Şimdi Ara

MAFİA 3 TÜRKÇE Yama (iSTEK) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
23.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dil dosyasını açabilen program henüz tam anlamıyla çalışmıyor demo sürümü gibi birşey. Tam anlamıyla çalışırsa bizde çeviriye başlayıp duyuracağız DH üzerinden.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Bak bu güzel haber işte.

İnşallah en kısa sürede açılır da siz başlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Dil dosyasını açabilen program henüz tam anlamıyla çalışmıyor demo sürümü gibi birşey. Tam anlamıyla çalışırsa bizde çeviriye başlayıp duyuracağız DH üzerinden.

ÇOOK SAĞOL DOSTUM
  • Kendime artık sınır koydum , orjinal olarak türkçe çıkmayan oyunlara para verip almayacağım . Bakın iyi niyetli çevirmenler senelerdir çıkardıkları birtakım yamalarda orjinale teşvik etmek için orjinale uyumlu çıkarıyorlar ki bundan sonra çıkacak oyunlar türkçe olarak çıksın ki çevirmek zorunda kalmayalım diye . Lakin görüyoruz ki ben ne kadar para verdiğim halde bana oyun firmaları çöp muamelesi yapıp tr çıkarmayacaklar. Hadi bakalım korsan indiriyorum. Doların artmasıyla oyun fiyatlarının tavan yapması iyice bezdirmişti zaten.
  • Mafia 3 diğer 2 oyunu ile kıyaslarsak rezalet derecesinde ama hikayesi iyi diyorlar türkçe yama çıkarsa iyi olurdu açıkçası
  • Umarım mafia 2 gibi düzgün bir çeviri olur. GTA 4 gibi olmasın da. Tek korkum bu. :) Çünkü oyun içeriği çok tahminim metinler de çok. 2 yıl beklerim de mafia 4 çıkar
    Bak 10 yılda çıkmış orası belli değil A!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

merhaba şu linkte ned diyorhttps://github.com/MartinJK/Mafia3SDSExplorer çıkmışmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyid42 -- 16 Ekim 2016; 1:40:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

Kendime artık sınır koydum , orjinal olarak türkçe çıkmayan oyunlara para verip almayacağım . Bakın iyi niyetli çevirmenler senelerdir çıkardıkları birtakım yamalarda orjinale teşvik etmek için orjinale uyumlu çıkarıyorlar ki bundan sonra çıkacak oyunlar türkçe olarak çıksın ki çevirmek zorunda kalmayalım diye . Lakin görüyoruz ki ben ne kadar para verdiğim halde bana oyun firmaları çöp muamelesi yapıp tr çıkarmayacaklar. Hadi bakalım korsan indiriyorum. Doların artmasıyla oyun fiyatlarının tavan yapması iyice bezdirmişti zaten.

Yasadışı bir şekilde oyunun dil dosyalarını düzeltip paylaşıp birde üstüne "Orjinal alın" demeleri ayrı ironi zaten bunu hiçbir zaman anlamadım. Türkçe altyazı için ilgili ithalatçının başvurması gerekiyor tıpkı şuanki The Witcher 3 ve Battlefield 1'de gördüğümüz gibi. Yani satış oranıyla alakası yok. Bizim ekibimizde böyle bir dayatma yok fakat insanların nabza göre şerbet vermesi bu yapılan işi bayağı zedeliyor mesela The Witcher 3 yamasına edilen teşekkürlerin binde biri bizim emeklerimize edilmiyor indiren kaçıyor. İlla parayla mı satalım, yamaları paylaştığımız linkleri mi kısaltalım burada kararsız kalıyor insan. Halbuki istediğimiz bir teşekkür. Gerçi konu saptı biraz ama neyse daha fazla dağıtmayalım.

quote:

Orijinalden alıntı: seyid42

merhaba şu linkte ned diyorhttps://github.com/MartinJK/Mafia3SDSExplorer çıkmışmı

O arkadaş projeyi tamamladı sayılır fakat halihazırda paylaşılmış bir sürümü yok ve o kodları derleyip tool çıkarmasını bilmediğimden paketlenmiş sürümü beklemek zorundayım şuanda.

• Takipdeyiz..
  • gelişme varmı
  • Keşke olsa ama nerde
  • kesinlikle bu oyununda Türkçe yaması çıkması lazım umarım bu konuya el atan birileri olacaktır.
  • oyun firmalarının artık tr altyazı sunması gerekiyor. Çeviri yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum sabırsızlıkla bekliyorum.
  • github da kod yazılmış ama derleme bekliycez şimdi de. Yılbaşına kadar beklerim bir haber olursa steamden alırım olmazsa gelecek yıl yine olmazsa sierim istek listemden olur biter. Oyun mu yok :)
    Minecraft a devam.
  • Mafia 3 için çeviri şart hatta dublajlı bile olması gerekir yoksa oyun anlaşılamadığı için kötü vasat kalır
  • Gelişme var mı arkadaşlar ?
  • hala açılamadımı dil dosyası
  • Türkçe desteği olmayan oyunlara para vermeyin yazık yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=XhwSgE7lAMA
    Şu oyuna türkçe yama çıkmadı ya...
    Joeya ne olduğunu da öğrenmiş olduk ama ben spoiler görmek istemiyorum diyen olursa izlemesin çünkü tüm sonlar var. 3-4 tane farklı son var oyunda.
  • Arkadaşlar gelişme varmı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.