Şimdi Ara

Mafia III Cıkıs Tarihi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
14.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mafia 2 yi Ocak 2011 de 9 gunde indirip 1 gunde bitirmistim.Bu oyun cikmali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nezaman cikacak bu oyun

• KONUYU HORTLATACAĞIM AMA GÜZEL HABERLER VAR. 2K CZECH DAĞILDIĞI İÇİN OYUNU 2K SAN FRANCISCO ELE ALDI VE OYUN VİTO SCALETTA İLE DEĞİLDE SIFIRDAN BAŞLAYACAK (YADA VİTO VE KONU İNSANLAR FARKLI OLACAK) AYRICA OYUN KESİN ÇIKACAK ANCAK GTA 5'İN BULUNDUĞU BİR PAZARDA HEMEN OYUN ÇIKARMAK SAÇMA OLURDU. İNSANLARIN SIKILMALARINI BEKLEMELERİ MANTIKLI OLURDU
    AYRICA BURDAN BAKABİLİRSİNİZhttp://www.eteknix.com/san-franciscos-2k-studio-reportedly-working-mafia-3-game-scratch/
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurozturk57

KONUYU HORTLATACAĞIM AMA GÜZEL HABERLER VAR. 2K CZECH DAĞILDIĞI İÇİN OYUNU 2K SAN FRANCISCO ELE ALDI VE OYUN VİTO SCALETTA İLE DEĞİLDE SIFIRDAN BAŞLAYACAK (YADA VİTO VE KONU İNSANLAR FARKLI OLACAK) AYRICA OYUN KESİN ÇIKACAK ANCAK GTA 5'İN BULUNDUĞU BİR PAZARDA HEMEN OYUN ÇIKARMAK SAÇMA OLURDU. İNSANLARIN SIKILMALARINI BEKLEMELERİ MANTIKLI OLURDU
    AYRICA BURDAN BAKABİLİRSİNİZhttp://www.eteknix.com/san-franciscos-2k-studio-reportedly-working-mafia-3-game-scratch/

Gerçekse harika haber bu dostum. Mafia II'yi 10 kere bitirmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

quote:

Orijinalden alıntı: onurozturk57

KONUYU HORTLATACAĞIM AMA GÜZEL HABERLER VAR. 2K CZECH DAĞILDIĞI İÇİN OYUNU 2K SAN FRANCISCO ELE ALDI VE OYUN VİTO SCALETTA İLE DEĞİLDE SIFIRDAN BAŞLAYACAK (YADA VİTO VE KONU İNSANLAR FARKLI OLACAK) AYRICA OYUN KESİN ÇIKACAK ANCAK GTA 5'İN BULUNDUĞU BİR PAZARDA HEMEN OYUN ÇIKARMAK SAÇMA OLURDU. İNSANLARIN SIKILMALARINI BEKLEMELERİ MANTIKLI OLURDU

Gerçekse harika haber bu dostum. Mafia II'yi 10 kere bitirmişimdir.

aynen kardeşim gerçek !!! :D ancak şöyle birr durum var oyun dinamikleri değişebilir çünkü firma değişiyor...
  • Evet olaylar bu sefer Vito'nun etrafında değil, farklı karakteri yöneteceğiz. Yinede Vito'ya bağlarlar diye düşünüyorum hikayeyi. Joe ölmüş olmalı. (Ayrıntılar)
  • Mutis bi haber insallah yakinda cikar ya oyunu her zorlukta bitirdim

• allahuekber çıkarsa orjinal alıcam yada param yetmez korsan iyidir
  • Bir gelişme var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burjuva9

Bir gelişme var mı acaba?

31 mart deniyor 2016
  • 1980 lere uyarlama yaparlarsa süper oyun olur.
  • 1 sene kalmış açıkçası iyi hazırlandıysalar ben bir patlama bekliyorum
  • Burjuva9 kullanıcısına yanıt
    Aynen
  • BEYLER TEKRAR HORTLATIYORUM KONUYU 5 AĞUSTOS 2015 GÜNÜ 2K GAMES OYUNUN INGAME (oyun içi) VIDEOSUNU YAYINLAYACAKLAR...

• EFSANE GERİ DÖNDÜ !

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.