Şimdi Ara

macOS Kullanıcıları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
26
Favori
29.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sierra yağ gibi akıyor [Mac Mini 2014 ]
  • Performansta sanki artış var. Photoshop'ta sanki biraz daha hızlı. İlk güncelleme ile daha da hızlanacağı kanaatindeyim.

2015 retina imac

Not: Mutlaka yedek alın ilk denemede kurum esnasında donma yaşadım, recovery yapmak zorunda kaldım.
  • Sierra da şüphesiz ciddi bir hızlanma var.
    Bazı arkadaşlar pilde sıkıntı var deselerde ben şimdilik memnunum.
    Ben yedek almadan yükledim bir problem oluşmadı.En kısa zamanda bir HDD edinmeliyim zira çok zor durumda kalabilirdim.
  • sierra da animasyon tekniklerini değiştirip biraz optimizasyona gidilmiş böylece, mission control'de lag olayları azalmış.
  • Takip
  • Store boyutu ne kadar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Store boyutu ne kadar ?

4,77 GB
  • bende kurdum şimdi mesaj bulunsun bakalım.
  • Mid-2012 MacBook Pro ile sıkıntısız kullanıyorum, şimdilik bir sorun göremedim. En azından Autocad, Cinema 4D, Photoshop, Parallels Desktop uygulamalarında bir sorun çıkmadı. Kullanan arkadaşlara duyurulur
  • Ahm-@ A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende o programları yüklemek istiyorum. Acaba özelden setuplarını crackli şekilde paylaşma şansın var mı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MacPro 2012'de problem yok fakat 13" Macbook Pro 2011'de animasyon donmaları mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmlds C kullanıcısına yanıt
    Mesela nerede donma yapıyor hocam? Bende ki mac 2011 ürünü. Dikkat etmedim hiç. Ancak söylerseniz dikkat eder bende bakarım.

• Mac 2011 derken?

Time Machine'e geçince takılmalar ve yırtılmalar olmakta, Spotlight'ın buzlu tarafı çizik çizik onun dışında El-Capitan'a göre geç açılıyor

Edit: Geçen gün Mavericks'e geçtim oh be dedi makine resmen şuan hâlâ Mavericks'teyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmlds -- 27 Eylül 2016; 14:45:35 >
  • cmlds C kullanıcısına yanıt
    Benim macbook 2011 ürünü :)

• Mavericks'e geçmeyi tavsiye ederim, Sierra'ya göre baya hız artışı mevcut :) Güvenlik güncellemelerini Apple hâlâ sağlamakta sorun yok yani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlds

Mavericks'e geçmeyi tavsiye ederim, Sierra'ya göre baya hız artışı mevcut :) Güvenlik güncellemelerini Apple hâlâ sağlamakta sorun yok yani :)

Nasıl geçiş yapılacağı konusunda bilgim yok maalesef :) ilk defa macbook kullanıyorum

• App store de güncelleme kısmında ‘güncelleme yok' yazıyor , sanırım sierrayı kendimiz indirip kuruyoruz.. Sadece meraktan soruyorum güncelleme kısmında ne zaman gözükür bu?

Yüklemek için erken mi demek oluyor bu esas merak ettigim buydu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie33 -- 27 Eylül 2016; 21:06:51 >
  • Sürüm düşürme kolay :)

• Charlie33 C kullanıcısına yanıt
    Var olan işletim sisteminin güncellemesi değilki kendiniz indir diyip kurun üzerine yada yedek falan alıp temiz kurulum yapın.

• Teşekkür ederim bilgilendirme için, yogun bir tempoda iş için kullandıgım için yanlıs birşey yapmayayım dedim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.