Şimdi Ara

Mafia 3 Türkçe Yama Son Durum 💸

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
6
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet biliyoruz ki uzun zamandır, Mafia 3 Türkçe yamayı çıkartmaya çalışıyoruz ama çıkaramıyoruz, çevirmeye gelen arkadaşlar kısa bir süre içerisinde tekrardan ekipten ayrılıyordu.

Ne kadar ücretsiz çıkartmaya çalışsak ta çevirmen sıkıntısından yama hiç çıkmaya bilirdi veya baya uzun sürerdi.
    Animus Projesini çoğunuz duymuşsunuzdur çeviriye başlanmadan önce belli bir bağış veya abone toplayıp çeviriye öyle başlıyorlar hem çevirmenler emeğinin karşılığını alıyor hemde aksaklık olmadan yamaları bitiriyorlar.

Şöyle ki şuan bize bağışçı olacak arkadaşlar lazım ve bende bağışçı olacak arkadaşların isimlerini listeye alıp Animus Projesine ileteceğim, bağışlar Animus'un kendi sitesi üzerinden olacak.

Yaptığımız hesaplamalara göre çevirmenler 1000 kelimeyi çevirip 5 TL alacaklar ve genel toplamı söyleyeyim 470k kelime var bize toplam 400$ bağış lazım veya 1850 TL bağışçılar oyunu hem test edecekler hemde yamaya direk sahip olabilecekler,

Animus'un projesinde bağış seçeneklerine bakarsanız aylık olarak 1$ - 3$ - 4$ - 5$ ve 10$ dolar olmak üzere aylık bir abonelik sistemi mevcut tabi 10 kişilik bir ekip hesaplara göre 2,5 - 3 ayda bu yamayı bitireceğinden 3 ay içeresinde 400$ doların toplanması lazım ve bu 3 ay içeresinde de her ay çevirmenlere çevirdiği kelime kadar paralarını yatıracağız.

Bağışçı olacak arkadaşlar konu altına yorum atarak veya bana lunaci@mafiaturk.org adresine mail atmaları lazım listeyi hazırlayıp gerek bağışçıya ulaştığımızda çeviriler ücretle tutulan çevirmen arkadaşlarla hızlı bir şekilde bitirilip bağışçılara verilecektir, projenin finansmanını Animus'un başındaki saidsrc yönetecektir.

Gerekli bağışçıya ulaştığımızda veya yaklaştığımızda çevirmenler ile tekrardan görüşeceğiz ve teslim edebildiğimiz en hızlı sürede teslim etmeye çalışacağız

Bağışçı Takip Formu:https://docs.google.com/document/d/17F10tKuw5FQHI5ZPqkF6G1nbdbTnoIqz2GRFRGmuqNQ

• ------Öncelikle ekiple alakam yok hatta selam bile vermişliğim yok bu yazacaklarım genellemedir. Ayrıca çeviride başarılar diliyorum--------
    Bazıları para göz oldular yok 400 dolar çok para dil kursuna yazılacağım vs, yazılır san yazıl kardeşim tutan mı var? Ama önce ne yazdığınızı bilipte yazın kimse sizden 400 dolar istemiyor 1 dolar 5 dolar diyor oda Türkiye'de patreon sistemi olmadığından dolayı dolar mecburi oluyor, ayrıca çok hayıflananlar siz toplamda 5 6 saat zevki sefa süreceksiniz diye çevirmenler aylarını harcıyor 5TL yi çok görmeye devam ederseniz oturun siz çevirin biz oynayalım.
    Sana olmadık yerlerde ansızın prim verebilirim, bu öneriyi ben istemedim bu paranın tek kuruşunu dahi kendim için harcamayacağım tamamı bu yamanın çıkmasını isteyen kullanıcılar için ( Ücretli Çevirmenler) özellikle parantezle belirttim yoksa kafanız almayacak, bu oyuna değip değmeyeceğini bilemeyiz konuyu açtık katkıda bulanacaklar yazsın, boş muhabbet yapmayı kesin oyun sürekli kendini tekrar ediyor diyorsunuz ama satırlar öyle değil.

Yamayı ücretsiz olarak direk hazır ekibi olan çeviri gruplarına vb lere devredebileceğimi birden fazla kez yazdım, kendim bizzat bilindik çeviri gruplarına defalarca mesaj attım, ama dönüş olmadı veya olumlu sonuçları olmadı. Oyunu Türkçe oynamak isteyen kişiler bana bu öneriyi sundu ve bende kabul ettim, içerde dönen olayları asla bilemeyeceksin dostum anca ukala gibi burada atıp durursun.

