Şimdi Ara

macOS Kullanıcıları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
26
Favori
29.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, Sierra ile birlikte safaride şöyle bir sorun yaşıyorum araştırdım fakat çözüm bulamadım. Önceki sürümlerde indirdiğim dosyayı indirilenler listesinden finderda göster dediğim anda hemen buluyordu. Şimdi ise ikinci kez dediğim zaman buluyor. Bu çok işime yarayan bir özellik idi. Bir de masaüstü, herhangi bir klasör içine yeni dosyalar eklendiği zaman dosyalar üst üste geliyor. Sierra'da yaşadığım en can sıkıcı hatalar bunlar. Bir çözümü var mıdır bilenler yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
  • 10.12.3 Güncellemesi geldi.

quote:

The macOS Sierra 10.12.3 Update improves the stability and security of your Mac, and is recommended for all users.

This update:

Improves automatic graphics switching on MacBook Pro (15-inch, October 2016).
    Resolves graphics issues while encoding Adobe Premiere Pro projects on MacBook Pro with Touch Bar (13- and 15-inch, October 2016).
    Fixes an issue that prevented the searching of scanned PDF documents in Preview.
    Resolves a compatibility issue with PDF documents that are exported with encryption enabled.
    Fixes an issue that prevented some third-party applications from correctly importing images from digital cameras.

https://support.apple.com/en-us/HT207462

• Arkadaşlar geçen hafta almış olduğum Macbook El Capitan yazılımı ile birlikte geldi. Şu an store da Sierra güncelleme gözüküyor. Eksisozluk gibi sitelerde çok kastığı vs yazılmış hep bu nedenle yüklemeye çekindim. Sizce güncellemem gerekir mi?

Macbook 12 inch fansız model M5 işlemcili
  • Arkadaşlar MacBook Pro 2015 128gb ta Sierra nasıl deneyenler varsa rica etsem yorumlarını yazabilirler mi? Teşekkürler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,

Macbook Air kullanıp, Mountain Lion'dan Sierra ya upgrade eden var mı? varsa performans ve şu anki durumu nasıl cihazın?
  • 10.12.5 gelir büyük ihtimal bu hafta
  • yeni güncelleme geldi hayırlı olsun :)
  • Öbür ayda yeni sürüm tanıtılacak :) Bakalım ne yenilik sunacaklar. Microsoft bence daha yenilikçi ve agresif şu an. Buna cevap vereceklerini umuyorum.
  • yeni çıkarn sürümü kullananlar söyleyebilir mi performans ve pil iyi mi ben 10.12.2 iken sanırım yüklemiştim pil sorunu vardı o zaman şimdi capitan kullanıyorum (macbook pro 2015)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypterografi

yeni çıkarn sürümü kullananlar söyleyebilir mi performans ve pil iyi mi ben 10.12.2 iken sanırım yüklemiştim pil sorunu vardı o zaman şimdi capitan kullanıyorum (macbook pro 2015)

Bende de 2015 early Macbook Pro var, yeni sürüm bir süredir yüklü ve pil tüketiminde gözle görülür bir fark yok gibi önceki sürüme kıyasla. Henüz sayaç tutarak bir test yapmadım, yapınca editlerim burayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona Grata -- 2 Haziran 2017; 12:52:4 >
  • Persona Grata kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevabınız için.
  • Persona Grata kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi ben de merak ediyorum
  • High Sierra sürümü geliyor.

Detaylı bilgi için :https://www.apple.com/macos/high-sierra-preview/
  • Konu sahibi başlığa high eklemesi yapsın bir yıl daha götürür bu konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • High Sierra için geliştirici profil linki bulmamız mumkun mu? forumda ios için verilmişti aynı sekilde watchOS ve macOS içinde bulunabilir mi. Bilgisi olan paylaşırsa güzel olur.
  • Macbook pro 2010'a high sierra yukledim hic fark goremedim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen konu kirliliği olmasın bi 5 sayfa da o olur zaten
  • High Sierra yerine farklı bir isim olaydı keşke
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Birçok park var Amerika'da yine herhangi biri seçilebilirdi. Bu isimlendirme biraz çok düşündük ama bulamadık tarzında olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 7 Haziran 2017; 20:25:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu MacOS kullanıcıları kulübüne çevirip imza vs yapsak daha güzel olmaz mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.