Şimdi Ara

MAFIA II { PC/X360/PS3 } Yeni Gameplay [HD] Video Eklendi !!! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.199
Cevap
3
Favori
59.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • artwork ün oyun görüntüsü hali ...veya oyun görüntüsünün artwork hali

gerçek artwork olduğu belli değil sadece tasarlanmış ve şu an yoruma açık bir şekilde mafia sitesine sunulmuş bir halde bekleniyor daha çöncede bir kaç
    artwork yayınlandı ama işe yaramazlar diye eklemedim...

bu çalışmaya sizde yorumda bulunmak isterseniz aşağıdaki adrese mail atabilirsiniz....

2KElizabeth@2KGames.com&subject=Mafia II Email
  • resmi çalışma mı bilemem. ama çizildiği belli. kısaca artwork deniyor zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: #FireLord#

görüntü oyu içi olup olmadığı belli değl olmasada oyun içi görüntülerinden bir fark göremedim....

artwork ...

MAFIA II { PC/X360/PS3 } Yeni Gameplay [HD] Video Eklendi !!!

bu artwok görüntüleri tarzında bi oyun yapsalardı güzel olmazmıydı sizce
    değişik bişey olurdu,
    ben özellikle eski oyunların günümüz görüntülerine uyarlanmasını çok istiyorum mesela sf4 gibi
    kof, hagar, knight gibi oyunlar çıksın ben cod 4 oynamayı bile bırakırım ya

• Şu arabalara bayılıyorum ya.İple çekiyorum şu oyunu oynamak için.
  • Bir An önce çıksada şu şahiserin tadına bakalım
  • Bu güzelliğin hiç gameplay videosu çıkmadı mı? Ortalığı yıkacak valla

Hem de konsollara PC den birkaç ay önce çıkacak. Bu ne ayrıcalıktır yav ayrıcalık manyağı olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 28 Kasım 2008; 15:53:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

Bu güzelliğin hiç gameplay videosu çıkmadı mı? Ortalığı yıkacak valla

Hem de konsollara PC den birkaç ay önce çıkacak. Bu ne ayrıcalıktır yav ayrıcalık manyağı olduk

daha ortalıkta bişey yok pusudayız merak etme

• aman tandırm mükemmel bu oyun kesinlikle hayatımda oynadığım en güzel oyundu o senaryo bitiriyo zaten adamı umarım buda ilki gibi sağlam bir şekilde gelir ne zaman çıkıcak peki bilen varmı??
  • Katılıyorum
    quote:

az ilgi yok herkez pusuya yatmış bekliyor

• quote:

zamannına göre yeni bir çağ başlatan grafik yapmıştı...oyunun kötü oplma ihtimali 0..zaten favori firmam 2K olduktan sonra gözüm kapalı alıcam valla

Aynen.Oyunun kötü olma ihtimali yok.1.si zaten süperken kaç sene hazırlanarak yayınladıkları 2.oyun da efsaneleşecektir.Eğer grafikleri böyle olursa zaten 30 yıl oynanır bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: brktsn

Katılıyorum
    quote:

az ilgi yok herkez pusuya yatmış bekliyor

bunu bir yere yazmam lazım ilk defa olumlu bir yorumunu gördüm buda bir başlangıç
  • quote:

Orjinalden alıntı: SuicideHellsing

quote:

zamannına göre yeni bir çağ başlatan grafik yapmıştı...oyunun kötü oplma ihtimali 0..zaten favori firmam 2K olduktan sonra gözüm kapalı alıcam valla

Aynen.Oyunun kötü olma ihtimali yok.1.si zaten süperken kaç sene hazırlanarak yayınladıkları 2.oyun da efsaneleşecektir.Eğer grafikleri böyle olursa zaten 30 yıl oynanır bu

grafiklerin böyle olacağını düşünüyorum yani başka türlü beklenmezdi zaten bi mafia oyunu daha ve 2k güvencesiö ile bence ortalığı yıkar sallar dağıtır

• harika ya..
  • Grafikler harika yine oynanışta mükemmel olur. Hele o müzikler.

http://mafia-forever.wz.cz/scr2/img32.jpg

Bu resime iyi bakın salieri bar ın arka kısmına çok benziyor yaw:D
  • o arka kısım öldürüyodu zaten beni ya bisürü araba seç beğen al

araba çalmak öyle gta'daki gibi kolayda deildi kendi araçlarını kullanıyodun birde arabayı bi yerde bıraktığın zaman kaybolma gibi saçma sapan bişi yoktu ah ahh arabayı park eder görevimi halleder tekrar binip salieri bara dönerdim güzeldi gerçekten çok özledim
  • Bir artwork yayınlandı

MAFIA II { PC/X360/PS3 } Yeni Gameplay [HD] Video Eklendi !!!
  • ÖzLedim mafiyayı özLedim, hergün yoLunu gözLedim, dönceksin bir gün diye gözyaşLarıyLa bekLedim
    Hadi mafiam benim dön geriiiiii
  • İlk oyunda patronu en sevdiği pizza restaurantına götürüyorduk orayı basıyolardı süper bölümdü, Mafia 2 nin dahada güzel olması dileği ile.
  • Süper olacak Süpeer!
  • 1. oyun gerçekten harikaydı sadece şu köprüden her geçişimdeki yükleme beni deli ediyordu 2. oyunun mükemmel olacağıda aşikar zaten Godfather 2'den hiç umudum yok ama...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.