Şimdi Ara

Maddi durumunuz yerinde olsa evlenir misiniz? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Maddi durumunuz yerinde olsa evlenir misiniz?

(En Son Oy Tarihi: 6.12.2021)
Giriş
    O kapıdan içeri girdikten sonra olay çok başka bir hal alıyor bekar arkadaşlar böyle sorularla ilgilenmesi bile..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İllaki evlenecem diyorsanız, kendi kendinize şunu sorun:Ben onun yanında huzurlu muyum? Yoksa bir çok hareketi beni strese mi sokuyor? Anahtar soru bu. En ufak bir tefeddütünüz varsa evlenmeyin.Yüzü güzele 40 günde doyulur, huyu güzele 40 yılda doyulmazmış. Ben demedim, Atalar diyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan maddi durumum iyi ama yinede evlenmem çünkü önümü göremiyor her an kötüye gidebilecek bir devirdeyiz güven duymuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan maddi durumum kötü sayılır evlensem ailemden destek alamam ama 5 sene içinde inşallah tıptan mezun olursam maaşım 6-7den başlayıp 12-13e kadar gidebilir buda 2 kişiye cok rahat yeter gibi.eger ruh ikizimi bulursam evlenirim %0.03 ihtimal onun dışında kadınlara güvenmiyorum ömür boyu nafaka ödemek istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony Ferguson -- 13 Temmuz 2020; 23:26:5 >
  • Cocuk yapmama sansim olsa evlenebilirim

Normal bir evlilikte tum akrabalar çevre ve esiniz sizden çocuk bekler bu en büyük sorun

Kardesimden 7 yas buyugum onun nasil büyüdüğünü gördüm cocuk kadar lanet bir sey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bisikletçi76

Huzur burada  

Alıntıları Göster
    Offff cocuklugumdan 1 dk

Su muzigi halen evde bazen kendi kendime taklit ediyorum

Fox kids ne kanaldi bee simdi olsa parayla alirdim o zamanlar arkadaşımda vardi bizde yoktu onlarda izlerdim sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BC95874BB

Evlenmem.Kadınlara güvenmiyorum.Ve bu dünya çoçuk getirebilecek kadar temiz bir yer değil

milattan öncede aynıydı şimdide aynı dünya pis bir yer . peygamberimiz çoğalın diye emreder ve senin söylediklerine bak yakıştıramadım kanka

• Valla maddiyat olsa evlenmek isterim ama kafama göre kız bulabilir miyim bilmiyorum.Masum,samimi,duygusal kız bulsam evlenirdim.Mükemmel kız aramıyorum tabii ki.Kaldı ki hangimiz mükemmeliz.Fakat nette anlatılanlara bakarsak öyle kız az.

• Sex için evet

ama zaten maddi durum iyi ise bady filan ile hal edilir o yüzden hayır evlenilmez

• Para pek umurumda değil de kendime uygun bir insan bulacağıma inanmıyorum zaten ben de kimseye pek uymam.ileride baskıya uğramaktan korkuyorum :( misafirliğe gelen teyzeler de başıma bela olmazsa iyidir.çay mı bunları böyle yapıyor bilmiyorum bi iltifatlar bi iltifatlar korkuyorum :( dedikleri pek önemli değil zaten pek gerçekleri biliyorum sinirleniyorum ama

• Aslında konu biraz beni anlatıyor. Benim hatunla bayağıdır beraberiz. 4 yıl civarı. Gözüm başka kızlara kayıyor. Sarışını, esmeri, ... çok güzel kızlar var piyasada. Tamam, hatun da fena değil de... onlar gözüme daha çekici geliyor :)

Zat, coğrafya kaderdir ama aynı coğrafyada devam etmek/kalmak bir tercihtir. Dürüst olmak gerekirse, ben bu ülkede yuva kurmak istemiyorum. Çocuğumun zorunlu din dersi almasını, hayvanlara düşman gibi bakmasını, cahil cüheylayla, magandayla muhattap olmasını, bu ülkede sefalet çekmesini istemiyorum. Bu söylediğim sözü, destur belledim. Tercihimi ne yönde yapacağım konusunda kafam çok karışık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 14 Temmuz 2020; 0:22:50 >
  • Ömür boyu nafaka olduğu sürece evlenilmez.

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt

Sen çoğalma

• Yerinde sayıılr, evleniyorum

• İşi gücü olan, kariyeri olan bir kadınla evleneceksen evlen. Yoksa sırtına yük olacak bir kadınla evlenmek bu devirde akıllı bir erkek için büyük hatadır. Aşk boş iş, karın doyurmaz. Bunu bilerek yaşayın.

Benim tavsiyem mobilyacı gezmek yerine ya dünyayı gezin, yada kariyeri olan bir kadınla evlenip mutlu mesut refah içinde yaşayın.

Unutmadan, kendi gelirinizde mutlaka 6000 tl olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XBlades -- 14 Temmuz 2020; 0:40:30 >
  • yaş 31 en erken 40 da düşünürüm. çevremden gördüklerim başımdan geçenler derken evlilik benim için tamamen saçmalık artık.

• Şimdiki kizlar en ufak zorluğa gelemiyor.Nasil düzgün kiz karşima cikacak bilmiyorum.Duadan başka çare yok bi bakarsin evlendikten sonra değisir şeytana dönüşür,hic belli olmaz bu işler.

• quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

milattan öncede aynıydı şimdide aynı dünya pis bir yer . peygamberimiz çoğalın diye emreder ve senin söylediklerine bak yakıştıramadım kanka

Alıntıları Göster

Herkesin kendi fikri.

• Bak kardeşim maddi durum her an değişebilecek bir değişken. Sabit bir durum değil yani.

maddiyat, evlilikten çok çocuk işini etkiler çocuk bakmak gerçektem masraflı çünkü.

bu işte asıl önemli nokta hem sevebileceğin hemde hayatın tüm zorluklarına katlanabileceğin bir eş bulmak eğer öyle birini bulursan kuru ekmekte yeseniz evlenirsiniz çünkü eşinde senin gibi maddiyata önem vermeyecek. Aşk başka maddiyat başka. Parana bakacak birisi senle evlenmiyordur paranla evleniyordur zaten.

ama çocuk konusunda haklısın para olmadan çocuk çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 14 Temmuz 2020; 0:54:27 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.