Şimdi Ara

Mafia 2 Can Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
50.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaa arkadaşlar internette aradım ama yok olmuyo bi türlü foto koyayım dedim kare içine aldığım yerdir heralde can kırmızı yerdir ne yapmam lazım crack mrack olmuyo joe die bi adam var dövcem iki yumruk da ölüyor bu ne yaa?  Mafia 2 Can Sorunu

• Oyunu en zorda filan mı oynuyorsun
    Burada oyunun başında nasıl yumruk atılır ve nasıl gard alınır onu gösterir zaten gar al yumruğu adam attığı zaman ıska geçecek o arada bas bas yerde yada üçgene bas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygx

Oyunu en zorda filan mı oynuyorsun
    Burada oyunun başında nasıl yumruk atılır ve nasıl gard alınır onu gösterir zaten gar al yumruğu adam attığı zaman ıska geçecek o arada bas bas yerde yada üçgene bas

Tamam tamam çoktan çözdüm sorunu cevap bayağı geç oldu kaç kere girdim dh foruma cevap yoktu ama ö.d

• Dostum nasıl çözdün bi anlatsana bendede varda bu sorun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stwo20

Dostum nasıl çözdün bi anlatsana bendede varda bu sorun :)

Crck değiştir. sonra ye iç düzelir
  • sağlam bir crack nerden bulabilirim :)
  • Arlkadaşlar carck boşuna yüklemeyin :) 2. bölümde başlıyor canın azalması ama 3. veya 4. bölümde can problemi bitiyor sabredin bn denedm yaptım 3. bölmden sonra can gitmiyor tomy nin ewinde tıkınıyorum canım yükseliyor :D şok şok şok ve canım gitmiyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaviOkanus -- 21 Aralık 2013; 13:39:07 >
  • Korsan oyunda ki sorun. Ilk oynadigimda bendede oldu ilac degistirin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • crack değiştirin ben böyle aştım
  • Stwo20 S kullanıcısına yanıt
    kardeşim hiç crackle uğraşma mafıa 2 nin kurulu olduğu klasördeki pc klasöründeki mafıa 2 den gir hiç birşey olmuyor.görev çubuğuna sabitle diyebilirsin
  • crack ile bosuna ugrasma olmaz biliyordum da unuttum sonra yazarim
  • En mantıklı çözüm sağlam ve temiz bir crackdir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.