Şimdi Ara

Mad Men (2007-2015) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
7
Favori
14.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazın vaktim bolken başlayacağım 4-5 dizi var kafamda, Mad Men de bunlardan biri. Geçen ilk sezonu indirmeye başlayayım dedim ama bu dizinin 350 MB'lık olan avi sürümünden başkasını, misal daha kalitelisini, 720p sürümünü bulamaz mıyız? AMC dizelerindeki bu duruma kıl oluyorum, ortalık 350'lik avi sürümleri kaynıyor, Hell on Wheels dışında diğer AMC dizilerinde bu kadar kolay 720p'sini bulamamıştım. Ben de şu an mecbur avi versiyonunu çekiyorum ilk sezonun ancak, bilgisayar ekranında baktım görüntüye, parlak değil, TV'de daha vasat görüneceği kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 7 Mayıs 2012; 18:33:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Yazın vaktim bolken başlayacağım 4-5 dizi var kafamda, Mad Men de bunlardan biri. Geçen ilk sezonu indirmeye başlayayım dedim ama bu dizinin 350 MB'lık olan avi sürümünden başkasını, misal daha kalitelisini, 720p sürümünü bulamaz mıyız? AMC dizelerindeki bu duruma kıl oluyorum, ortalık 350'lik avi sürümleri kaynıyor, Hell on Wheels dışında diğer AMC dizilerinde bu kadar kolay 720p'sini bulamamıştım. Ben de şu an mecbur avi versiyonunu çekiyorum ilk sezonun ancak, bilgisayar ekranında baktım görüntüye, parlak değil, TV'de daha vasat görüneceği kesin.

Özel mesaj atacaktım ama kapatmışsın galiba. Buradan yazayım. Umarım kural dışı değildir.

Hdtorrents, demon-oid (çizgiyi kaldır), TL ve freshon sitelerinde dizinin hd sürümleri mevcut. Hatırladığım kadarıyla içlerinden sadece demon-oid'e üyelik olmadan girilebiliyordu. Bir gözat. Dediğin gibi dvdrip'i geçtim, avi izlemek pek akıl kârı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 7 Mayıs 2012; 19:07:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Yazın vaktim bolken başlayacağım 4-5 dizi var kafamda, Mad Men de bunlardan biri. Geçen ilk sezonu indirmeye başlayayım dedim ama bu dizinin 350 MB'lık olan avi sürümünden başkasını, misal daha kalitelisini, 720p sürümünü bulamaz mıyız? AMC dizelerindeki bu duruma kıl oluyorum, ortalık 350'lik avi sürümleri kaynıyor, Hell on Wheels dışında diğer AMC dizilerinde bu kadar kolay 720p'sini bulamamıştım. Ben de şu an mecbur avi versiyonunu çekiyorum ilk sezonun ancak, bilgisayar ekranında baktım görüntüye, parlak değil, TV'de daha vasat görüneceği kesin.

Özel mesaj atacaktım ama kapatmışsın galiba. Buradan yazayım. Umarım kural dışı değildir.

Hdtorrents, demon-oid (çizgiyi kaldır), TL ve freshon sitelerinde dizinin hd sürümleri mevcut. Hatırladığım kadarıyla içlerinden sadece demon-oid'e üyelik olmadan girilebiliyordu. Bir gözat. Dediğin gibi dvdrip'i geçtim, avi izlemek pek akıl kârı değil.

Teşekkürler hemen bakıyorum. PM'im kapalı olmamalı aslında ama profil ayarlarını kurcalarken yanlışlıkla kapattım mı n'aptım, hemen kontrol edip düzeltiyorum onu da, normalde yapmam öyle şey.

edit: Freshon'u biliyordum da maalesef demonoid de üyelik istiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 7 Mayıs 2012; 19:20:36 >

• 8. bölüm de mükemmeldi..

• bizim senaristler son bölümden 10 bölüm rahat çıkartırlardı

doğruya doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

bizim senaristler son bölümden 10 bölüm rahat çıkartırlardı

doğruya doğru

orası öyle

1.5 yıl beklettiklerine değdi valla, müthiş bir sezon oluyor.. hatta bitmesine az kaldı
  • quote:

bizim senaristler son bölümden 10 bölüm rahat çıkartırlardı

doğruya doğru

Dogru tespit.

