

-----

https://mafiagame.com/news/mafia-definitive-edition-wallpapers/

-----

• gün saymaya başladık bakalım..
    hint psn 10lira daha uygun fiyata geliyor tr psn e göre almayı düşünenler değerlendirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt

Önlerden yerimizi alalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yayıncı 2K Games ve geliştirici Hangar 13, ilk Mafia oyununun remake'i Mafia: Definitive Edition'ın Klasik zorluk seviyesini detaylandırdı.

Bu zorluk seviyesi orijinal oyundaki deneyimi yansıtmayı amaçlıyor.

Arabalar ve yeni eklenen motosikletlerin sürüşünde yardımlar az veya kapalı olacak. Mini haritada GPS navigasyonu bulunacak fakat oyun içinde virajlarda nereye gitmeniz gerektiğini gösteren yol işaretleri bulunmayacak.

Polisler de daha agresif olacak. Örneğin hız limitini aştığınızda veya kırmızı ışıkta geçtiğinizde polis size ceza yazmak için kenara çekmeniz yönünde ihtarda bulunacak. Eğer dinlemezseniz ve sürmeye devam ederseniz bu sefer sizi tutuklamak için peşinize düşecekler ve bu zorluk seviyesinde aracınızın çok dayanıklı olmadığını bilmenizde fayda var.

Polislerin dışında düşmanlar da daha agresif daha ve zorlayıcı olacak. Diğer zorluk seviyelerine kıyasla daha fazla hasar verecekler, saldırılarınızı daha rahat önleyebilecekler ve mini haritada görünmeyecekler. Sağlığınız sadece %20'ye kadar otomatik olarak dolacak ve ilk yardım kitleri sağlığınızı çok fazla iyileştirmeyecek. Cephane yönetimi oldukça önemli. İki mermi sıkıp şarjör değiştirmek pek akıllıca değil. Silahınızda mermi varken şarjör değiştirirseniz o mermileri kaybedeceksiniz.

Klasik zorluk seviyesi Mafia: Definitive Edition'ı oynamanın en zorlu yolu ve oyuncular oyunu bu zorluk seviyesinde bitirdiğinde başarım ve kupa ile ödüllendirilecek. Oyunu biraz kolaylaştırmak isteyen oyuncular için diğer zorluk seviyeleri de mevcut.

https://mafiagame.com/news/mafia-definitive-edition-classic-difficulty
    https://forum.donanimhaber.com/mafia-definitive-edition-in-klasik-zorluk-seviyesi-detaylandirildi--145141611

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 22 Ağustos 2020; 17:7:24 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.