Şimdi Ara

Maçlarda en iyi sonuç verebilecek bir kompakt makina?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Futbol stadlarda ve salonlarda kullancağım bir fotoğraf makinası almak istiyorum.Benim için en önemli kriter optik zoom u 10 x den az olmaması gerek.

Yeri geldiğinde düşük ışıkta yeri geldiğinde stad aydınlatmalarından gelen direk yüksek ışıkla en iyi sonuç verebilecek bir kompakt fotoğraf makinesi arıyorum.

3 tane model buldum.Ortalama bütçem 750tl

Sony DSC-H55

Samsung WB600

Samsung WB650

Bunların dışında sizin önereceğiniz bir model var mı? Şimdiden teşekkürler

• Sony hx1
  • Sony HX1 aklımda vardı ama şuan okadar para veremem.Seneye almaya düşünüyorum öle bir makinayı.Şu gösterdiğim 3 makinanın içinde benim sölediğim kritere göre hangisi en iyisi?
  • 10x olarak fuji f70 bir bakın
  • 15x optik zoomu ,yeni nesil titreşim önleyici sistemi, diğer modellere göre nispeten büyük EXR sensörü,PASM modları ile Full manuel kullanım imkanı, göze hoş gelen dış görünüm ve küçük yapısı ile Fuji F300 (gg de 450-500 civarı fiyatı var oldukçada ekonomik)
  • doroşenko bak bunu pas geçmiştim f300 alan olsa'da fotolarını paylaşsalar bir görsek.
    quote:

Orijinalden alıntı: doroşenko

15x optik zoomu ,yeni nesil titreşim önleyici sistemi, diğer modellere göre nispeten büyük EXR sensörü,PASM modları ile Full manuel kullanım imkanı, göze hoş gelen dış görünüm ve küçük yapısı ile Fuji F300 (gg de 450-500 civarı fiyatı var oldukçada ekonomik)
  • Teşekkürler yorumlarınız için
  • 500 TL'ye ikinci el DSLR, üzerine 300 TL'ye tele objektif alırsan daha mantıklı olur. Hem daha fazla detay alırsın, hem de ISO yükseltme şansın olur. Maç aksiyondur, 1/40 gibi değerlerle çekilmez, ISO'yu kasmak gerekir çoğu zaman.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.