Şimdi Ara

Mafia 3 Türkçe Launcher Yayınlandı - Türkçe Yama İptal (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
15
Favori
1.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mafiaturk te yama iptal olmadan önce çoğu kişi oyunu satin bile almıştı turkce oynamak için.Bundan kesinlikle kelimesi kullandım. Yoksa mafia oyunu devamı değil ama yinede cevrilmesi bence gerekliydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 21 Nisan 2019; 14:44:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    Çeviriye ya da çevrilmesine lafım yok zaten :D Çevrilmesi gerekmeyen bir oyun hatta çevrilmeye değecek bir oyun olmadığını söylüyorum sadece. Oyundan dolayı o da.
  • Haklısınız,benim içinde hayal kırıklığı oldu.Ümit ederim ki mafia 2 nin devamı gelirde o zaman cevrildigine deger

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 21 Nisan 2019; 15:40:7 >
  • extrmesports kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler emeğinize

• sizden önce bi ekip yamayı çıkartırsa iptal edeceğinizi söylediniz umarım dün konusu açılan translate olarak çıkacak çeviri için geçerli değildir
  • evladı fatihan kullanıcısına yanıt
    Yok be o yüzden iptal olmaz.
  • @extrmesports Başarılar, bir çok ekip çevirmeyi deneyip bitiremedi baya lanetli yama bir yıl gibi bir süreç olmayacağım döndüğümde başardığınızı görmek güzel olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByLunaci

@extrmesports Başarılar, bir çok ekip çevirmeyi deneyip bitiremedi baya lanetli yama bir yıl gibi bir süreç olmayacağım döndüğümde başardığınızı görmek güzel olacak
    Lanetli çevirileri genelde Animus Projesi halledebiliyordu. Apex çeviriden de umutluyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Bu mesaj silindi.
    Lütfen bırakmayın bu yama sizden çıksın ve efsane olun gerçek anlamda. Animusprojesi BAK yamasıyla efsane oldu, olmak üzere. Çünkü bu iki oyun yamaları ne badireler atlattı ne sorunlar çekti. Siz başaracaksınız, umudumuz tam. Kolaylıklar diliyorum.
  • Elinize emeğinize sağlık hakkınız ödenmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bağış nerden yapa biliriz ?
  • Hele ki techogameden önce çıksa tadından yenmez :) AYrıca onlara büyük bi ders olur
  • OkiOrkhan O kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/devil-may-cry-5-100-tr-yama-v3-0-cikti-apex-ceviri--137529794 bu konudaki aynı hesaplara bağış yapabilirsiniz. Lütfen bağış yaparken açıklama kısmına alıcı Adı, Soyadını ve bağış yaptığınız oyunun adını yazınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

https://forum.donanimhaber.com/devil-may-cry-5-100-tr-yama-v3-0-cikti-apex-ceviri--137529794 bu konudaki aynı hesaplara bağış yapabilirsiniz. Lütfen bağış yaparken açıklama kısmına alıcı Adı, Soyadını ve bağış yaptığınız oyunun adını yazınız.
    Öncelikle kolay gelsin

yama ücretsiz mi olucak yoksa diğerleri gibi zorunlu bağış miktarı var mı iyi forumlar
    Bu kota olayı ile ilgili düşüncem şöyle
    Mesela kafanızda 200 lira kota var. 200 lira olunca yamayı herkeze ücretsiz açacaksınız. Ama şöyle ki ben 200 ün dolmasını beklemeden ücret ödeyip yamamı almak istersem bu olay bana haksızlık olmayacak mı ?
    Bence adaletsizlik söz konusu.

Daha önceki çevirmenler de kota olayını şöyle yaptılar; Belli bi kota oluşturdular o kotaya erişmeden ücretsiz yok dediler. Millet para verip anında yamayı aldı ve bu şekilde hızlıca kotaya ulaştı.

İnsanlar şöyle düşünür '' 200 liraya ulaşsın zaten açılacak ben para vermiyim elbet veren olur '' Böylelikle süreç kabızlığa uğrar.

Ama siz , parayı veren anında yamayı alır derseniz bu insanlar için daha çok rekabet misali etki yapar millet hemen alır

Takdir edersiniz ki , bu kadar lanetli bi yama sonunda sizlerin sayesinde çıktıktan sonra para verip te kotayı beklemek insanı kanser edecektir resmen
    Ben sadece öneri sundum yine karar sizin. Ama yani ciddi anlamda şuanki kararınız hem mantıksız hem de sizin aleyhinize olan bi karar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert021 -- 26 Nisan 2019; 20:18:5 >

Siz kotalı yapın benim gibi bu oyunun yaması için bağış yapanlar mutlaka olacaktır. Kota dolunca da herkese açılır ve isteyen yine size emeğinizden ötürü bağışta yapar. Önemli olan niyet. Benim niyetim sizin emeğinize birazcıkta olsa destek olmaksa her türlü yaparım. Yama herkese açık ücretsizmiş diye düşünmem. O yüzden siz yamanıza odaklanın, elinize sağlık kolaylıklar diliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.