Şimdi Ara

Mafia III (2016) [ANA KONU] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.454
Cevap
29
Favori
102.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son görevde sal marcano yu öldürcem ama bir türlü donovan la görüşme görevi açılmıyor. Bu racket ler var ya alma Diaz vs gibi underboss lar onların görevlerini tamamlamadığım için olabilir mi? Vito cassandra vs onların görevleri tamam da onların altındakilerin de mi görevleri tamam olmalı? Kafayı yemek üzereyim yardım lütfen.
  • Oyunun hiç bir videosuna bakmadım, mafia 1-2 i birkaç kez oynamıştım. Özellikle mafia 2 çok iyidi mafia e devam nitelikte bir oyun mu? Almaya değer mi ortalama kaç saat sürüyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Oyunun hiç bir videosuna bakmadım, mafia 1-2 i birkaç kez oynamıştım. Özellikle mafia 2 çok iyidi mafia e devam nitelikte bir oyun mu? Almaya değer mi ortalama kaç saat sürüyor?

Alınmaz neresinden tutsan elinde kalıyor niteliğinde bir oyun para ödemeden oynayın böyle oyunun layığı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 16 Ocak 2017; 21:39:31 >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Gerek yok ilaçlı oyna. Aral ve 2K' in bir tarafına dokunur inş.
  • arkadaşlar oyunun sonunda sal marcanoyu öldürecem ama görev açılmadı donovan ın yanına gidemiyorum yardımcı olun lütfen
  • Oyunun güncel versiyonunu kullanmama rağmen ani FPS düşüşleri oluyor 3-5sn sürüyor sonra aynen tam performans devam. Bunu engellemenin bir yolu yok mudur? Uyuz ediyor beni... Çatışmaya girmeden önce bekliyorum resmen bu salak düşüş kesilsin diye.

Oyunu aslında sevdim, sağda solda okuduğum kadar çöp de görmüyorum, vuruş hissiyatı, araç dinamikleri, görevler, sinematikler, mekanlar falan filan güzel ama bu eksikleri olmasa çok daha iyi olacakmış.
  • 1.8gb güncelleme geldi dün, indirip deneyen var mı, ben makineyi kapayıp yattım, indirip deneme fırsatım olmadı maalesef. Performans sorunları giderilmiş mi merak ediyorum.
  • Ormanci kullanıcısına yanıt
    Ben güncelleme falan görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

1.8gb güncelleme geldi dün, indirip deneyen var mı, ben makineyi kapayıp yattım, indirip deneme fırsatım olmadı maalesef. Performans sorunları giderilmiş mi merak ediyorum.

Bende indi denedim bir değişiklik yok hâlâ işlemciyi sömürüyor oyun sabit 60fps almak mümkün değil, GTX 970 ile 720p'ye kadar düşürmeme rağmen bile sabit 60fps alamıyorum düşünün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 25 Ocak 2017; 11:57:27 >
  • şu watch dogs 2 bile efsane mafia serisinin son oyunundan daha iyiyse yapacak bişi yok,adamlar kendi kendilerini bitirdi.
  • Beyler 120 lira verip alınırmı birisinde buldum oyunu. Yani oyun mafia 2 kadar sarıyormu o açıdan alınırmı dıye soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konsantrasyon.

Beyler 120 lira verip alınırmı birisinde buldum oyunu. Yani oyun mafia 2 kadar sarıyormu o açıdan alınırmı dıye soruyorum

Bence oyun tam bir hayal kırıklığı. Bir kere optimizasyonu rezalet. Karakteri zaten berbat. Zenci adamın mafya oyununda işi ne? Mafia 2 bundan kat kat daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

quote:

Beyler 120 lira verip alınırmı birisinde buldum oyunu. Yani oyun mafia 2 kadar sarıyormu o açıdan alınırmı dıye soruyorum

Bence oyun tam bir hayal kırıklığı. Bir kere optimizasyonu rezalet. Karakteri zaten berbat. Zenci adamın mafya oyununda işi ne? Mafia 2 bundan kat kat daha iyi.

Almaktan vazgeçtim kardeş

• Kendomen kullanıcısına yanıt
    Mafia 2nin kestiği tırnak olamaz mafia 3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yok hocam alma zaten daha bir kaç hafta önce oyun 35 tl'ye satıldı g2a'da hiç değmez 120 tl'ye

edit=almaktan vazgeçmişsin görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 25 Ocak 2017; 23:27:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

yok hocam alma zaten daha bir kaç hafta önce oyun 35 tl'ye satıldı g2a'da hiç değmez 120 tl'ye

edit=almaktan vazgeçmişsin görmedim

Aynen kardeşim mesajlarida geriye gide gide okudum herkes isyan ediyor :)

• Oyun aslında güzel, beğenerek oynuyorum, bir şekilde sürüklüyor kendini oynatıyor ancak şu 30-60sn'de bir yaşanan FPS düşüşü beni çıldırtacak. Keşke Xbox'ta falan alsaydım oyunu. Onlarda da fiyatlar deli gibi halen, hiç o işe girmek istemiyorum.

1.8 GB Steam'e gelen güncelleme ama hiç bir halta yaradığı yok, içerik güncellemesi olmuş sanıyorum. Steam ve 2K forumları bu FPS düşüşü sorunu ile kaynıyor ancak dangalak firmanın hiçbir halt ettiği yok.

Bu arada 1-2 yerde Nvidia Profile Inspector diye bir küçük programdan bahsediliyor, onu indirdim ve üzerinde tavsiye edilen bazı ayarlar var, onları denedim, oyunda baya bir rahatlama oldu. Ancak ayarlar düşük, yansıma efektleri düşük vs. şeklinde oynamak zorunda kalıyorum. Uyuz oldum. Çünkü ayarları biraz yükselteyim hemen öncekine benzer şekilde ani kasılmalar başlıyor.

Oyun motoru aslında çok da güzel çalışıyor şu kasma sorunu olmasa, ayarları falan kaldırıyor yani makineler ama durduk yerde kasma sorunu yüzünden tüm zevkin içine ediyor resmen. Optimizasyon özürlü olmuş resmen ve düzelmiyor da.

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Mafia 2nin kestiği tırnak olamaz mafia 3

Aynen öyle büyük beklentilerle çıkan bir balon oldu 3. oyun :((
  • Bu oyun için hala phenom işlemciler için patch çıkmadı değilmi?
  • 4 gb ram i3 2100 hd 6870

bu oyunu lov dahi açmıyor anlık takılmalar cok 5 saniede bir takılıyor nedeni nedir hangi parçayı değiştirmem gerekir
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.