DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Maddi sıkıntı (ciddi)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: revoltx Daha Az
1 Kayıtlı Üye
405
Cevap
12
Favori
38.736
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Maddi sıkıntı (ciddi)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      32 Mesaj
      12 Ekim 2017 21:28:40
      Erdoğan yol yaptı merak etme Erdoğan o yolları yaparken Suriyeli lerde düşündü

Not:adam cebine girene bakar cebinden gidene degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Soz dinleme, Soz dinlet
      TheSilentGhost-T
    • Yüzbaşı
      285 Mesaj
      12 Ekim 2017 21:32:44
      iki,üç ay önce bakanın teki toplumdaki mültecilere olan nefretle ilgili
      ''eğer suriyeliler olmasaydı sanayimiz çöker'' demişti o sözü geldi aklıma

tanıdığımın oğlu da halı yıkamada çalışıyordu 1600 maaş alıyormuş patronu onu çıkarıp daha aza çalışan suriyeli almış.çocuk geçen sene yeni evlenmişti
      maalesef gidişat hiç iyi değil

Allah yardımcın olsun kardeş
      |
      |

• Onbaşı
      30 Mesaj
      12 Ekim 2017 21:39:52
      banka hesabı açarsanız bir süre idare edebiliceginiz kadar yardımda bulunmak suanda bencede mantıklı

ve iş teklifi sunabilirim pmde attım zaten detayları yazdım allah yardımcınız olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wah9n -- 12 Ekim 2017; 21:44:26 >
      |
      |

• 12 Ekim 2017 21:46:12
      Allah yardimciniz olsun

|
      |

• Yüzbaşı
      406 Mesaj
      12 Ekim 2017 21:48:36
      Hangi ildesin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      930 Mesaj

iOS Beta Tester
      12 Ekim 2017 21:50:52
      IBAN ver 10 20 atalım. Damlaya damlaya göl olur

|
      |

• Yüzbaşı
      310 Mesaj
      12 Ekim 2017 21:55:37
      Dostum lütfen İban ver 20 ,30 derken size biraz da olsa yardımcı olmaya çalışalım

|
      |

• Yarbay
      2719 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Francis

iOS Beta Tester
      12 Ekim 2017 22:13:57
      Şükrettiğiniz sürece fakir kalırsınız. Şükretmek, fakirler elindekiyle yetinsin, bulduklarına itaat etsin diye zenginler tarafından ortaya çıkarılmış saçma sapan bir şeydir.

Bana bir zengin gösterin elindekine şükredip, daha fazlası için çabalamayan? Gösteremezsiniz. Ama ben size asgari ücretle çalışıp da buna da şükür diyen bir sürü insan gösteririm. Ülkenin %80'ine bakmanız yeterli. Zengin şükretmez hep daha fazlasını ister ve elde eder. Bir sorun kendinize biz neye, kim için şükrediyoruz diye.

Bmw 3.20i aracım var, maddi durumum yerinde ve şükretmek için sebep göremiyorum. Buna sahip olmayanların olup olmaması umrumda değil. Daha iyisine de sahip olabilirdim. Halen olabilirim ve onun için çalışıyorum işte her şey bu kadar basit.

Ekleme: Başarılı bir öğrenciysen eğer kitap vs. masrafın için yardımcı olabilirim. Ayrıca İstanbul'daysan baban için iş bulabiliriz, mesaj atabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Francis -- 12 Ekim 2017; 22:16:19 >

• Yüzbaşı
      353 Mesaj
      12 Ekim 2017 22:20:55
      Ne hallere düşürdüler insanları ya. Allah yardımcın olsun kardeşim, hepimizin yardımcısı olsun. Bu zamanlarda geçer inşallah. Normal hal falan değil bu, baya insanların düzenleri bozuluyor ekonomik özgürlükleri, kazançları elden gidiyor çok zor. Bu halden bir çıkış bulmak lazım toparlanmak lazım. Sarılmamız lazım yoksa sarılacak halimiz kalkacak dermanımız kalmayacak.
      |
      |

• Yüzbaşı
      652 Mesaj
      12 Ekim 2017 22:24:33
      burs olarak düşünebilirsin..iban isim soyisim il bilgilerini yollarsan yardımcı olayım..
      |
      |

[image][/image]

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
      2006 COLT INVITE- 2006 AVENSIS VVT-I-2012 FB7 CiViC
    • Yüzbaşı
      711 Mesaj
      12 Ekim 2017 22:25:31
      Günlüğü 120 lira iyi paraymış. Büyük ihtimal bizim durumuzdan daha iyi bir durumdasınızdır. Ama biz böyle abartıp ağlamıyoruz.
      |
      |

• Yarbay
      2956 Mesaj
      12 Ekim 2017 22:28:13
      Allah yardımcınız olsun kardeşim
      |
      |

