Şimdi Ara

Macfit tavsiye eder miniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gittiğim spor salonu farklı bir sisteme geçtiği için bırakmak zorundayım.

Bana en yakın bir avm içerisindeki mac-fit. Yıllık üyeliği çokta pahalı değilmiş bunu resmi tatillerde açık olmasına istinaden de söyleyebilirim. Çünkü gittiğim salon arefe günü de dahil bayram oldu mu 3-4 gün kapalı oluyordu. Pazar günleri de kapalıydı.

Şimdi benim düşündüren ilk sorun salon avm içinde olduğundan sürekli avm içerisinden salona gitmek pek istemem. Sonuçta rahat gitmek istiyorum evim çok yakın olduğundan banyomu evde yaparım biraz terli falan o şekilde çıkmak istemiyorum. Bu tip yerlerde avm içinden girmeden salona giriş oluyor mu?

• girip instagram sayfasına bak her postta onlarca şikayet var.

yarın bir gün salonlar kapandığında bırakmak istersen büyük sıkıntı yaşarsın.kart bilgilerin onlarda olduğu sürece sürekli para çekiliyor.

benim aylardır davam devam ediyor.Ve utanmazlar her hafta arayıp ödeme istiyorlar.binlerce kişi tüketici hakem heyetlerine şikayet etti bu kan emicileri.

• quote:

Orijinalden alıntı: JazHoyt

girip instagram sayfasına bak her postta onlarca şikayet var.

yarın bir gün salonlar kapandığında bırakmak istersen büyük sıkıntı yaşarsın.kart bilgilerin onlarda olduğu sürece sürekli para çekiliyor.

benim aylardır davam devam ediyor.Ve utanmazlar her hafta arayıp ödeme istiyorlar.binlerce kişi tüketici hakem heyetlerine şikayet etti bu kan emicileri.

Bilgi için teşekkürler.

Evet bende farkettim, bu yönde çok şikayet var. Zaten benimde konu açmamın sebeplerinden biriydi. Çokta yakın 5dk diğer salon 40dk falan.

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

Sanal kart verin baktınız olmadı çözüm basit:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Sanal kart verin baktınız olmadı çözüm basit:D

Hocam ininal kabul ediyorlar mı?

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

Onu bilmiyorum hocam benim üyeligim yok çevremden duydum bunuda:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macfiti tavsiye etmiyorum çünkü gittiğim dönemlerde, her ay düzenli olarak artan fiyatları, müşterilere karşı davranışları, personel trainerlerin umursamaz oluşları, salonun kalabalık oluşu gibi nedenlerle üyeliğimi sonlandırmıştım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.