Evet oyunun çevirisine dolar istemeye de utanmıyoruz, ayrıca varsa bu mesajımı gören çeviri grubu (Ekibi Olan) ücretsiz direk devredeceğim. Bu zamanda gönüllü çevirmen bulmak zor mecburiyetten ücretli çevirmen arayışına girdik.
  • 400 dolar mı :D yoksa dolarcık mı şimdi dolar var bide dolarcık var :D ben en iyisi bir dil kursuna yazılayım parayıda doalra yatırayım zaten dolar bu hafta 5 tl yıl sonu 6 tl olursa döviz kazancıyla kurs paramı çıkarabilirim :D
  • Lanetli yama!! Bismillah deyip başlayan bırakıyor nedense bir türlü çıkmadı gitti.
  • 100 TL Benden ( Tek Seferlik ) Aylık olayında yokum.
  • Sana olmadık yerlerde ansızın prim verebilirim, bu öneriyi ben istemedim bu paranın tek kuruşunu dahi kendim için harcamayacağım tamamı bu yamanın çıkmasını isteyen kullanıcılar için ( Ücretli Çevirmenler) özellikle parantezle belirttim yoksa kafanız almayacak, bu oyuna değip değmeyeceğini bilemeyiz konuyu açtık katkıda bulanacaklar yazsın, boş muhabbet yapmayı kesin oyun sürekli kendini tekrar ediyor diyorsunuz ama satırlar öyle değil.

Yamayı ücretsiz olarak direk hazır ekibi olan çeviri gruplarına vb lere devredebileceğimi birden fazla kez yazdım, kendim bizzat bilindik çeviri gruplarına defalarca mesaj attım, ama dönüş olmadı veya olumlu sonuçları olmadı. Oyunu Türkçe oynamak isteyen kişiler bana bu öneriyi sundu ve bende kabul ettim, içerde dönen olayları asla bilemeyeceksin dostum anca ukala gibi burada atıp durursun.

Evet oyunun çevirisine dolar istemeye de utanmıyoruz, ayrıca varsa bu mesajımı gören çeviri grubu (Ekibi Olan) ücretsiz direk devredeceğim. Bu zamanda gönüllü çevirmen bulmak zor mecburiyetten ücretli çevirmen arayışına girdik.

• Merhaba yamayı animus projesine devredip ordan yayınladıgınızda destek artacaktır.Onların acıklamasından sonra ben dahil bircok kısı desteğini verecektir.
  • 20 tl de benden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proje devam ediyor mu?

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Galiba Türkçe Yama Çalışması iptal edildi kimse çevirmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sen şu para gözlülüğe bak arkadaş ya. Bu animus projeside iyice mokunu çıkardı. Bagışlar (dolar) üzerinden yapılıyor beylerimiz azı uzuda beğenmiyor vay vay vay! Adamlar işi ticarete dökmüş resmen.
  • Mastertranslatorr kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım çok merak ediyorum kaç projede bulundun çeviri yaptında para gözlülüğe bak diyorsun he beni soracak olursan Why not çeviiri ekibindeyim tonlarca dil dosyasıyla saatlerce uğraşıyoruz. Birşeyleri atıp tutarken beyin süzgecinizden geçirin işkembeden atıp tutmayın. Bu projeyle alakam yok fakat kimse siz bir oyunu türkçe oynacaksınız diye zaman harcama zorunluluğu yok. Bağış yapın diyorlar yok, çeviri ücretsiz sunuluyor bide ona ayrı eleştiri yok orası çevrilmmiş yok burası burası olmamış yok burası eksik olmuş, bir taşın altına elinizi sokun öyle yorum yapın.
  • Ben bağışa kesinlikle karşı değilim. Herkes emeğinin hakkını almalı. Ama başlanmamış bir projeye veya yapımı süren bir projeye kesinlikle daha hiç para göndermedim göndermemde. Heleki animus gibi aylık ve dolar üzerinden kesinlikle karşıyım. Kusura bakmayın bu benim fikrim. Yapın yamayı diyinki 50 lira gönderirim. Kolay gelsin.

• freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Technogame oyunu çeviriyordur Mafia 3 Türkçe Yama Son Durum 💸

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vito Scaletta21 -- 21 Kasım 2018; 22:20:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nasıl anlamadım technogame mi çeviriyor şu an oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vito Scaletta21

Technogame oyunu çeviriyordur
    İlginç ama sevindirici bir haber. Technogame i kapandı sanıyordum. Face den felan takip ediyorum ama her hangi bir duyuru yapmadılar. Nediyelim kolay gelsin.
    Bu arada sizin her hangi bir ilginiz varmı technogame ile. Senenin başlarında thq ile anlaştıklarını ve resmi yama yapacaklarını duymuştum. Daeksiders 3 ü sordum ama cevap veren olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman1930 -- 22 Kasım 2018; 0:4:30 >

• Çok iyi haber

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.