Şimdi Ara

macos 10.6.8 'den yukarı çıkamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şöyle bi sıkıntım var eski ajansta macsierra ya alıştım burda snow leopard yüklü 10.6.8

sanırım direk siera yüklüyemiyoruz. appstoreda bu cihazla uyumlu değil dedi bende önce maveriks sonra siearra yüklüyeyim dedim ama olmadı
    http://www.sihirlielma.com/2013/10/22/mavericks-mac-app-store/

şu sitedeki yönergeleri yapıyorum ama appstoreda bu uygulama amerika yada türkiyede erişilmez diyor.

nasıl güncelleyebilirim ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orain -- 12 Haziran 2017; 11:43:26 >

• günceldir
  • cihaz nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

cihaz nedir

mac pro hocam

sistem gereksinimleri karşılıyor en güncel sistemi sıkıntı yok o konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: orain

quote:

cihaz nedir

mac pro hocam

Hangi yılın mac prosu belki desteklemiyordur modeli
  • Sierra'yı indirip flash disk'e kurulum oluştur sonra da disk yöneticisinden cihaz açılışında diski sil ve o şekilde sıfır kurulum yap cihaz destekliyorsa bir sorun olmaması lazım.Bu işlemden önce önemli dosyaları yedekle her şey silinecek çünkü.
  • quote:

quote:

quote:

cihaz nedir

mac pro hocam

Hangi yılın mac prosu belki desteklemiyordur modeli

2011 hocam destekliyor baktım
  • quote:

Sierra'yı indirip flash disk'e kurulum oluştur sonra da disk yöneticisinden cihaz açılışında diski sil ve o şekilde sıfır kurulum yap cihaz destekliyorsa bir sorun olmaması lazım.Bu işlemden önce önemli dosyaları yedekle her şey silinecek çünkü.

o sıkıntı hocam ajans bilgisayarı 1.5 tb veri aç içinde Qnap te yedek var ts212 cihaz çok yavaş çalışıyor o kadar dosyayı geri yüklemek zulüm olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orain -- 14 Haziran 2017; 0:49:7 >
  • quote:

quote:

Sierra'yı indirip flash disk'e kurulum oluştur sonra da disk yöneticisinden cihaz açılışında diski sil ve o şekilde sıfır kurulum yap cihaz destekliyorsa bir sorun olmaması lazım.Bu işlemden önce önemli dosyaları yedekle her şey silinecek çünkü.

o sıkıntı hocam ajans bilgisayarı 1.5 tb veri aç içinde Qnap te yedek var ts212 cihaz çok yavaş çalışıyor o kadar dosyayı geri yüklemek zulüm olur

Biraz zaman ve emekle yapılmayacak şey yoktur başka bir çözüm bilmiyorum açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 14 Haziran 2017; 0:55:24 >

• Daha önce başka bir başlıkta @açmayın-bağıran-karı nick'li arkadaş yazmış, 10.6.8'den direk Sierra'ya yükseltemiyormuşsun, önce 10.7.5 Lion'a yükseltmek gerekli imiş. https://forum.donanimhaber.com/mac-os-x-guncelleme-gerekliligi--126826571

NOT:@xattorneyx, yanlış alıntı yapmışım düzeltemedim, üzgünüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 14 Haziran 2017; 11:50:8 >
  • cmldrs kullanıcısına yanıt
    Önemli değil ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.