Şimdi Ara

----/MAFİA Fan Club/--- Yeni Resimler Geldi!!!!!!-MAFİA 2 Geliyor (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
3
Favori
100.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23.04.2010da çıkacak oyunu şimdiden satıyorlar. http://shop.mafia-daily.net/
  • BENNİDE EKLEYEBİLİRMİSİNİZ BENDE SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM BU OYUNU MAFYA I ÇOK OYNAMA FIRSATIM OLMADI AMA EN KISA SÜREDE TEKRARDAN ALIP YÜKLİCEM.
  • İnşallah gta4 teki gibi optimizasyon sorunu olmaz:) Benide ekleyin
  • Arkadaşlar Bana Oyun Bittikten Sonraki 19 Tane Adamın verdiği Görevlerin Tam Çözümü Lazım..
  • Oyun yine ertelendi

Bu arada liste güncellendi
  • bu arada

*Oyunda okunabilir gazeteler olacak ve bu gazetelerden 1945 ve 1950'lerin başı hakkındaki haberler öğrenilebilecek.
    *Oyunda arabaların önemli bir rolü olacak. Arabalar, oyundaki tarihe uygun bir şekilde olacak.
    *Oyuncu, şehrin içinde kendine bir ev satın alabilecek.
    *Restorantlardan alınan yiyecek ve içecekler sayesinde sağlık yükseltilebilecek.
    *Oyunda araba modifiye etme imkânı olacak.
    *Çevre ile olan etkileşim daha da artmış bir şekilde oyuncunun karşısına çıkacak. Radyolardan o günlerin tanıdık şarkıları duyulabilecek.
    *Oyundan bir görüntüsü GTA serisindeki gibi araçlar hasara uğradığında, arabanın kaportası çökecek.
    *Araba, zaman geçtikçe kirlenecek.
    *Ayrıca arabaların benzinleri de bitebilecek. Oyuncu kendi arabasını satın aldığında istediği takdirde arabanın plakasını bile değiştirebilme şansına sahip olacak.
    *Kamyonların arkaları açılabilecek, ve bu bölümlere cesetler ve silahlar saklanabilecek.
    İngilizcesi NPC olan oyuncu olmayan karakterler sigara içecek, gazete okuyacak ve otobüs durağında bekleyecek, şehir içinde dolaşacak, bir araçtan inip bir binaya girebilecektir..
    *Oyunda, oyuncunun daha iyi dövüşmesini sağlayacak kombolar üretebilmek için spor salonları olacak.
    *İngilizcesi Checkpoint olan Denetim Noktası sistemi bütünüyle onarılmıştır. Oyun içi yönlerdirmelerde hiçbir sorun olmayacağı söylenmiştir.
    *Ünlü komedyen Charlie Chaplin'i oyundaki eğlence klüplerinden bazılarında görmek imkânı da olacak

• bunlar olmadan çok iyiydi bu özellikler de eklenince tadına doyum olmaz bu oyunun.
  • Bu free extreme bölümünde 19 tane görev varmış ama bi türlü bulamadım..Yani hamal kılıklı adamlardan görev alıyormuşssun ama ne kadar denediysemde olmadı...
  • Bende bayağa bi uğraşmıştım.Kusura bakmayın taitlden dolayı çok ilgilenemiyorum.Ama geldim
  • Beyler oyun ne zaman xbox360'a cikiyor, bir tarih belli mi?
  • Gelsin artık şu oyun da hasret sona ersin yahu.Erteleyip erteleyip duruyorlar.Starcratf geldi Mafia gelemedi
  • group1357207@groupsim.com beyler bekleriz, Mafia 2 ile ilgili muhabbet
  • Arkadaslar Söyle Bir Sistemim olacak mafia 2 rahat oynayablrmyim?
    Anakart: asus m4a785T-M 785G Amd AM3 ddr3 1800
    İşlemci: Amd phenom x4 925 2.8
    Ram : 4 Gb Hı-Level 1333 MHZ
    Ekran Kartı : Sapphire HD5770 1024 128 Bit Gddr5 dx11
    Monitör : CRT Philips 17"

Rahat Oynarmıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0kaan0

Arkadaslar Söyle Bir Sistemim olacak mafia 2 rahat oynayablrmyim?
    Anakart: asus m4a785T-M 785G Amd AM3 ddr3 1800
    İşlemci: Amd phenom x4 925 2.8
    Ram : 4 Gb Hı-Level 1333 MHZ
    Ekran Kartı : Sapphire HD5770 1024 128 Bit Gddr5 dx11
    Monitör : CRT Philips 17"

Rahat Oynarmıyım?

Oynarsin yanLiz 32 bit isLetim sistemi kuLLaniyosan RAM beLLegin 4 gb oLamaz 3.25 oLur benimki gibi :) 32 bit isLetim sistemi 3.25 gb den fazLasini gormuyo 64 bit gerek onun icin...

OYUNUN KESIN CIKIS TARIHI ARTIK VAR BU SON ARTIK HER VIDEODA SOYLUYO YAPIMCILAR KATILDIKLARI PROGRAMLARDADA SOYLUYOLAR

MAFIA 2 KESIN CIKIS TARIHI 27.08.2010
  • İlk oyunu tekrar oynuyorum. En son yerdeyim de biraz zor geldi sonra devam edeceğim. :)
    Uzun zamandır oynamadığımdan dolayı unutmuşum oyunu ve gerçekten neredeyse her yerde oyunu ilk defa oynuyormuşum gibi haz aldım. Videolarda falan geriliyor insan :)
    Ama çok bug var. Belki de Win 7'de oynadığımdan oyun sapıtıyordur ama bazı bölümleri buglar sayesinde kolay geçtim bazıları da çok uğraştırdı
  • Bence hala bu oyundan iyi bi oyun piyasaya çıkmıs değil dün 5.kez bitirdim hemen hemen her sene oynuyorum 1 kere:D beni de listeye eklermisin
  • Benide ekle hocam 10 kere bitirmişimdir en az Mafia 1 i şimdi Mafia 2 yi 2. kez oynuyorum
  • bu oyunu bende yüklücem netten full indirip kurcam ya 4 gb ram win 7 laptop sorun olmaz demi sistem iyi :D
    2 yi kaç günde bitiririm acaba
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.