Şimdi Ara

MAFİA TARZI OYUN TAVSİYESİ LÜTFEN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
20.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ark lar mafia tarzı eski zamanda geçen bi oyun tavsiye edebilirmisiniz.arattım bişey bulamadım .bide gta san andreas ı bitireli baya baya zaman oluyo yenisi ne zman çıkcak pc ye?

• The Godfather dene ama mafia nın tadını vermedi bana sen dene derim
  • en son çıkan scarface oyununu deneyebilirsin trgamer.com dada incelemesi var.
  • The Godfather ben severek oynadım ve bitirdim
  • The Godfather ben severek oynadım ve bitirdim
    quote:

Orjinalden alıntı: appiah_haktan

The Godfather ben severek oynadım ve bitirdim

Bende beğendim The Goodfather ı.Mafianın yerini ancak goodfather doldurabilir.
  • mafianın yerini hiçbişey dolduramaz.godfateher mafiadan 3 yıl sonra cıktı grafikleri mafiadan kötü.hatta oynanısıda kötü.ama hikaye için oynanır
  • HAHA Godfather mı?!Varya oyunu 15 saatte bitirdim bu kadar olur!Adamlar üşenip mekanları bile yapmamışlar ki hacım!Bir gazinoya giriyorsun hepsinin mekanı aynı!Adam sanki c/p yapmış kymuş oraya!Şehirde hiçbir detay yok etrafta saçma sapan uçan kağıt parçalarında başka,arabalar desen mafiayı oynadıysa hiç bir alakası YOK 1930-1945 türü araçlarıyla!Lan öyle dönen, o hızda giden bir araç mı olur hacım yaa...Bırak günümüzde olmayı o dönemde öyle nasıl döner o hızla nasıl gider bir araça hadi bırak bu odun mu?!Beybol sobasını alıp ağzına yüzüne girion arabanın sadece ve SADECE duman çıkıyor!!Yuh dedim hacım yemin ediyorum yaa!Mafia'daki o hasar modellemesi ve o senaryo hiçbir oyunda olamaz!EA games güya Godfather'a güvendi isimine falan ama bence ortaya berbat,detaysız ve çok klişe bir yapım çıkarttı!Zaten senaryo beleş,muzikler desen onlarda beleş,karakterler de beleş,senaryoda desen oda beleş kısalığını saymıyorum bile senaryonun!Sadece ve sadece takdir ettiğim nokta Godfather'da karaktelerin mimikleri çok gerçekçi!Bu oynu başka bir firma çıkartsaydı böyle bir şey demezdim hacım ama,sen ki EA Gamessin bu piyasada en eski firmalardan birisisin,lan sen gidipte kitlelerin hayranı olduğu Godfather gibi bir başyapıta nasıl böyle bi şey yaparsın?!Varya oyunda hatalar dolu hacım!Hem kısa,hem hiç gerçekçi değil!Hatta size yemin ediyorum oyunun bir bölümünde bir bar'ın arkasında adamlar koskoca DUVAR'ı unutmuşlar hacım YUH yani bu kadar olur !Bir baktım bembeyaz bomboş bir alan görünmez bir duvar ama etraındaki dyvarları unutmamışlar onları koymuşlar fakat diğeri yok yani kaplamasını bile yapmamışlar duvarın geçmişler kafadan!Daha oyuna bir "Patch" bile çıkarmayan adamlar bunlar hacım!EA herşeyi paraya dökerek bir şey yapacağınıs andı ve isim haklarını aldı ama yok öyle isim haklarını almakla oyun olmaz!!Godfather gibi bir yapıma hakarettir bence bu oyun!EA games resmen kafadan geçmiş,karambol bir oyun yapmış!Şimdi elinizi bir vicdanınıza koyun hacım!2002 yılında çıkmış olan efsane oyun MAFİA'yı bir açın alın bir beybol sobası vurun arabaya ve iyice tutun bunları aklınızda!!Daha sonra Açın Godfahther'ı yine alın bir beyzbol sobası duman mı çıkıyor yoksa mafia'daki gibi parçalar etrafa dağılıp,arabanın yanları içe mi göçüyor kendi gözlerinizle görün!!Senaryo olsun,Atmosfer olsun hiçbir oyun MAFİA'nın eline su dökemedi bugüne kadar!EA şu anda Godfather'ın isim haklarını aldı durun bakalım daha neler görücez...işin tabiiki iyice suyu çıkıcak!
    Age Of Godfather diye bir strateji oyunu,Godfather life diye simsvari bir oyun yada işi dahada abartıp suyunu bile çıkartıcak seviyeye geldiklerinde Godfather Soccer diye bir oyunda çıkartabilir bu adamlar hacım!Para var adamlarda ama dediğim gibi EA games paraya vurarak herşeyi birşeyler yapmaya çalıştıkça yavaş yavaş kendini düşürmekte farkında olmadan...Aynı şekilde bakınız BF2142 bence bir ekpaketten öteye geçemeyen bir yapım

