Şimdi Ara

Madem içimize attıklarımız var! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVARE.

derdim yok kafam rahat

Adamın sülalesi rahat beyler

• Herkes raht olsun hepinizin sırası gelecek. Şşşşş

• betül 2.5 senedir seninle konusuyorum ama hala sevdiğimi söyleyemedim çok seviyorum ulen
    ve neredeyse her gün konuşuyorum, söyleyemediğim her saniye beni bitiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 16 Aralık 2012; 16:29:41 >
  • Düşündümde fazla derdim yok(Klasik dertler dışında işte sınav stresi vs.), pek arayanım soranımda yok(Ailem, 1-2 sıkı dost dışında). Sağlığım yerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KızsızAdam

İtiraf ediyorum bazı arkadaşlarımı hiç sevmiyorum

heleki çıkarcı olanlar varya onları ıslak itfaiye hortumuyla dövüceksin hani parası olduğu halde bi mekanda parayı sana kitleyenler varya onlarıda aynı şekilde
  • Bi düzenli günügününe ders çalışamıyorum hay a.........s......m
  • okul servisindeki hoşlandığım kızla bir bile kelime konuşamıyorum.halbuki içimde fırtınalar kopuyor.onunla bir yerde yalnız konuşabilsem her şey güzel olacak ama servis içinde başka insanlar varken konuşamıyorum utanıyorum.dışarıda gördüğümde yanında hep arkadaşları oluyor.
  • Ahh ulan bu sene hava harp okulu veya polisliği kazanayım var ya hayatımda öyle adımlar atacağım ki. Ama şuan hiç bir güvencem yok. Hazır okumuşken dua edin beyler inşallah şu sene kazanırım yoksa üniversite okumak filan benim tarzım değil
  • takımdayım fakat as değilim...sol bek oynatıyor beni ama ben sol-sağ acığım...bu hafta da sol acıkta 11 de basladım ama pek etkinlik gosteremedim ve 30.dakkada beni aldı..bana guvenmiyorsun ama sana icimdeki patalamayı gostericem ortalığı tozu dumana katıcam....
  • quote:

Orijinalden alıntı: KibritVsÇakmak

quote:

Orijinalden alıntı: Tutunamadi

o degilde ulan okulda kiz var. sinavda hesap makinasi alisverisimiz falan oldu. faceden buldum ama ne eklenebiliyor nede mesaj atabiliniyor. nasil ulasacamlan ben bu kiza. 2alt sinif oldugu icin haftada 2 gun goruyorum ama yanndan arkadasi eksik olmuyorki. yol gosterinla bana. kafaya cok taktigimda yok hee. maksat muhabbet

Madem vs alıverişi yapıyorsun daha sonra kur muhabbeti. Biraz açık ol. Halledersin..

umarım dostum. isteynce yapıyorum bi şeyler aşıyorum kendimi. ama istiyormuyum istemiyormuyum skntı orada

• bazı insanlar var demir sopayla öldüresiye kadar dövmek istediğim
  • Lise sondayım, daha ilk kez birini sevme ihtiyacı hissettim. Sırf lise ortamının saçmalığından dolayı da açılmıyorum.
  • İçime attıklarımı buraya atsaydım forum çökerdi sonra uğraş dur citizien le
  • olmayınca olmuyor başkalarının duygularını yönetemezsin çaresizlik...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.