Şimdi Ara

MADEM KIMSE ASI OLMUYOR , NEDEN TUM GRUPLARI ASILAMIYORLAR ? ACABA OYUN MU?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.trthaber.com/haber/saglik/uzmanlardan-asi-uyarisi-randevu-alan-100-kisiden-75i-gelmiyor-585616.html

kac aydır bu haberler var ama ne hıkmetse olmak ısteyenlerı kımse asılamıyor yada bununla ılgılı bır program yapmıyor acaba neden? ben gecen yıldan berı ası beklıyorum ama randevu alanların %75i ası randevusu alıyor ama gitmiyor..o zaman benım sucum ne? neden ben ve benım gıbı aşı olmak isteyen ınsanları aşı programına dahil etmiyorsunuz? bizler aşı olmak istiyoruz ve hala 1 hazirandan itibaren 50 yaş üstünü aşılıyorlar..bu şekilde giderse acaba ne zaman aşılamayı düşünüyorlar? geçen aralık ayından beri ha aşı geldi geliyor ahberleriyle tvye cıktılar durdular..artık aşı olmak istiyoruz..aşı olmak istemeyenlerin yerine..trt haber yani hukumetın ulkenın yayın kurulusu bıle boyle dıyor..artık bizler aşı olmak ıstıyoruz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana hak gelirse devredicem öyle oluyor mu aceba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7EE534877

Bana hak gelirse devredicem öyle oluyor mu aceba
    keske olsa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıram gelince biri benim yerime gitsin aşı olsun.

• kimse gitmiyor da istanbulda aşılanan 4 milyon uzaydan mı gelmiş. Herkes aşılansın, virüs yok olsun, ben de aşılanmadan yırtarım diye düşünen saflar da var tabi

• Öncelikli grupta olduğum için 2 hafta önce aşı oldum. (Biontech) ve form imzalama zorunluluğundan ötürü vazgeçenler vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 3 Haziran 2021; 22:47:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimizde yeterli aşı olmadığı için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.