Şimdi Ara

Madem Meral Akşener FETOCU?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Siyonistler duruyor duruyor birden yine saldırıya geçiyorlar. O iftira atanlar var ya hepsi şu anda gözümde gayrimüslimdir. Bütün genel başkan adaylarına saygı duyuyor ve destekliyorum ama bunlar böyle yaptıkça inadına Akşener diyorum, kudurun ulan inadına Akşener!

Madem Meral Akşener FETOCU??

15 Temmuz kahramanı şehidimiz emniyet amiri Kadir Yıldırım'ı tanıdınız mı? Mekanı cennet olsun. O da mı fetöcü lan namussuzlar?

• Çünkü fetocu değil.
    Fetocu aranıyorsa Akpye bakılmalı.
  • Bu kadin gerçekten FETÖcü olsaydi suan 99999 kez hapse girmişti. Diyecegim bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Hainler ülkeyi FETÖ'ya peşkeş çektiler sonra da kandırıldık diyorlar. Üstüne millete iftira atıyorlar.

Şu ülkede ki koyunların az aklı olsa zaten şimdiye defolup gitmek zorunda kalmıştınız.

'Kandırılmanız' devletin milyarlarca dolarına, onbinlerce yenilen hakka ve yüzlerce cana mala oldu.

Ve bu adamlar hala ülkeyi yönetiyor.

Allah bin belanızı verir inşallah. Bu ülkeden 25-30 yıl içinde bi halt olmayacağı zaten belli ondan bu ülkeden ümidim yok artık.

'Kandırılmanız' devletin milyarlarca dolarına, onbinlerce yenilen hakka ve yüzlerce cana mala oldu.

Muhteşem bir söz bu. Belki sık sık bunu tekrar edersek vicdanları biraz ağır basar da bir şeyleri değiştirirler.

• Daha kendi partilerindeki darbede yer alan parti genel başkanının kardeşini gizliden serbest bırakıp parti genel başkanını içeri almıyorlar.

Siyasi ayağı olacak diye diye gazladılar milleti.Millet de keriz gibi yedi.Olmayacak duaya amin dedi.Başkanlık korkusuyla şimdi hepsi satın alındı,tehdit edildi.Siyasi ayak varsa da kapatıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: setup4pc

quote:

Orijinalden alıntı: anakata

DEVLET HATA YAPAMAZ. Hata yapmaya hakkı yoktur.

Sağır sultan duydu çeteleştikleri. Kamer Genç mecliste bas bas bağırdı devlete sızıyolar diye. İlker Başbuğ uyardı. Ne hatasından bahsediyosunuz. Bu devletin istihbaratı ne iş yapar.

Hata falan yok ortada "ne istedilerde vermedik" sözünü hatırlatırım.

Hata yaptık demek en büyük terbiyesizliktir.

Herkes hata yapar biz gereken dersleri çıkardık ama şimdi cehape niye fetoyla olan bu savaşta yanımızda değil

O hata yuzlerce cana mal oldu. Yuzlerce kisi hapislere girdi(ergenekon, balyoz vb). İsinden gucunden oldu. Sonra eh napalim hata yaptik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: setup4pc

quote:

Orijinalden alıntı: anakata

DEVLET HATA YAPAMAZ. Hata yapmaya hakkı yoktur.

Sağır sultan duydu çeteleştikleri. Kamer Genç mecliste bas bas bağırdı devlete sızıyolar diye. İlker Başbuğ uyardı. Ne hatasından bahsediyosunuz. Bu devletin istihbaratı ne iş yapar.

Hata falan yok ortada "ne istedilerde vermedik" sözünü hatırlatırım.

Hata yaptık demek en büyük terbiyesizliktir.

Herkes hata yapar biz gereken dersleri çıkardık ama şimdi cehape niye fetoyla olan bu savaşta yanımızda değil

Ne yani, CHP şunu mu yapsın

-KHK'yla atılanlar arasında hiç masum yoktur, bunların mağduriyetini dinlemeye gerek yok. Hepsinin FETÖ’cü olduğuna eminiz.

-Atılan akademisyenler boş yere atılmamıştır. YÖK'ün bir bildiği vardır. Hepsi muhakkak terör sempatizanıdır. Onların sesini dinlemeye gerek yok.

-AKP'nin içinde hiç FETÖ’cü sızmamıştır, güveniyoruz. Arsalar parsel parsel satılmamıştır. AKP temizdir.

-17 25 Aralık'ın tamamı kumpastır. Hiç yolsuzluk/rüşvet olmamıştır. Rıza Zarrab masumdur. Bakanlarımız da masumdur. Her şey FETÖ’nün suçudur.

Bunları mı desin CHP? Beklentiniz nedir? Sanki siz hakkaniyetli bir mücadele yürütüyorsunuz da CHP yanınızda değilmiş gibi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fetoyla savaş dediğiniz şey ; akp karşıtı olan herkesi fetocü , terörist olarak suçlamak , aç kurtlar gibi sağa sola saldırmak , iftira atmak , hukuğu yargıyı tanımamak , yediğiniz tüm haltların suçlusu olarak fetoyu göstermek ve aklanmak için mükemmeli bir kanal yaratmak ise ;

bu savaşta karşınızda olmayı yeğlerim

baktım olmuyor , kandırılmışım derim sesini çıkartamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup13 -- 21 Şubat 2017; 9:3:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

fetö aleyhinde tek kelime konuşamaz çünkü has fetöcüdür. onların mhp yi ele geçirme projesinin profilidir.

Yahu tartışacaksan doğru kavramlar üzerinden tartışalım.

Ortada delege imzaları var. Bu nasıl oluyor da “ele geçirme” oluyor?

Kaldı ki FETÖ’cü olsaydı anında içeri alınırdı zaten. Ki madem FETÖ’cü, hükümet niye bekliyor? Niye tutuklanmıyor? Niye serbest?

Tartışmaya niyetim yok. Mesajımı, fikrimi yazdım o kadar.
    Kimi, neye ikna edeceğim, bana ne faydası olacak ?
    Benim doğrularım bana yeter, sizin için yanlış olabilir, umrumda olmaz.
    Bu kadar basit.

• Bilgim yok fikrim var desene şuna kısaca..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.