Şimdi Ara

Maçları exxen yayinlasin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Efsanelerölmezunutmayın

Göztepe, başakşehir, Kasımpaşa, gaziantep ve süper ligdeki dört beş kulüp daha zaten dernek değil. Anonim şirket bunlar. Yani Araplara satılmasını zorlaştıracak bir engel yok. Farzı misal Göztepe yi şu an bir Arap zenginine satsalar, seneye şampiyonluğa oynayan takım kurarlar ve ligi domine ederler. Peşinden diğer yatirimcilarda gelerek ligi farklı seviyeye çekerler. Bein sport ise sadece bu sene anlaşması var. Seneye iyi bir para verip kafayı çalıştıran bir yatırımcı yayın haklarını alabilir.

Bilmeden boş beleş yorumlara daha ne kadar devam edeceksin acaba ? 5 yaşındaki çocuğa anlatır gibi anlatmaktan sıkıldım artık. Hiçbir şeyden haberi olmayan böyle üyeler birde bilmiş bilmiş yorumlar yazıyorlar. Komik oluyor.

Alıntıları Göster

Sıkıntı satmak değil.Satacak yarım iqlu arap bulmak.

Bein'in devlete kitlediği kur olayını biliyorsun.İnan bu araplar tepedekilerden daha akıllı a*mak değil.

Yatırımda bile kar edebilecek şeylere giriyorlar.

Misal başak şampiyon yapıldı ama kakalayamadılar iş yatınca başakın halini görüyorsun paşadan hallice oldu.

GS,FB,BJK durumunu ise bilmiyorum.Heyecan arayan bir akılsız bedevi bulmak zor.Ama satıırsada bu üçünden başkası satılmaz diğer takımlar ligde sadece figüran etkileri yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Sıkıntı satmak değil.Satacak yarım iqlu arap bulmak.

Bein'in devlete kitlediği kur olayını biliyorsun.İnan bu araplar tepedekilerden daha akıllı a*mak değil.

Yatırımda bile kar edebilecek şeylere giriyorlar.

Misal başak şampiyon yapıldı ama kakalayamadılar iş yatınca başakın halini görüyorsun paşadan hallice oldu.

GS,FB,BJK durumunu ise bilmiyorum.Heyecan arayan bir akılsız bedevi bulmak zor.Ama satıırsada bu üçünden başkası satılmaz diğer takımlar ligde sadece figüran etkileri yok.

Alıntıları Göster

Yalnız başakşehir i hala almak isteyen Araplar mevcut. Geçen sene Çinliler satın alacaktı. Göksel gümüşdağ fikirlerimiz uyuşmuyor diyerek satmadı. Çinlilerin iyi fiyat verdigini de biliyorum. Ona rağmen satmadı. Çünkü Arapların daha iyi fiyat vereceğini düşünüyor.

Kasımpaşa nin sahibi Ciner, 1 sene daha elinde tutup seneye takımı cinlilere ya da Araplara satmayı planlıyor.

Göztepe seneye büyük bir ihtimal satılacak.

Yani eninde sonunda dediğim olacak. FB GS BJK diye bişey yok. Para var para.

Paralı bir Arabın aldığı takım zirveye oynar bu ligde. Ligi domine eder. Peşinden taraftar kitlesi oluşur zaten. Bence en mantıklı satın alınacak takım Göztepe. Taraftarı var ve üç buyuklere göre borçsuz ve daha ucuz.

Özetle ligden bir takımın Araplara satılması ile peşinden diğerleri de satılmak için can atacaklar. Hepsi çorap söküğü gibi gelecek. Şu anki oluşturulan altyapı zaten oraya çalışıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 13 Ocak 2021; 18:12:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Efsanelerölmezunutmayın

Yalnız başakşehir i hala almak isteyen Araplar mevcut. Geçen sene Çinliler satın alacaktı. Göksel gümüşdağ fikirlerimiz uyuşmuyor diyerek satmadı. Çinlilerin iyi fiyat verdigini de biliyorum. Ona rağmen satmadı. Çünkü Arapların daha iyi fiyat vereceğini düşünüyor.

Kasımpaşa nin sahibi Ciner, 1 sene daha elinde tutup seneye takımı cinlilere ya da Araplara satmayı planlıyor.

Göztepe seneye büyük bir ihtimal satılacak.

Yani eninde sonunda dediğim olacak. FB GS BJK diye bişey yok. Para var para.

Paralı bir Arabın aldığı takım zirveye oynar bu ligde. Ligi domine eder. Peşinden taraftar kitlesi oluşur zaten. Bence en mantıklı satın alınacak takım Göztepe. Taraftarı var ve üç buyuklere göre borçsuz ve daha ucuz.

Özetle ligden bir takımın Araplara satılması ile peşinden diğerleri de satılmak için can atacaklar. Hepsi çorap söküğü gibi gelecek. Şu anki oluşturulan altyapı zaten oraya çalışıyor .

