Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
736
Cevap
14
Favori
39.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vermedi mi hocam? bir önceki mesajda yazmıştım veriyor zannederek.
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Mafia 2 keyi alsak şu aşamda beleş verceklermi steamden?
  • beyler mafia 1 remake ayrı satmıyorlar ps store'da ne iş??
    https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-FULLGAMES/1
  • Xbox'a gelecek mi acaba? Hiçbir bilgi bulamadım bununla ilgili
  • merenkisa kullanıcısına yanıt
    Evet
  • O fiyat nedir öyle yav Gülü seven dikenine katlanacak yapacak bir şey yok. 6 Haziran'da oynanış videosu gelsin oyun daha da netleşir kafamızda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

Mafia 2 keyi alsak şu aşamda beleş verceklermi steamden?
    bunu bende merak ediyorum. Steamden direkt eski Mafia 2yi alamıyoruz. Ancak Playstoree veya Durmaplay gibi yerlerden key satın alırsak otomatik olarak definite edition gelir mi ?
  • beyler bende mafia 3 vardı tekrar indirdim dlcler filan varmış indirdim ama o dlcleri nasıl oynayacam bilen var mı?

bu arada ps de mafia 1 niye ayrı satılmıyor?
  • Enis video yapmış

• Enis dertlenmekte haklı, Hanger13 Mafia2Remasterı o kadar dandik ve özensiz ki çıkacak Remake in nasıl olacağını tahmin etmek çok zor değil.
  • mafia 1 ve 2 ps4 kutulu çıkacak mı bilen var mı?
  • TORU-NAGA kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben umutluyum. Başta Hangar 13'ün geliştirdiğini duyunca bunlar seriyi kökten yok etmeye niyetli demiştim. Ancak internette biraz araştırma yapınca 2016'da Mafia 3 çıktıktan sonra, 2017 yılında 2K Czech'in Hangar 13 ile birleştirildiğini okudum (2K Czech, ilk iki Mafia oyununu geliştiren stüdyo; ilk oyunu yaparken adları Illusion Softworks idi).İlk oyunu geliştiren ekipteki pek çok önemli isim de hala 2k Czech bünyesinde. Mafia Remake'nin resmi sitesinde de oyunun Brno, Brighton, Prag ve Novato stüdyolarınca geliştirildiği yazmakta. Özellikle Brno ve Prag önemli çünkü 2K Czech'in stüdyoları. Yani kısacası Hangar 13 çatısı altında ilk iki oyunu geliştiren kişiler ve stüdyolar da remake için çalışıyor. Oyun yaklaşık 3 yıldır geliştiriliyor gibi. Bunları görünce ben iyi bir oyun olacağını düşünüyorum. İnşallah yanılmam da ilk oyunun ağırlığında bir yapım olur.

Mafia 2'yi remaster eden Hangar 13 değil de D3t diye başka bir stüdyo diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temha262 -- 23 Mayıs 2020; 22:54:57 >

• 10 yıllık mafia 2 nin içine etmişler bugdan geçilmiyor ps3 düzeyindeki oyun ps4 pro da fps düşüşleri yaşıyor.

söz konusu hangar 13 olunca hayallerinizi küçük tutun beyler, oyun 60 yerine 40 dolardan cıkacak olmasıda şüphelendiriyor.
  • Ya adamların zaten tr satış beklentisi mi var olmadı torrent çakalır oyun iyiymiş kötüymüş takılma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haziran ayında gösterecekleri videoda oynanış görüntüleri yer alıp ilgimi çekerse ön sipariş vermeyi düşünüyoruum. Bu yıl ön sipariş için tek beklediğim Dying Light 2 vardı, o da çıkmadı bir türlü.
  • mafia 1'i çatıda kaçtıgımız bölüme kadar oynamıştım oyun eski gelmişti bana keşke zamanında oynasaymışım ama o zamanlar pcmiz yoktu 5 yaşındaydım sonrada gta rüzgarına kapıldım hiç aklıma gelmedi.

dün 2 saat 15 dklik cutscene film gibi izledim godfather'a kafa tutar o derece güzel hikayesi varmış bee

umarım içine etmez hangar13 hikayeyi bozmadan optimazyon sorunları olmadan buglar vs olmadan şu oyun çıkış yaparsa goty zorlar
  • Beni rahatsız eden bir şey gördüm yeni. Eğer 2K hesabı açıp oyunu oynayacağınız platform ile bağlanırsanız motosiklet eklentisi veriyorlar. Ana oyunda olmamasını geçtim, 1930'lu yılları konu alan bir oyunda Motosiklet nedir arkadaşlar. Motosiklet çetesi kıyafeti de vermişler. Hey Allahım.
    https://www.mafiagame.com/news/mafia-trilogy-announced
    https://mafiagame.fandom.com/wiki/Black_Cats_Motorcycle_Pack

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    aha da geçmiş olsun.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Ortama çok uygun düşmemiş olabilir belki ama tarih açısından bir gariplik göremedim ben, belki de kaçırdım ama 1. Dünya Savaşı öncesinden beri Harley motor üretiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.