Şimdi Ara

Madrid Yıldızı Beşiktaş'a mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 49
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • OnrbK (5 mesaj) Kunter (2 mesaj) iliqueur (2 mesaj) Eren1s (2 mesaj) SemolicK (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Madrid Yıldızı Beşiktaş'a mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2699 Mesaj
    25 m euro ya kaka yi alamazlar toplam maliyet bir de bonservis de değil.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    698 Mesaj
    higuain
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    beşiktaş daha kulüp arabasının benzin parasını ödeyemiyor gitmişler 25m euroluk transfer haberi koymuşlar..harbi keriz sanıyorlar bunlar bizi..sallamasyon haberin bu kadarı.
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    13376 Mesaj
    Gözden çıkartılan isimler R.Madrid'de Granero ve Kaka.Granero bu kadar etmez tek itihmal Kaka kalıyor geriye.
    |
    |
  • Binbaşı
    1721 Mesaj
    gonzalo higuain gelsin. süper olur valla
    |
    |
  • Yarbay
    3604 Mesaj
    beyler, Eto bitmis.

|
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj
    Marcelo olmaz direk ele
    Ramos zaten Altyapi oyuncusu casillas tan sonraki en onemli adamalari(guti ornegi vermeyin)
    Coentrao denmis adam zaten 25m bonservisle alindi birakmazlar zatn yeni
    Dimaria(guldurmeyin adami)
    Ronaldo(yorum yok olmaz)
    Khedira olabilir
    Kaka bence gelmez cunku para derdi olmayan biri milyarder bir ailenin cocugu yanlis bilmiyorsam
    Pedro leon kirada
    Granero olabilir. Ama o kadar edermi bilmiyorum
    Callehon olabilir ama salmazlar heralde onu o da genc oynatiyor toplam maliyet olarak 25 i callehon bulabilir diyorm ama bilmiyorum bence gerek yok bjk nin Transfer yapmasina
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj
    en fazla hamit olur. insallah en guzeli kimse gelmezde demiroren gider...
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    8689 Mesaj
    Higuan veya Kaka'dır.. Keşke gelseler ama getirsede oyumu vermicem yd'ye..
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    hamit gelirse gider kendim vururum havalanında 40 yaşına geldi adam bi işe yaramaz genç adamlar lazım bize
    |
    |
  • Yarbay
    4578 Mesaj
    oğlum oyuncu kim lan. yıldız transferi yapacağız haberini yazmışlar ama kimi alacağımızı ya ben göremiyor ya da bu salatalar sallama bi haber daha yapmış. iyice sapıttılar artık, oyuncu oılmadan transfer haberi yapıyorlar.
  • Binbaşı
    1561 Mesaj
    Forzada Transfer başlığında konuşulan yazıyı nerdeyse kopy-paste yapmışlar.
    |
    |
  • Binbaşı
    1655 Mesaj
    KAKA mı?? KAKA diyoruz. KAKA? KAKA mı lan ooo?
    |
    |
  • Yarbay
    2752 Mesaj
    Kaka imkansız bence.GÜndüz gördüm PSG alamamış bize mi gelecek ? Hemde transferin iptal olma nedeni Madrid'in Kaka'yı kadroda tutmak istemesiymiş.Bu sebeplerden dolayı Kaka diyerek umutlara kapılmayalım.

Ben hala Fábio Coentrão diyorum, umarım doğrudur.Olmazsa bile zaten sene sonu Bosingwa bizde.
  • Yarbay
    2489 Mesaj
    Ben Higuain'i istiyorum. Söyleyin ona Higuain gelirse, bir de yaptıklarımdan çok pişmanım, görevi bırakıyorum der ise affederim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    671 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

higuain

Olursa bence de bu oyuncu olur
    |
    |
  • Yarbay
    3380 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Kaka imkansız bence.GÜndüz gördüm PSG alamamış bize mi gelecek ? Hemde transferin iptal olma nedeni Madrid'in Kaka'yı kadroda tutmak istemesiymiş.Bu sebeplerden dolayı Kaka diyerek umutlara kapılmayalım.

Ben hala Fábio Coentrão diyorum, umarım doğrudur.Olmazsa bile zaten sene sonu Bosingwa bizde.

Adam geleli 1 sene olmadı niye yollasınlar?
    Higuain iyidir iyi

• Yarbay
    2752 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

quote:

Higuain iyidir iyi

Ben Mendes'in adamlarına göre söylüyorum.Yoksa bütün takıma bakarsak eğer en gelebilecek gibi duran adam da Lass Diarra.

O değilde Higuain falan diyenler neye dayanarak o isim gelecek diyorlar anlamış değilim. Yani Di Maria bile çok zor.

• Yarbay
    2489 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

quote:

Higuain iyidir iyi

Ben Mendes'in adamlarına göre söylüyorum.Yoksa bütün takıma bakarsak eğer en gelebilecek gibi duran adam da Lass Diarra.

O değilde Higuain falan diyenler neye dayanarak o isim gelecek diyorlar anlamış değilim. Yani Di Maria bile çok zor.

Söyleyeyim; Madrid şu an Barca'ya fark atmaya doğru gidiyor. Demek ki şike yaptılar. Küme düşürülecekler. O yüzden Higuain bir dünya devine gitmek istiyor. E en göz önünde olan takım da biz olduğumuza göre gelmesi normal.
    Şaka bir yana bunlar dilekler. Higuain'in yerinde olsam ben de gelmem. Hatta mümkünse bu sene transfer yapılmasın. Şu tiyatro bir bitsin. Seneye bakarız artık duruma göre gidecekler gider, alınacaklar alınır.

• Yarbay
    3338 Mesaj
    İnternette dolaşan isim Kaka heralde ima etmeye çalıştığıyda Kaka'ydı başkanın gelse ne güzel olur ya
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.