Şimdi Ara

MAFIA DEFİNİTİVE EDİTİON MÜTHİŞ OLMUŞ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oynanış
    Ortam
    Muzikler
    Araclar

Oyun 10 numara 10 ayni mafia 2 gibi teee gta 5ten beri düzgün suc oyunu bulamamıştım bu 10 numara olmus

Ama pcde optimizasyon sorunu var sanirim i56500 GTX 1060 6gb ile lowda bile sabit 60 fps vermiyor surekli 30 40lara iniyor belkide korsan oynadığımdan bilmiyorum

Ama cidden harika olmus son gunlerde rise of tomb raider middle earth shadow of war ve vampyr oyunlarini denedim bu ne awk diyip hepsini biraktim bu 10 numara olmus kesin deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• vampyr çok kötüydü be.Tomb rider ve shadow of war güzel.

• çıktı mı la crack

• demek ki illuminati iyi iş çıkarmış xD

• quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

vampyr çok kötüydü be.Tomb rider ve shadow of war güzel.

Neden kötü reis

Ben onu diger ikisinden daha cok begendjm

• Evet bende yarıladım sayılır gayet oynanır olmuş güzel oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerdaalll0001.

Evet bende yarıladım sayılır gayet oynanır olmuş güzel oyun
    Aga sadece silah olayini sevmedim mafia 2 ve 3te cok daha arcade akici bir oynanis vardı

Bi de torrentledigim için oyun 10 dkda bir kendini atıyor fps drop oluyor surekli

Cidden pcde oyun oynamak iskence ya bunu anladim PlayStation ve Xbox muazzam cihazlar optimizasyon yoksa oyun keyfi de yok

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

hımm doğrudur ben sadece pc de oynama durumum var suan mafıa dan da gayet memnunum bakalım hikayeyi merakla takip ediyorum:)

• quote:

hımm doğrudur ben sadece pc de oynama durumum var suan mafıa dan da gayet memnunum bakalım hikayeyi merakla takip ediyorum:)

bitirdim müthişti

gta 5ten beri 7 sene olmuştu bi 10 sene daha düzgün açık dünya suç oyunu gelmez

Bende gta 5 e hikaye olarak yeni başladım gayet iyi görünüyor ama oyunu daha çözemedim tam.
  • quote:

Bende gta 5 e hikaye olarak yeni başladım gayet iyi görünüyor ama oyunu daha çözemedim tam.

gta v zor bi oyun ingilizce ve sabır yoksa kavramak zor benim salak arkadaşlarım hiç sabredemediler hepsi onlinea geçti mal oldukları için

Şuan hikaye gayet iyi ilerliyor bakalım
  • Joe  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.