Şimdi Ara

ödül (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
2.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • özel tasarım braun crauzer traş makinası. en degerlisi buydu bundan başka onlarca kazandıgım ödül var
  • milı piyangodan 150 tl katıldığım olimpiyatlarda 3 cumhuriyet dersanede laptop(dandikti bende de vardı 600 e sattım)kamera ve dvd player kazanmiştım bursluluklardan bide bilgi yarişmasında casio saat
  • çift kapılı buzdolabı
  • Kazıkazandan 1 tl
  • cipsten 49TL ve Teknosa'dan Türkiye forması
  • Gökten meg ryan yağsa bizim basımıza er ryan düşer onu da kurtarırlar...

not: söz alıntıdır
  • Milli piyango ve iddia

bi de çok tuhaf bi şansım oldu çocukken tasolar için paso cips alırdım bi keresinde bi paketten tam 8 taso çıkmıştı işin en ilginci ise baya bi mıncıklanmasına rağmen alınmamıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: meonur42

Milli piyango ve iddia

bi de çok tuhaf bi şansım oldu çocukken tasolar için paso cips alırdım bi keresinde bi paketten tam 8 taso çıkmıştı işin en ilginci ise baya bi mıncıklanmasına rağmen alınmamıştı

Aynen,abimede 6 tane çıkmıştı
  • Matematik olimpiyatında 1. olmuştum;bir cumhuriyet altınıyla,bir çeyrek altın kazanmıştım.
  • Bu laptoplar ipodlar felan hangi kampanyalardan ya bizde katılsak
  • mentos zımbırtısından psp kazanmıştım , hala oynuyorum tşk mentos
  • üniyi burslu kazandım , bide kayıtta laptop verdiler hala kullanıyorum
  • 8.Sınıfta Resim Yarışmasında 1.Gelmiştim Ozamanın Parasıyla Seksen Milyon Kazanmıştım O dönemde iyi Paraydı
  • maddi değil ama manevi 2 adet yeni rakı bardağı kazanmıştım... rakıları tokuşturma yarışmasından ama bardak gerçekten güzel
  • ödül

DH sağolsun
  • Dakkabaşı 49 Tl ve 25 $ Paypal çeki kazanmıştım.
  • beyler cipslerden colalardaki şifrelerdenmi kazanıyonuz ben yolamıyorum boşa lontör gitmesin diye XD
  • 50 kuruşluk kazı kazandan 10 tl çıkarmıştım onun dışında yok
  • bana son model bisiklet çıkmıştı çekilişten abime bilgisayar sistemine microlab model mc-4500 ses sistemi çıkmıştı sonra mp4 kazanmıştı belki daha vardır ama hatırlamıyorum
  • 200 € Avm De elbiselerfin içinde buldum.Ciddiyim.parayı cebe indirdim :))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.