Şimdi Ara

Mafia 2 oynamalımıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mafia hakkında bilgi verırmınız? gta ayarında bir oyunmu ilerleyişi hakkında biraz bilgi alabilirmıyım?

• Eski zamanda geçen GTA diyelim.
  • Her oyunseverin oynaması lazım bence senaryosu olsun oynanışı olsun çok beğeniyorum
  • oyunun bir bölümünde mafia 1 ile ilgili bi yer var. Mafia1'i oynamadan direk 2 oynama bence seneryo için oynuyorsan. ikisini de oyna sonunda vay anasını adamlar ne oyun yapmış dersin. ama gta gibi sokakda koşmaca hileyle silah alıp insanları vurmak arabayla sürat yapıcam falan diyorsan oynama bence.
  • oyna oyna
  • oyun bittikten sonra gerçekten vay anasını diyeceksin ve sonuna doğru duygulanacaksın, bi de mafia 1'i türkçe versiyonunu oynamanı tavsiye ederim
  • Hemen başla çok sey kaybedersin
  • Kesinlikle oynamalısın. Birde eski zamanlarda geçince oyun daha zevkli bir hal alıyor
  • kesinlikle oynamalısın
  • Birinci oyun ikincisinden 10 kat daha zevkli istersen onu oyna ilk önce.
  • Önce Mafia 1 sonra Mafia 2 oyna
  • Dünyada senaryosu açısından oynadığım en iyi oyunlardan biri
  • Şimdi 1. oyunu tekrar bitiriyim diyorum. Bitirdiğim oyunu tekrar bitirmek gibi bir alışkanlığım yoktur. Ama bu Mafia için geçerli değil. 1.oyunu oynamadan 2. oyuna kesinlikle başlamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatasaray 

oyna bi gta neymiş dersin.

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mutlaka oynamalısın. Oyunu bitirmeme rağmen canım sıkıldıkca acar arabayla dolaşırım. Mükemmel bir atmosferi var.
  • @!SyCH0!@ kullanıcısına yanıt
    Bende mafi2 yi yükledim ama oyuna girdiğimde hata vermeden ve hiç bir şey görünmeden direk kapanıyor sizce ne yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameLovers

Bende mafi2 yi yükledim ama oyuna girdiğimde hata vermeden ve hiç bir şey görünmeden direk kapanıyor sizce ne yapmalıyım ?

crack'i değiştir direct x i yükledin değil mi?
  • Kesinlikle oynamalısın
  • ITTF kullanıcısına yanıt
    Yaptım kardeşşim ben çözdüm zaten sorunu saolassın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.