Şimdi Ara

Mafia 1’in remake versiyonunun çıkış tarihi açıklandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu hangar denilen dalay lama sürüsünün mafia 1 in içine etmelerinden çok korkuyorum.
  • mafia 2 korsan olarak bitirip steam'e soradan almıştım beğenmiştim epey yeni sürüm bana eklenmiş bir daha oynayayım

mafia 3 duyrulduğunda 2 de ki beğenmemin hype ile ön sipariş ile almış ilk girdiğimde beğenmemiştim 3 saat oynayıp bırakmışım. onunda yeni sürümü düşmüş ona da bir şans vereceğim
  • Remake çıksın da öyle oynayayım diye senelerce oynamadan bekledim bu oyunu. Daha geçen ay "bunların çıkaracağı yok oynayayım bari" dedim ve tekrar bitirdim oyunu. Yapacağınız işi seveyim.

• Grafikleri cilalayıp sürmüşler resmen Mafia 2 yi. reshadele zaten bu şekilde oynadık. Yakışmadı. Oyunu baştan sona yeni grafik motoru kullanılarak yapılsaydı bence çok ses getirecek bir oyun. Ara sahneleri geçmeden anlayarak oynamanızı tavsiye ederim.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Tahmin ettiğim gibi, Xbox sahiplerine, eski sürüm var ise definitive ücretsiz değil.. Bir tık daha iyi grafik için 199 TL veren olur mu acaba?
  • sciende S kullanıcısına yanıt
    Hocam o olay sadece 2 ve 3 için. 1 tamamen yeniden yapıldığı için onu kapsamıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    2 de ücretsiz değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gatullah2k

Bu mesaj silindi.
    Şu fikri aşılıyamadık bu nesle malesef. Hatta ps4 remastered konsoludur yeni bir nesil değildir benim için. Ps5 umutlarımız var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.