Şimdi Ara

MAFIA II { PC/X360/PS3 } Yeni Gameplay [HD] Video Eklendi !!! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.199
Cevap
3
Favori
59.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu görüntüleri verirse xbox kendimi istanbul boğazından atarım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: gaiden

bu görüntüleri verirse xbox kendimi istanbul boğazından atarım....

Oyunun ana platformu konsollar olduğundan nasıl olsa bunlar PC görüntüleri değil. Çünkü PC ye yapılmıyor suan geç çıkacak, port edilecek.

Kısacası Xbox bu görüntüleri verecek, boğaz konusunda 2 kere düşün.
  • yalnız ist boğazına götürecek biri lazım ist u bilmiyorum yardımcı olursunuz sanırım

• Çok komiksin canım, oyun önce konsollara geliştiriliyor.

O yayınlananlar konsol görüntüleri, oyun PC ye sonra çıkacak yani sonra port edilecek.

DX10-DX9 diye bir şey olmadığını yediğiniz onca kazıktan sonra hala anlayamadınız dimi yazık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _tekno_

benle iddaya girme oyarım xbox dx9 dx9 dx9
    quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Çok komiksin canım, oyun önce konsollara geliştiriliyor.

O yayınlananlar konsol görüntüleri, oyun PC ye sonra çıkacak yani sonra port edilecek.

DX10-DX9 diye bir şey olmadığını yediğiniz onca kazıktan sonra hala anlayamadınız dimi yazık..

Tamam aslanım, aslan tekno.

Xbox DX9 olabilir ama bak o görüntüleri veren Xbox xbox

DX9 ile DX10 arasında hiç ama hiç ama hiç fark yok, tamamen para tuzağı bu güne kadar ortaya hiç bir fark çıkmadı FPS düşürmesi dışında. Yediğiniz onca ilk seri DX10 kart kazıklarından ders alamadınız dimi hiç?

Sen öyle san he canım, Xbox DX9, veremez veremez

• BU ARADA OYUN ÇIKIŞ TARİHİ ŞİMDİLİK 24 NİSAN 2009. ÖNÜMÜZDEKİ PAZAR MAFİA 2 İÇİN YENİ BİR VİDEO GELİYOR.BELKİ ORADA OYUNUN ÇIKIŞ TARİHİNİ AÇIKLAYABİLİRLER.

LİNK:http://www.shopto.net/page.php?page=dettagli&codart=PS3MA04&n=Mafia%20II&platform=PS3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultan El Kebir -- 11 Aralık 2008; 19:16:32 >
  • sen pc in para biriktir neyi bekleyip beklemeyeceğimizi düşünmeyi bize bırak

atmana gerek yok dostum xbox al hayatını yaşa
  • Arkadaşım oyun çıkınca şimdiki ekran kartın yetmez. Bir 500 dolar ayır sen kenara, ancak alırsın 640 mb dx 131 destekli ekran kartını. Biz de bu arada oyunlarımıza devam edelim.
  • quote:

ah ah nerde o günler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HRNclk777

ufacıcık ve yeni video
    http://www.gametrailers.com/player/43566.html

ufacık faln ama güzel göründü bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeRo_MeRT

quote:

ah ah nerde o günler...

4 günlük cezayı yemişsin benle uğraşırsan böle olur işte

_tekno_ ortalığı döktürmüş yine bende nispet olarak vermez dedim o görüntüleri neyse vermezmi hiç o görüntüleri...

akşam tekno geldi residet evilin demosunu koydum dediği aynen şu oh aslanım be antalising ( türkçe yazdım ) fulll dedi ağzı açık kaldı...sanırım biraz susar artık

• Spike tv ödül töreninde yayınlanan videosu...
    SD
    HD
  • quote:

Orjinalden alıntı: mastenc

Spike tv ödül töreninde yayınlanan videosu...
    SD
    HD

Birkaç gün önce sevinçle ve bir o kadar da merakla haberini verdiğimiz Mafia II nin yeni videosu gün yüzüne çıkmış bulunuyor. Videoyu doğrudan bilgisayarınıza indirmek için BURAYA (açılan pencerede "download starten" linkine) tıklayın...

Orjinal Siteden izlemek için

http://www.mafia2game.com/home.html

• Müthiş bir oyun olacak
  • yuh ya gerçek zamanlı görüntülerden oluşuyor video.

bu grafikte gelecek oyun demek ki. 2009 un en iyi grafiği olur böyle olursa (ve tabii pc ye crysis in yenisi çıkmazsa tabii )
  • o goruntulerı xbox ıstesede veremez,pc de veremez yapımcılar her seferınde makyajlı ss verıyorlaar oyun cıktıgında verılen ss lerden daha sonuk oluyor genelde normal bırsey o goruntulerı ancak yenı nesıl bı xbox verebılır. pc dede yenı bı ekran kartı lazım yada bı kactane gtx280 ıs gorur sanırım...
  • durmadan başa sarıyor yeniler gelip gelip. o muhabbetler üç yıl önceydi yukarıdaki görüntüler realtime dır. hayır yapımcı realtime görüntü veriyor screenshotlar dolu dizgin bir sürü.. ama biri çıkıp veremez diyebiliyor.

bilmiyorum en son ne zaman xbox oynadınız ama açın bir mirrors edge oynayın star wars oynayın gears of war 2 oynayın görün verir mi veremez mi.

ha pc konusunu bilmem onların işi çileden ibaret zaten de konsola böyle gelecek oyun bu belli. zaten oyunun ana platformu konsollar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 17 Aralık 2008; 1:31:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

durmadan başa sarıyor yeniler gelip gelip. o muhabbetler üç yıl önceydi yukarıdaki görüntüler realtime dır. hayır yapımcı realtime görüntü veriyor screenshotlar dolu dizgin bir sürü.. ama biri çıkıp veremez diyebiliyor.

bilmiyorum en son ne zaman xbox oynadınız ama açın bir mirrors edge oynayın star wars oynayın gears of war 2 oynayın görün verir mi veremez mi.

ha pc konusunu bilmem onların işi çileden ibaret zaten de konsola böyle gelecek oyun bu belli. zaten oyunun ana platformu konsollar.

Bu yazı artık "xbox bu görüntüleri veremez !!" diyenlere kapak olsun arkadaşlar elinde hiç konsol olmayanlar zaten böyle şeyler diyorlar...grafikler bu şekilde olmasa oyun için daha gameplay video yok iken yapımcılar grafik rakibi olarak cryengine 2 yi gösterirlermi işin sonunda rezil olmak var...

bu görüntüleri xbox veremez pc veremez o zamn niye yaptılar

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.