Şimdi Ara

Madem tüm sorunların çözümü başkanlık sistemiydi neden Gül döneminde gündeme gelmedi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum, Cumhurbaşkanı bu sistem benim için değil Türkiye için diyor; o zaman Gül zamanında kendisi başbakanken gündeme gelseydi ve Gül başkan olsaydı?!?

• simdi bütün büyüyü bozdun gelicek olan aciklama o donem turkiye hazir degildi simdi hazir dencek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O dönem Gül başkan olurdu da ondan başka bir açıklama yok.

• sıra ile dostum.herşeyin bir zamanı var.

• arkadşım evet çıkarsa erken seçim olmaz ise gelecek seçimlerde cumhurbaşkanı adayları olacak onlardan seçiceksin şimdiki cumhurbaşkanı direk tek adam olmayacak ya da gül zamanı yapılsaydı direk gül olmayacaktı. Ben oy vereceği şeyden haberdar olmayan bitek evetçiler sanııyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

simdi bütün büyüyü bozdun gelicek olan aciklama o donem turkiye hazir degildi simdi hazir dencek

• Gül döneminde pek sorun yaşanmadı çünkü başbakan ve cb aynı ekolün insanları. Bunu bilmek zor olmasa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Gül döneminde pek sorun yaşanmadı çünkü başbakan ve cb aynı ekolün insanları. Bunu bilmek zor olmasa gerek.

tayyip komünist , binalide milliyetçiydi zaten.

hiç güleceğim yoktu valla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksaray öncelikle basbakanlik konutu olarak inşa edilmeye başlandı, ardindan RTE cumhurbaşkanı olunca cumhurbaşkanlığı konutuna döndü. Ötesi var mi?

EVET diyecek 20 küsür milyon kişi kendisinin degil 1 kişinin geleceğini kurtarmaya çalışacak ve kendi genc nesillerinin hayatini karartacak. Şaka gibi geliyor gercekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 24 Şubat 2017; 16:44:34 >
  • quote:

Gül döneminde pek sorun yaşanmadı çünkü başbakan ve cb aynı ekolün insanları. Bunu bilmek zor olmasa gerek.

Gün içerisinde, bir Zaytung'u bir de seni takip ediyorum.
  • quote:

• quote:

/>
  • Gül'ün tasfiye olması gerekiyordu ilk önce.. Gül başkan olsa Erdoğan ne yapacak? Gül'ün yardımcısı mı olacak , Erdoğan bunu kabul eder mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.