• Teğmen
      119 Mesaj
      12 Ekim 2017 22:30:37
      Dostum Allah yardımcımız olsun. Ben artık yardım falan da istemiyorum. Evdeki yemekler basitleştikçe her gün kapımı tırmalayan dostlarım da tek tek kayboldu. Annem riskli ameliyatlar oluyor, arkadaşlara haber veriyorum cevaplar whatsapp üzerinde "aaa çok geçmiş olsun, bir şey olursa haber ver" Ulan kadın ölüyor, kan revan içinde gelmişiz hastaneye zaten. Neyse acil olanların çoğunu atlattık. Annemle bu hafta karar verdik o aaaa çok geçmiş olsun deyip gelmeyen arkadaşlara (buradan ne olduğunu yazmayım) pişirdiğim yemeğin fotosunu çektim yolladım bir saat sonra ev ana baba günü. Hayvanlık bende. Ne alıştırıyorsun milleti aç köpekleri. Keşke hayvanları doyursaymışım. Neyse çok uzatmayım. Annem hasta borçlular, kapılarda, icralar arayışta. Büyük ihtimalle ben vergiden içeri gireceğim, devamlı bakım gerektiren annem ise vefat edecek tek başına. Bu saatten sonra çarem kalmadı. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Çalışamıyorum. Markete bile korkarak koştura koştura gidiyorum. Bir insanın bu kadar çaresiz kalabileceği hiç aklıma gelmezdi. Neyse arkadaşlar dediğim gibi bir kuruş yardım istemiyorum. Tek istediğim ben ölmeden ölmesin annem. Onun bu acıyı yaşamasını istemiyorum. Anneler çocuklarını gömmemesi. İnsanın başına gelebilecek en kötü şey bu herhalde Neyde ben yarın saat 8 e kadar sürecek annem hala yaşıyor mu nöbetime geri döneyim.

If you cannot do great things, do small things in a great way.
    • Binbaşı
      1673 Mesaj

iOS Beta Tester
      12 Ekim 2017 22:32:51
      Ankaradaysan eğer PM at lütfen, çorbada bizim de bir tuzumuz olsun.

|
      |

• Binbaşı
      1004 Mesaj
      12 Ekim 2017 22:46:28
      quote:

Orijinalden alıntı: macsimust

Dostum Allah yardımcımız olsun. Ben artık yardım falan da istemiyorum. Evdeki yemekler basitleştikçe her gün kapımı tırmalayan dostlarım da tek tek kayboldu. Annem riskli ameliyatlar oluyor, arkadaşlara haber veriyorum cevaplar whatsapp üzerinde "aaa çok geçmiş olsun, bir şey olursa haber ver" Ulan kadın ölüyor, kan revan içinde gelmişiz hastaneye zaten. Neyse acil olanların çoğunu atlattık. Annemle bu hafta karar verdik o aaaa çok geçmiş olsun deyip gelmeyen arkadaşlara (buradan ne olduğunu yazmayım) pişirdiğim yemeğin fotosunu çektim yolladım bir saat sonra ev ana baba günü. Hayvanlık bende. Ne alıştırıyorsun milleti aç köpekleri. Keşke hayvanları doyursaymışım. Neyse çok uzatmayım. Annem hasta borçlular, kapılarda, icralar arayışta. Büyük ihtimalle ben vergiden içeri gireceğim, devamlı bakım gerektiren annem ise vefat edecek tek başına. Bu saatten sonra çarem kalmadı. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Çalışamıyorum. Markete bile korkarak koştura koştura gidiyorum. Bir insanın bu kadar çaresiz kalabileceği hiç aklıma gelmezdi. Neyse arkadaşlar dediğim gibi bir kuruş yardım istemiyorum. Tek istediğim ben ölmeden ölmesin annem. Onun bu acıyı yaşamasını istemiyorum. Anneler çocuklarını gömmemesi. İnsanın başına gelebilecek en kötü şey bu herhalde Neyde ben yarın saat 8 e kadar sürecek annem hala yaşıyor mu nöbetime geri döneyim.

Konunuzu okudum. Öncelikle annenize sağlık dilerim.

İnsanlar ısrarla Adana'damısın Ankara'damısın Zonguldak'tamısın diye soruyor. Neredesiniz söyleyinde insanlar size iş bulabilsin.

Ayrıca şu an gurur yapmanıza gerek yok. Türkiye'de insanlar şöyle yozlaştı vs diyoruz ama yinede dünya üzerinde en merhametli millet biziz.

Onun için annen ve baban için iban numaranı paylaş insanlar 10-20 atsın birşeyler. Senin kahrolduğunun 100 katı baban kahraluyordur. Hiç olmazsa baban biraz nefes alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhani -- 12 Ekim 2017; 22:47:22 >

• Yarbay
      4139 Mesaj
      12 Ekim 2017 22:46:56
      Allah yardımcınız olsun kardeşim...

Parasızlık nedir çok iyi bilirim. Çoğu zaman bizimde cebimizde hiç para olmadığı oldu.

Umarım tez zamanda bu sıkıntılı dönemi atlatır feraha kavuşursunuz. Allah kimseyi düşürmesin.

|
      |

SSS || Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz
      İsviçresiz Bilim adamıyım
      SUZUKİ VİTARA 2.0 V6 OFFROAD
    • Yarbay
      2912 Mesaj

iOS Beta Tester
      12 Ekim 2017 23:02:04
      Herhangi bir hesaba farklı kişilerden sürekli para transferi olursa o hesap bloke olur. Hangi şehirdeysen söyle elden vermeye çalışalım.
      |
      |

• Yarbay
      3936 Mesaj
      12 Ekim 2017 23:12:56
      kardeşim özelden hes no atarmısın ?
      |
      |

nereye gittiğini bilmiyorsan hangi yoldan gideceğinin önemi yok
    • Er
      3 Mesaj
      12 Ekim 2017 23:44:26
      aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum boya işi yapıyorum.gün geçtikçe beter oluyor.bugün bir arkadaş borç vermese idi evde aç oturacaktık.bu yaz ufak tefek işler dışında evde yattık.2 çocuk üniversitede biri lisede.allahtan emekli maaşım var.lütfen kimse hesap numarası teklif dahi etmesin.benden daha kötü durumda olanlar var.ben suriyeliler gibi onursuz degilim.bu arkadaşıda çok iyi anlıyorum allah yardımcısı olsun.

• 12 Ekim 2017 23:47:26
      Hesap no yazin lutfen. Yardim edelim.

|
      |

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.