Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
14
Favori
39.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: claudecan

Sanki Mafia 3 te ki grafik motoru kullanilmis gibi geldi
    bende öyle düşünüyorum..biraz daha geliştirmişler galiba.
  • _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    Evet,o abartılı ışık patlamalarıni düzeltmisler ve görüntüye bakılırsa sanki Mafia 4 gibi duruyor motoru düzeltmisler 3 ten bile iyi duruyo kaplamalar ve isiklandrimalar gerçekçi olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 14 Mayıs 2020; 1:39:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abartısız 7-8 kez bitirmişimdir. Çoğu kişi eski diye oynamıyordu. Bu yeni grafikleriyle eğer eski oyuna göre ekstra bir kaç iyileştirme gelirse son yılların açık ara en iyisi olacaktır.
  • İnanılmaz mutlu oldum. 28 Ağustos'u iple çekeceğiz anlaşılan
  • Mafia 1 yanlış hatırlamıyorsam 3 defa bitirmiştim.Hikaye anlatımı sunumu efsanedir.Yenilenmiş haliyle oynamak daha da güzel olacak

Türkçe yaması nasıl olucak bakalım.Eski yama yeni de kullanılmaz sanırım.Malum oyunlar remaster remake olunca dosya yapısı değişiyor.
  • Remastered çok güzel görünüyor, görsel olarak Mafia III ile kıyaslanamaz bile. Resimlerde özellikle modelleme kalitesi yüksek olmuş gibi görünüyor, doku ışıklandırma gibi detaylarda iyi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Mayıs 2020; 15:38:48 >
  • _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    Offf inanılmaz 28 Ağustosa kadar nasıl bekleyecez yaa Görev ekleyip hikayeyi uzatırlar mı acaba, çünkü bir yerde hikayeyi uzatacakları yazıyordu. Umarım uzatalım oyunun ruhunu zedelemezler.

• Umarım güzel olur bekliyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

hangar 13 yapmasa iyiydi ya
    Hangar13 vasatı bile bulamayan hale getirmişti mafia3'le seriyi.İlk oyuna bulaş olmalarıda gayet kötü olabilir en iyi ihtimal vasat bir yapım çıkarılar,ilk mafiayı eşsiz kılan gerçekçiliği,sürüş fiziği,detayları,vb. koruduklarını görmek beklenmedik bir süpriz olur.
  • Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]
  • Kurtlar vadisi modda gelir umarim.

• İlk çıktığında baya pahalı olur. bu yüzden desenize yıllar sonra tekrar crack yapmamızı gerektirecek bir oyun çıktı...

• İlk oyunun oynayışı çok kötüydü inşallah sadece grafik basmamışlardır zira 3. Oyun daha da kötü. Ve 2. Oyun da remake yapmalılardı aynısını koymuşlar

• İlk oyun, oyun tarihinin en iyi oyununlarından biri idi. 2001 senesinde çıkan bir oyunu 2020 oyunlarının fiziği ile karşılaştırmak komedi Çıktığı yıla göre grafikleri de fizikleri de çok iyi. Zira bir GTA oyununun tahtını sallayabilen tek oyun Mafia 1'dir, çıktığında GTA III'ün tahtını sallamıştır.

• oyunun çıkacagını duyar duymaz hemen listeye aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Kurtlar vadisi modda gelir umarim.
    Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]

bu karakterin abdülhey oldugunu duydugumda camdan dışarı çıkıp çığlık atmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Kurtlar vadisi modda gelir umarim.
    haha kurtlar vadisi modu yoksa oynanmaz zaten
  • GTA 5 hikayesia rkasıan mafia 3 oynamaya çalışmıştım. Boşa vakit kaybı. Mafia 1 remake efsane olur. Geriye Silent Hill 1-2 Dino Crysis kalıyor remake olaması gereken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Harika gözüküyor; yapay zeka ve vuruş hissiyatı da iyi olursa şahane olur

Mafia 3 de vücudun neresinden vurulursa ona göre tepkime veriyordu diye hatırlıyorum
    Ama oyunu hatırlamak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 16 Mayıs 2020; 1:52:26 >
  • Kurtlar vadisi modu hey gidi günler hey...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.