• MAFİA ya rakip ve alternatif bir oyun bence yok
    godfathere gelince şahsi fikrim tam bi zaman kaybı
    bu arada agwe kardesim sen silkroad dan başka oyun oynarmıydın son olarak murder story güzel olmuş
  • Mafia tadını bende bulamadım şimdiye kadar, ama mafya oyunu diye Godfather, gta sa deneyebilirsin. Bu arada bende Scarfaceyi deneyeceğim.
  • Hangi oyunu oynarsan oyna Mafia'daki tadı bulamazsın.

The Godfather malesef pek güzel olmamış.Koskoca Mafia babası tek başına dolaşıyor şehirde.Yanına tek bir koruma alamıyorsun.

Mafia'da arkadaşlık, dostluk vardı.3 kişi beraber çatışıyorduk birbirimizin hayatını kurtarıyorduk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

Hangi oyunu oynarsan oyna Mafia'daki tadı bulamazsın.

The Godfather malesef pek güzel olmamış.Koskoca Mafia babası tek başına dolaşıyor şehirde.Yanına tek bir koruma alamıyorsun.

Mafia'da arkadaşlık, dostluk vardı.3 kişi beraber çatışıyorduk birbirimizin hayatını kurtarıyorduk.

Godfather dada var o özellik yanındaki adamlarla göreve çıkıyorsun gözden kaçırdın sanırım.

Ama denildiği gibi bir mafidaki görselliği ve işlenici oynanışı blamadım godfatherda.
  • Mafianın kalitesinde bi oyun çıkmadı. o tarzda çıkarsa mafia 2 önerebilirim.
  • mafia yi tek gecerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: UnLiMiTeDPeRSoN

Godfather dada var o özellik yanındaki adamlarla göreve çıkıyorsun gözden kaçırdın sanırım.

Ama denildiği gibi bir mafidaki görselliği ve işlenici oynanışı blamadım godfatherda.

Diğer ailelerin villalarını basmaya kendi adamlarımla gidemedikten sonra neyleyim birkaç uyduruk görevde yanıma gelen adamları.
  • THE GODFATHER
  • alper_ank sen mafia yi oyna kurtlar vadisi modu var onun onuda kur hosuna giderse GODFATHER i da ustune oynarsin

quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

Diğer ailelerin villalarını basmaya kendi adamlarımla gidemedikten sonra neyleyim birkaç uyduruk görevde yanıma gelen adamları.

godfather in dogru duzgun bi hikayesi yok mafia oylemi
  • gotfather oyununu ilk duyduğumda gercekten cok sevinmiştim maia tarzı bişi çıktı diye ama sonrası hayal kırıklığı.bu kadar dandik ve iğrençbi oyun olamaz burdan daha mafia oynamamıs arkadaslara seslenmek istiyorum.lütfen alın oynayın sunu walla oyunun sonunda resmen aalıodum yaa bizim elemanın olum sahnesinde oof of!!!!! ne günlerdi yaa
  • gerçekten godfather çok vasat geldi bana. bitirdim bitirmesine de mekanlar aynı nerden hangi adam çıkacağını kestiriyorsun oyunda tat arayan hüsrana uğrar...
  • mafia 2 oynayabilirsin
  • Usta Allahtan kork adama 10 yıl sonra cevap vermişsin :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.