Alıntıları Göster

Gözün hep iyi örnekleri görüyor arabın alıp batırdığı klüplerde var avrupada.

PSG,ManCity gibi örnekler çok büyük örnekler.Onlar gibi olacağını sanma. 

Çinlilerinde hakeza öyle.

Tek beklentin borç diye bir enkaz olur mu olmaz mı dahada mı kötü olur onu bilemeyeceğim.

Çünkü Türk klüpler para getiri sağlayamıyor devamlı eksi.Ligin kalitesi yok.İmajı yok koca bir sıfır.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Gözün hep iyi örnekleri görüyor arabın alıp batırdığı klüplerde var avrupada.

PSG,ManCity gibi örnekler çok büyük örnekler.Onlar gibi olacağını sanma. 

Çinlilerinde hakeza öyle.

Tek beklentin borç diye bir enkaz olur mu olmaz mı dahada mı kötü olur onu bilemeyeceğim.

Çünkü Türk klüpler para getiri sağlayamıyor devamlı eksi.Ligin kalitesi yok.İmajı yok koca bir sıfır.

Alıntıları Göster

Ben sana iyi örnek vermedim. Kötü örnekte vermedim. PSG, Man City falanda demedim. Hayal aleminde yaşıyorsun.

Katarlilar da para var ve parayla kurulan kadro, borç içinde yüzen diğer kulüplerin içinden sıyrılıp yükselir. Marka değeriymiş, şuna buna gerek yok. Marka değeri dedigin şey para ile kurulan bir düzen. Gelecek sezon bir kulüp satılsın. Ardından paralı adamlara satılan 5-6 kulüp ile lige bambaşka soluk getirir.

Bak en basit taktiği vereyim. Arapların planlamaları hakkında, az bilgin olsun.

Süper ligden bir takım alıp, 3-4 tane yıldız oyuncu getirip, sağlam bir td ile şampiyonluk almak. Peşinden altyapı kurmak.

Bir yandan uzun vadede altyapıdan genç yetiştirirken, diğer yandan diğer kulüplerden ucuza genç çocukları alıp, kendi oluşturdukları şampiyonluk kadrosunda bu gençleri aralara monte ederek vitrin yapmak ve Avrupa'ya pazarlamak. Bak, bu bir Arap şirketinin 2022 vizyonu. Yapılacak bu zaten. Herşeye itiraz etmeyi kes bence kardeşim. Kafa ve sistem yapın 2000 ler gibi. Adamlarin hedefi süper ligi, inglitere ligi yapalım değil. Adamların şu anki hedefi benim yukarıda anlattıklarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 14 Ocak 2021; 1:10:24 >

• İyi bir iptv lazim
  • Ben çocukken maçların özetlerini her kanal yayınlardı. Yanlış mı hatırlıyorum?

Şimdi neden bu durum değişti? Beyaz Futbol izlerken hiç özet verdiklerini hatırlamıyorum. Bahsi bile geçmiyor.

• Hala daha FB yi çökertmeye çalışan bein sportsa destek verin siz. Trt1 dışında hiçbir kanalda maçtan sonra bırakın görüntüyü, foto bile yayinlatmayan bein e desteğe devam edin. Hala daha IPTV şu bu diyin siz. Ses cikarmamaya, kaçak göçek yaşamaya alismissiniz.

Hendrick johannes cruijjs nick'li arkadası hiç hesaba katmiyorum bile. Yaptığı yorumlar o kadar bilgisiz ve fütursuzca. en son banane Arap yayincidan, Arap takımlardan diyip Barcelona nin basarisizliginı anlatmıştı. Alakasız mesajlar yazdığını farkedince sildirmiş kendi mesajini. Fikir ve mantık çerçevesinde tartışmayı bile beceremeyen insanlarla konuşması çok komik oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Akıllı olun. Özet bile izleyemeyiz. En azından Bein Sports sitesinde özetleri izleyebiliyoruz.

İzlediğin özetler rezillik. Adamlar Fener düşmanı. Bu akşamki ve geçen yaptıkları. Direkt algı çalışmaları. Rezalet resmen. Fener düşmanı bir şirketi desteklemeye devam edin siz.

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

Destek değil bu, ücretsiz olanı korumak gibi düşün. Zengin olsam bile-ki değilim-zaten ücretsiz izlediğim şeye neden para vereyim?

• Onu paralı yapsınlar, bunu paralı yapsınlar... Orta alt gelirlinin özet izleme hakkı da mı yok? Yanlış anlama olmasın, sisteme isyan ediyorum. Yakında göz kırpmak da parayla olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Destek değil bu, ücretsiz olanı korumak gibi düşün. Zengin olsam bile-ki değilim-zaten ücretsiz izlediğim şeye neden para vereyim?

