Şimdi Ara

Mafia II (2011) [ANA KONU] (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.350
Cevap
12
Favori
491.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: satantribal

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: fenerista

quote:

Orijinalden alıntı: Mu_Joe54

car drivin' biraz eksik gibi...gtaIV gibi gerçekçi değil gibi gözüküyor tabi bu oynanmayacak anlamınada gelmiyor bu sene çıkar umarım

Gta IV deki araba sürüsüşüne 10 üzerinde 5 verirsem, Mafia 1 en az 8 eder. Gta IV Mafia ile kıyaslanamaz bile.

O kadarda değil. Gta da tümsek üzerinden geçerken süspansiyonu bile hissediyorsun. Mafia'dan sürüş hissi olarak çok daha güzel.

yarım asırdan fazla model farkı var elbette sürüşleri farklı olur fakat mafia da bence daha gerçekçi, arabaların ağırlığını hissettiriyo, virajları sert alması ve hız hissi güzel, gta da karton sürüyomussun gibi hız duygusu var hafiflkik var, tüm arabalarda sürekli sallanıyor hadi bir kaçı modifeyeli anlarımda gerçek hayatta öyle süspansiyon görmedim ben

Sonuçta sim. değil bu oyun ama Mafia2'den çok daha güzel sürüş dinamikleri var Gta'da bana göre. Videolardan izlediğim kadarıyla konuşuyorum sonuçta oyunu oynayınca görücez. Ama videolara göre iyi sürüş hissi vermiyor.
  • Oyun beklediğimiz gibi olucak galiba gameplay videosu harika.
  • Mafia unutamadıgım nadir oyunlardandı. Artık cıksın diye gun sayıyorum bi erteleme daha olmaz insallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elhussoo

Mafia unutamadıgım nadir oyunlardandı. Artık cıksın diye gun sayıyorum bi erteleme daha olmaz insallah.

yok artık derim valla taksimde olay çıkar
  • Oyunun çıkış tarihi 27 Ağustos olarak açıklandı.

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=240416
  • nihayet çıkış tarihi belli oldu bir an önce agustos gelsede oynamaya başlasak
  • Mafia II’nin yaş sınırı, ‘18′ olarak açıklandı. Komite ayrıca, oyunda hiçbir şekilde sansür uygulanmayacağını belirtti.
  • Kapak tasarımı ortaya çıktı.Bsc ye bakın isterseniz.
  • godfather 1 ve 2 rezaletini oynuyor gibi oldum. oyun bu şekilde olacaksa mafia 1 şaheserine ihanet etmesinler hiç çıkartmasınlar daha iyi.
  • Sen oynama biz oynarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dibe Vuruş

godfather 1 ve 2 rezaletini oynuyor gibi oldum. oyun bu şekilde olacaksa mafia 1 şaheserine ihanet etmesinler hiç çıkartmasınlar daha iyi.

Oyunu ne çabuk oynayıp bitirdin
  • quote:

Açıklama : Mafia 2'den NVidia'nın fizik özelliği için yayınlanan bir tanıtım videosu

http://www.bolumsonucanavari.com/Videolar-Mafia_2__PhysX_Trailer-1071.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dibe Vuruş

godfather 1 ve 2 rezaletini oynuyor gibi oldum. oyun bu şekilde olacaksa mafia 1 şaheserine ihanet etmesinler hiç çıkartmasınlar daha iyi.

Bunu neye dayanarak söyledin merak ediyorum sırf Araba Sürüşleri için mi oyunu çöpe attın..Oynama gerekmez neyse arada böyleleri çıkıyor maalesef..

Valla Mafia II GoTY adaylarımdan biir kesinlikle videolarda şahane konunun d açok iyi olacağından eminim bir an önce Ağustos gelse keşke..

• 27-Ağustos

Sabırsızlıkla bekliyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 27 Mart 2010; 19:21:42 >
  • yahu size ne benim fikrimden. ben beğenmem siz beğenirsiniz ben beğenirim siz beğenmezsiniz. altı üstü bir oyun arkadaşlar gerilmeye gerek yok. mafia 1 her şeyiyle 10 numara 5 yıldız bir oyundu. bunun videolarından bile standart 3. person shooter'lara benzeyeceği belli oluyor. fizik motoru yeni çıkan çoğu oyunda bununla aynı. insan mafia diyince şaheser bekliyor, standart 3. person'lardan çok daha iyi bir çalışma istiyor.

her neyse çıkar oynarız o zaman daha sağlıklı fikir veririz.
  • yeni kapak muhtesem olmus

ayrica NVIDIA Phsyx dokturmus yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

quote:

Açıklama : Mafia 2'den NVidia'nın fizik özelliği için yayınlanan bir tanıtım videosu

Bu video da oyunun ilk videoları çıktığında camlar kırılıyor ama yerde gözükmüyor da bilmem ne diye bıdı bıdı edenlere kapak olmuştur Adamlar bu kadar beklettiğine göre bir bildikleri varmış demekki... Karakterimize de palto yakışmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

quote:

Bu video da oyunun ilk videoları çıktığında camlar kırılıyor ama yerde gözükmüyor da bilmem ne diye bıdı bıdı edenlere kapak olmuştur Adamlar bu kadar beklettiğine göre bir bildikleri varmış demekki... Karakterimize de palto yakışmış

Oyunun bu konuma geleceği belliydi.Bir kere Alpha sürümünün videoları çok çok iyiydi.İlk kez videolar yayınlandığında beğenmeyenler olmuştu ama artık yayınlanan yeni video sayesinde bu kanıda olanlar kalmamıştır.
  • O dönemin arabalarını kullanmak çok zevkli olucak.Sabırsızlıkla bekliyorum Mafia 2'yi
  • Arkadaşım renkler ve zevkler tartışılmaz tabi senin düşüncenede saygı duyuyoruz ama sonuçta bu MAFİA bu bir efsane gönülleri fetheden bir şaheser o yüzden genelde eleştiriler olumlu olduğu için çoğunlukla,olumsuz eleştirilerde olunca böyle biraz geriliyor insan yada haksızlık yapıldığını düşünüp tepki gösterebiliyor..
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.