Bu bolum fazla hareketli degildi. Megan'in keci inadi sinir bozucu olabiliyor. Trudy'e yazik cidden.

• 7 ye kadar izledim ben

don un kayınvaldesi ağır kaşarmış, bizim dandik ingilizde dövüşebiliyomuş 5. bölüme dönersek. hayvan don karıyı bıraktı bastı gitti yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

7 ye kadar izledim ben

don un kayınvaldesi ağır kaşarmış, bizim dandik ingilizde dövüşebiliyomuş 5. bölüme dönersek. hayvan don karıyı bıraktı bastı gitti yaw

Don'un kayınvalide bomba ya! Zaten sahne de bombaydı.

Son bölümdeki beatles şarkısı da cuk oturmuş harbiden..

Bu arada Pete de az i.tor değilmiş. Adamın karısını baştan çıkarttı.
  • 8. bölümü izledim,

donun gerizekalı karısı yine fantazilerine kapıldı yakında ağlaya ağlaya dönmek ister işe pete de nasıl bi karakter ilk gördüğüm andan itibaren uyuz oluyom umarım bigün kafasını kalorifer peteğine vura vura öldürürler. don da ne lkafaya takıyon salla gitsin takılsın işe mi yarıyodu sanki. eski karısı flnda ilk bölümden beri yok diziden çıktı mı acaba ? ingiliz herifte yok pete in ağzını burnunu kırdığından beri.
  • 05x09

Betty'nin düştüğü durum genç kızlarımıza ders olarak okutulmalı. Şimdi o dairenin hatunu sen olabilirdin. Her şey müstehak sana Betty. Yalnız ne kilo almış yahu. Dombili olmuş resmen. Kiloları vermeye çalışıyor ama zor olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

05x09

Betty'nin düştüğü durum genç kızlarımıza ders olarak okutulmalı. Şimdi o dairenin hatunu sen olabilirdin. Her şey müstehak sana Betty. Yalnız ne kilo almış yahu. Dombili olmuş resmen. Kiloları vermeye çalışıyor ama zor olacak gibi.

gerçek hayatta
    çocuk doğurduya ondan

• Şu don ve joan ilişkisini 5 sezondur bekliyoruz gerçekleşir belki , bu bölümde Christina Hendricks ' e bir kez daha aşık oldum.

• Lane'in sonu pek hayırlı görünmüyor. Don yine sorumsuz olduğunu gösterdi. Joan ile ilişki yaşaması muhtemel.

Sezon finaline 3 bölüm kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oblomòv

Şu don ve joan ilişkisini 5 sezondur bekliyoruz gerçekleşir belki , bu bölümde Christina Hendricks ' e bir kez daha aşık oldum.

ama yakışıyorlar be abi
  • quote:

quote:

Şu don ve joan ilişkisini 5 sezondur bekliyoruz gerçekleşir belki , bu bölümde Christina Hendricks ' e bir kez daha aşık oldum.

ama yakışıyorlar be abi

nazar değdirdin

• o değil de yine muhteşem bir bölümdü. 2 bölüm kaldı sadece, sonra yine 1-1.5 yıl bekletmesinler bizleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

quote:

quote:

ama yakışıyorlar be abi

nazar değdirdin

jaguar bastı gaza ya

• Peggy ayrıldı sonunda. Önceden gitmesini bekliyordum. Ezeli rakip transferi gibi oldu.
    Joan çocuğu için istemediği bir şey yaptı bence. Bildiğimiz Joan zaten bunu kabul etmezdi. Lane "%5 hisse senin olur. Sana da çocuğuna da ömür boyu yeter" deyince kararından dönmek zorunda kaldı.
  • bu dizide bug var arkadaş, bu bölümler bu kadar mükemmel olmamalı.. her bölüm sezon finali gibi valla, haftaya final var ve sonra ne halt yiyecez bilmiyorum. öte yandan sadece bizim memlekete mi özgü bilmiyorum ama dizinin ilgi görmemesi üzücü, neler kaçırıyor millet bi bilseler..

arabadan sonra vazgeçer diye bekliyordum ama lane vazgeçmedi. don a yazık oldu, çok sağlam girdi bölüme ama sonrasında adam ne yapsın.. bir de betty in megan a telefonda söyledikleri don ın toplantıdaki halini hatırlattı. 6. sezona kilo vererek girer ve kendine özgüveni gelir heralde

finalde bakalım neler olucak..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.