Zaten izledigin şey parayla. Bizim Türk milleti illegal yollardan kaçak izliyor. Yayıncı kuruluş exxen olduğunda da kaçak izleme devam edecek. Adamlar TFF den daha yetkili bir kurulus gibi dalga geçiyorlar takımlarla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Geçen sene çok uğraştı tff bein ile. Dolar kurundan dolayı zarar ediyorlardı iste?

Adam akıllı hizmet versinler alalım. Kaçak yayıncılar resmi yayıncıdan daha kaliteli görüntü veriyor. Ben para ile kaliteli görüntü satın almak istiyorum ama alamıyorum. Bundan dolayı satın almıyorum.

Yıl olmuş 2021 hala 1800 ile yüksek kalite veriyoruz diyorlar. Düşük 3000, orta 5000 yüksek 7000 olursa alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Adam akıllı hizmet versinler alalım. Kaçak yayıncılar resmi yayıncıdan daha kaliteli görüntü veriyor. Ben para ile kaliteli görüntü satın almak istiyorum ama alamıyorum. Bundan dolayı satın almıyorum.

Yıl olmuş 2021 hala 1800 ile yüksek kalite veriyoruz diyorlar. Düşük 3000, orta 5000 yüksek 7000 olursa alırım.

Alıntıları Göster

Evet dediğin durum var. Bu arada ben konuyu açan arkadaşa da sus payı cevabı vermiştim ama herhalde vericek bir geridönüşü olmamış ki mesajımı şikayet etmiş ve sildirmiş.Beinin ülkemize faydası ligdeki takımlara iyi yayın geliri sunmalarıydı ama bu da geçen sene bitiyordu rest çekmişlerdi, tff işi çözemeyince araya spor bakanı girdi ve ortak bir yol buldular. Exxen yayın versin diyen adamı çokta kaale almıyorum ama sizin yoruma hitaben;

• Beinsports çok leş yayın sunuyor, kaçak yayınların daha kaliteli olduğu doğrudur. Kırmızı logolu ticari yayınlar epey kaliteli. Neden beinconnect ve normal müşterilerde olmadığına dair fikrim yok açıkcası. Bunlar yetmezmiş gibi anadolu takımlarının statlarının milattan önce kalmalarından dolayı kamera açıları sağlanamadığından leş futbol leş görüntü dolasıyla leş maçlar izliyoruz.
    • Maç özetleri: Sadece kendi sitesinden, 720p olarak özet sunmaları kadar saçma birşey görmedim. S sport bile premier lig maçlarını (özet spikeriyle) maç bittikten en geç yarım saat sonra 1080p olarak yüklüyor.
    • Beinsports sezon öncesi nba, premier lig ve formula reklamını yapmıştı epey. Onlara kanıp epey alanlar oldu, bu yayınların hiçbirisi yok kendi bünyesinde. Hepsi başka kanallara gitti bir nevi scam

Tek göze çarpan hbo dizileri benim için. Ondada 4k seçeneği yok, herhalde exxen ile birlikte bitrate seçeneği sunmayan stream hizmeti yapan tek firmalar bunlardır. Napalım yapıcak birşey yok..

• @Bucephalas nick'li kardeş tam bir yalancı. Mesaj alintilamayi kapatmış. Cevabını verdiğim mesajida sildirmiş. Senin yazdıkların duruyor orada. 9-10 yaşındaki cocuklarla uğraşması sarmıyor bu forumda. Yalan dolan söylemeye gerek yok. Alintiyi kapatan sensin. Hayatın korkarak geçiyor senin. Bein in zarar ettiği falan yok. Hayatın yalan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 19 Ocak 2021; 17:50:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Alıntıları Göster

Bende onu anlatıyorum. Bein sport un bize kazandırdığı bişey yok. Faydadan çok zarar izleyici için. Yayınları çöp resmen.

• Hocam Fener'in yapacağı takım da başka takımla anlaşırsa ne olacak :D Bu işler parça parça olmaz

• İspanya gibi bizimde kluplere ayırmamız lazım yayıncı kuruluşu.3 büyüklerin ekonomik kalkınması buna bağlı.Böyle birşey gerçekleşirse 3 büyükler şuan ki aldıkları paranın 3-4 katını alacaklardır.Anadolu klupleri batacak diyenler az ötede oynasın, yayıncı kuruluşdan aldıkları paralar klup patronlarına akıyor zaten.Bu sistemle 3 büyüklere akar kötü mü?

Ayrıca bein zarar filan etmiyor, kuru 3,5'a sabitlediğinden beri bir güzel madik atıyor hepimize haberiniz yok.Bir de böyle bir karlı anlaşmaya rağmen yine parayı eksik veriyor.Üstüne üstlük sataram köyü ha diye birde aba altından sopa gösteriyor.Bein hem 3,5 den dolar sabitliyor birde üstüne her sene doviz kuruna göre zam yapıyor.Ne ala memleket.

3 büyükler taraftarınından birileri beini destekliyorsa kusura bakmasın ama takımına ihanet ediyordur.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.