Şimdi Ara

Mad Men (2007-2015) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
394
Cevap
7
Favori
14.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar diziye başlıyımmı ne dersiniz 10 üzerinden kaç verirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Popcorn Playa

Arkadaşlar diziye başlıyımmı ne dersiniz 10 üzerinden kaç verirsiniz?

ya beğeneeksin yada çok sıkılıcan, o kadar keskin bir yapıda

3-4 bölüm izle hoşuna giderse zaten devam edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: Popcorn Playa

Arkadaşlar diziye başlıyımmı ne dersiniz 10 üzerinden kaç verirsiniz?

ya beğeneeksin yada çok sıkılıcan, o kadar keskin bir yapıda

3-4 bölüm izle hoşuna giderse zaten devam edersin

tamam hocam teşekkür ederim bakayım ben bi bikaç bölüm
  • müthiş bir dizi. izlemediğim dizi kalmadı nerdeyse en başa geçmeyi başardı
  • bu diziyi yeni bitirdim. hayatımda çok büyük bir boşluk oluştu .

böyle karakterleri olan bir dizi yoktur heralde zaten izlemediğim dizide yok..
  • Son 7 bölümü izleyerek bitirdim. Mad Men tam zamanında bitirildi diyebilirim. Güzel bir 7 sezon izledik.

Beklenen bir sondu. Don dizinin başından beri kaybolmuş bir şekilde ilerliyordu. İnzivaya çekildiği yer aslında ona göre değil. Dizi devam etseydi şirkete geri dönerdi ki Coca Cola reklamının gösterilmesinden bunu çıkartabiliriz. Bu reklam gerçekte de yayınlanmış. Dizinin en sevdiğim yönlerinden biriydi yaşanmış olaylarla paralellik göstermesi.
  • Diziye 3 gün önce başladım, gayet güzel gidiyor. Neden daha önce başlamadığımı sorgular hale geldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Constantine

Diziye 3 gün önce başladım, gayet güzel gidiyor. Neden daha önce başlamadığımı sorgular hale geldim

ben de neden milleti bu diziyi izlemeye ikna edemiyorum onu sorguluyorum hala
  • M@rvelous M kullanıcısına yanıt
    Uç bir dizi çünkü. Çoğu insanın ilgisini çekecek bir senaryosu ve dinamiği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Constantine

Uç bir dizi çünkü. Çoğu insanın ilgisini çekecek bir senaryosu ve dinamiği yok.

Konu başlığını değiştirmenizde yarar olabilir. Dizi bitti zira.
  • rancorous kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam akşam bilgisayar başına geçince düzenlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu diziye başlamayı düşünüyorum nasıl bir dizi izleyip tavsiye eden var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@ydin

Arkadaşlar bu diziye başlamayı düşünüyorum nasıl bir dizi izleyip tavsiye eden var mı?

60'ları her şeyiyle yansıtan, senaryo kalitesiyle, oyuncu performansları ve işlenişiyle benim için elit dizlerdendir. Drama temposu bilinir, ağır gider. Mad Men de bu şekilde ilerliyor. Tempoyu umursamam, kalite önemlidir diyorsan kaçırmamanı tavsiye ederim.
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası çok fazla ödül almış ben de merak ettim hemen yazdım buraya. Senaryo gerçekten kaliteli ise temponun ağır olması hiç önemli değil. 60'ları bile anlatması yeterli benim için. Çok sağolun hocam ben gece başlayayım. Görüşlerimi yazarım buraya.

Yeniden düzenlendi.

• Bir dünya yabancı dizi izleyen birisi olarak söylüyorum ki yabancı diziler arasında izlediğim en iyi dizi budur. Dram olarak, oyunculuk olarak bu diziden daha ötesini göremedim.

Ayrıca Don Draper dizi dünyasının en derin ve taş*klı karakteridir. Diğer dram dizlerindeki derin ve komplex gördürülmeye çalışılmış ama oldukça yapay karakterlere(örn; Rust Cohle) bakınca bir kez daha fark ediyorum nasıl bir işçilik yapıldığını karakterler üzerinde.

• Acayip kaliteli senaryo ve oyunculuğa sahipti. Keşke bitmeseydi, bu yaz tekrar başladım hasret gidermek için. Ah Don reis.

• netflix'e gelmiş,yakında başlamak farz oldu artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

netflix'e gelmiş,yakında başlamak farz oldu artık.

dizi bitmemiş ve netflixe geçmiş

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Harbi mi?

Yeniden baştan izleyecektim Netflix'e gelmesi çok iyi olmuş. Gözümde gelmiş geçmiş en iyi dizidir Mad Men.

• quote:

Orijinalden alıntı: tom.waits

Harbi mi?

Yeniden baştan izleyecektim Netflix'e gelmesi çok iyi olmuş. Gözümde gelmiş geçmiş en iyi dizidir Mad Men.

evet ama sadece ilk 4 sezon varmış şimdilik,geri kalan sezonları başka bir yayıncıya aitmiş.Ama ileride netflix tümünü alır müşteir hizmetlerinde ki adam.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.