Şimdi Ara

Mafia III (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.454
Cevap
29
Favori
102.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: byte94

umarım çok beklemeyiz

beklemeyiz kardeşş sen merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha.

quote:

Orijinalden alıntı: byte94

umarım çok beklemeyiz

beklemeyiz kardeşş sen merak etme

• mr.salieri send his regards

boom
  • Takipteyim. Mafia 3 konusunda bir hareketlilik gerçekleşse neşemizi bulsak , off. Çok mu şey istiyoruz
  • ilk oyunu oynamadım ama 2. ounu büyük bir keyifle oynadım. yılbaşı indiriminde full paketi indirime girsin de alayım diye çok bekledim ama hiçbir yerde girmedi. kısmet yaz indirimlerine artık...

3. oyunu da merakla bekliyorum. 2. oyun eski nesile çıkmış olmasına rağmen grafikleri çok iyiydi. yeni nesil harika olacaktır.
  • İlk oyunuyla bir kült haline gelmiş mafia, mafia 2 ile bekleneni verdi dersek yalan söylemiş oluruz çünkü senelerce bekleyen ve yeni bir başyapıt gözüyle bakan bizleri hüsrana uğratmıştı. Hele bide para için güzelim oyunun sağından solundan kırpıp ek paket olarak internetten parayla sunması üzmüştü. Mafia 3'de bunlar olmaz diye ümit ediyorum bide daha çok bekleriz gibi geliyor
  • Beklemedeyiz.
  • gta5 i bekleseniz daha iyi olur
  • Mafia'nın çok sıkı takipçisiyimdir inanılmaz sevdiğim bir oyundur 1.sini kuzenim o araba yarışı dahil büyük emeklerle bitirmişti.. :) 2.yide kendim derslerden fereaget ederek bitirmiştim :) 3. sabırsızlıkla bekliyorummm :D
  • İnşallah senaryosunu bozmazlar. İlk iki oyunu senaryo bakımından 10 numaraydı.
  • Oha aylardır beklediğim haber kardeşim bu 1. oyunu 2000li yılların başında bitirmiş biri olarak (toplamda 10-12 kere) 2.yi oynadığımda 1. oyundaki yönettiğimin karakteri öldürünce çok tuhaf olmuştum. efsanedir mafia oyunu. yeterki çıksın ne zaman çıkacağı mühim değil. sabırsızlıkla bekliyorum.

haberde konsol için çıkacak diyor PC için çıkmayacak mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 13 Nisan 2013; 21:17:56 >

• Joe Öldümü ki ? Belli değil!
  • Mafia 1 hiç bir yerde yok be kardeşim

D&R gibi sitelere baktımda bulamadım. Mafia 2 var koleksiyonda Mafia 1'inde bulunmasını istiyorum . Umarım Mafia 3 Wii U'ya çıkar
  • bence artık 2k bu oyunu çıkarması lazım bioscoks dan baya ses getirdi bunuda yapıp gta 5 de rakip olması şart
  • PC'ye çıkmıyor sanırım
  • şu çıkana kadar mafia1 hd versiyon yapsalar iyi olur
  • mafia serisini hiç oynamadım gta tadını veriyor mu ?
  • Mafia 1 de 2 de çok güzel oyunlardı.Umarım 3 de güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BFMontes

mafia serisini hiç oynamadım gta tadını veriyor mu ?

Oyunda özgür dolaşma yok sadece. Onun yanında gta yanına bile yaklaşamaz. Haa DLC yükler göreve gitmezsen gezersin şehirde. Bu sözleri yazarken Mafya 2 mi kurmuş yeniden bitirmeye başlıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.