Şimdi Ara

Mafia II (2011) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.351
Cevap
12
Favori
491.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız videoda Tommy'nin olduğu yazıldı, ki öyleyse arkadaşın tahmin ettiği gibi olabilir, ancak ben yine de farklı bir kişi ve olayı tercih ederim.
  • Yorumları okudum. AeO 3 bitsin Mafia yı indirecem Grafikler çok güzel. Eğer oun içiyse Crysis yalan oldu
  • SSler manyak olmuş.Mutlaka alınası oyunlardan.Eski arabalar binalar falan oyunun iştahını biraz daha arttırıyor
  • Çok iyi beee. Çok iyi işte bu bunu bekliyorduk efsane geri dönüyor umarım beklentilerimizi karşılar ama nasıl bir senaryo olacak onu merak ediyorum.
  • Ekran görüntüleri ve video harika .. Mafia bizim gözbebeğimiz sonunda çıkıcağını bilmek çok güzel .
  • Mafia 2 nin çıkacağı haberini aldık artık crysis çıkmasada olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: büyük adam

Mafia 2 nin çıkacağı haberini aldık artık crysis çıkmasada olur.

crysis neymiş ya onuda oyundanmı sayıyon
  • Arkadaşlar genel olarak oyucular sürekli tommy nin çocuğunu oyunda yöneteceğimizi dile getiriyorlar.Bir kere tommy nin OĞLU değil KIZI vardı.Eşi ile yaptığı evlilikten sadece bir çocuğu oldu.Mafia 2 ayrı bir hikayeyi barındıracak.Bence doğru olanıda bu.Eğer mafia 1 in senaryosudan yola çıkılıp bir senaryo yazılırsa bu ancak "yamanmış senaryo" olur.Tıpkı belediyelerin yollara adam gibi sıfır asfalt dökmeyip,hazır asfaltın üstüne zift döküp yolun heryerinin yamalı olması gibi.Mafia 2 nin ilk oyundan farklı bir senaryoyla karşımıza çıkması son derece doğru bir karar.Böylece mafia 2,mafia 1 den bağımsız, ilk oyunu aratmayacak veya ilk oyundan daha iyi bir yapım olacaktır.
  • Zaten Mafia bitirenler bilir o eşsiz atmosfer ve senaryo her ani soluk kesici polis kovalamalari ve mekan basmalarını

Neyse En son aklımda kalanlar oyun biterken ortağımızı ölü bulup bizim mafyadan diğer adamın yaptığını öğrenmemiz gerisi hatırlamıyorum sonrasında zaten bizim karakterimiz amca halinde bahçesini sularken büyük italyan mafyası orda kurşun yağdırıyor ve gidiyorlar

Bu senaryonun devamı olur mu olur

Meşhur Italyan Mafyasının gerçekteki Kan davalarını düşünebiliriz ama bencede yeni bir senaryol ile geliceklerdir ve free ride modu idi yanlış hatırlamıyosam büyük ihtimal ile mekan ele geçirme olaylarını düşünürler gibi me geliyo

Mafia değişilmez Gotfather tamamen bir özenti yapımdı o zamanın grafiklerine sahip mafia ya rakip bile görmüyorum ben
    Mafia kavramı denince akla italya hatta sicilia mafyası gelmekteki en iyi şekilde yansıtan ise Mafia idi

Forever MAFIA series
  • Bu topic alır başını gider görünüşe göre bomba gibi geliyor
  • quote:

İlk tercihim her zaman Crysis olur.
  • Tabii öyle Crysis 2 ay da çıkar ama Mafia 2 belli deil ,enaz 1 yıl sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Özele kaçacak ama hangi yönden seviyorsun yani sonuçta mafia 2 de grafik,ses,senaryonun kalitesi vb. yönlerden crysis'i geçiyor.HA bu arada patlama efektine önem veripte crysis i beğeniyorsan merak etme mafia 2 de de ondan kat kat iyisini yaparlar
  • Demek Mafia 2 grafik ve ses de Crysis'i geçiyor ha gülderme beni nereden vardın bu karara?
  • Grafikler harika..
  • quote:

quote:

quote:

Özele kaçacak ama hangi yönden seviyorsun yani sonuçta mafia 2 de grafik,ses,senaryonun kalitesi vb. yönlerden crysis'i geçiyor.HA bu arada patlama efektine önem veripte crysis i beğeniyorsan merak etme mafia 2 de de ondan kat kat iyisini yaparlar

Mafia 2 yi ne zaman oynadın sen
  • Nihayet yaw
  • quote:

Demek Mafia 2 grafik ve ses de Crysis'i geçiyor ha gülderme beni nereden vardın bu karara?

MUhtemelen yani tahminen söylüyorum çünkü mafia 1 in çıktığı yıllardan grafik ve ses bakımından en iyi oyunda yani şimdiki grafiklere bakarak mafia 1 deki grafik yine iyi bence.Muhtemelen Mafia 2 de öyle olur ayrıca crysis çok sağlam bir oyun değilki yani grafik ve ses filan iyi ama senaryo berbat anca koreli öldürüyoruz başka bir şey yok(uzaylılar dışında).Ama en azından mafia da grafik ve ses bile olmasa ben senaryosu için oynarım
  • ben bu oyunun ilk oyununu oynamadım daha doğrusu oynayamadım bi türlü fırsat bulamadım herkes muhteşem bir oyun diyor gerçektende öyle mi?
    godfatherı oynamıştım ve baya bi beğenmiştim.onun kadar iyi mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: manhack

ben bu oyunun ilk oyununu oynamadım daha doğrusu oynayamadım bi türlü fırsat bulamadım herkes muhteşem bir oyun diyor gerçektende öyle mi?
    godfatherı oynamıştım ve baya bi beğenmiştim.onun kadar iyi mi?

onun kadar değil,ondan daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.