Şimdi Ara

MacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır Ayarında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 MacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır Ayarında
    MacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır Ayarında

-25 Haziran 2019 da Apple USA mağazasından aldım. Cihaz sıfır ayarında. Bir kaç kez denemek için kullandım. Sadece 11 kez şarj edildiğini gösteren fotodan bunu anlayabilirsiniz. Kutusu, kutu ambalajı ve hatta apple store çantası bile mevcut.
    -Ürün 26.06.2020 ye kadar Apple Tr garantilidir. Foto ekte.

-Ürün özellikleri özetle Pro Vega 20 ekran kartlı, 1TB SSD li, 32 GB Ram li modelidir. Fotolardan ayrıntıları elde edebilirsiniz.

-Cihazın her tarafı korumalıdır. Dış kabı, ekran koruyucusu, touch pad koruyucusu, touch pad in iki dış yanında yani kasa üstünde koruyucu yapıştırıcılar, klavye koruyucusu, ve touch bar koruyucusu. Yani ürünün kendi tenine neredeyse hiç dokunulmadı. VAVA 8 in 1 adaptör cihazı ve Tomtoc marka MacBook çantası da beraber verilecektir. Vava 8 in 1 da 2 kart okuyucu 2 USB3, 1 USB2, 1 Ethernet, 1 USB C girişi vardır. Ayrıca 2 adet USBC-USB3 dönüştüren adaptör vardır. Bu ürünler HAFTALARCA araştırılarak alınmıştır. Amazon'un en kaliteli, en çok beğenilen ve genelde "Amazon Choice" ürünleridir.Toplam değeri 159 dolardır. Dileyene linkleri atarım. Böylece hem fiyatları, hem ürünleri görebilirsiniz.

-Ürün şu an Türkiye mağazasında 29.100 TL dir. Kontrol edebilirsiniz.

-Gereksiz kimseyle vakit harcamak istemiyorum.Mac işletim sistemini benimseyememek satış sebebim ama satmak zorunda değilim. Sadece kar etme şansımı değerlendirmek istedim. Satılmazsa normal kullanıma başlayacağım. Ben ürünü ABD'den ek ürünleriyle birlikte yaklaşık 24000 TL ye aldım. TR değeri ek ürünlerle birlikte 30.000 TL. 3000 ben 3000 siz kâr edecek, sıfır ve garantili ürün alacaksınız. Bu kadar...
    Not: Ürünü Ankara'da elden teslim etmek tercihim.

MacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır AyarındaMacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır AyarındaMacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır AyarındaMacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır AyarındaMacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır AyarındaMacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır AyarındaMacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır AyarındaMacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır AyarındaMacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır AyarındaMacBookPro 15'' 2019 Full Model Sıfır Ayarında

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 27000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 21 Eylül 2019 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• https://www.apple.com/tr-edu/shop/buy-mac/macbook-pro·şlemci,-4.8-ghz’e-kadar-turbo-boost-512gb#

27000 lira nakit paraya forumda bir ürün satmak için o ürünün 4 tekere sahip olması lazım en az :)

Beats Studio3 Wireless Kulak Çevresi Kulaklık - Beats Skyline Collection, Gri

bu da 2300 liraya satılan bir kulaklık ve ürünün yanında ücretsiz veriliyor. Yani sizin fiyatın 230 lira aşağısına TR'den 3 taksitle ürünü alıp yanında da 1200 civarı fiyata rahatlıkla satılabilecek bir kulaklık alınıyor.

Sizinkinden artıları;

1430 lira.
    3 taksit
    2 yıl garanti
    tr klavye
  • https://www.apple.com/tr-edu/shop/buy-mac/macbook-pro·şlemci,-4.8-ghz’e-kadar-turbo-boost-512gb#

27000 lira nakit paraya forumda bir ürün satmak için o ürünün 4 tekere sahip olması lazım en az :)

quote:

2.3 GHz 8 çekirdekli 9. nesil Intel Core i9 işlemci, 4.8 GHz’e kadar Turbo Boost
    True Tone özelliğine sahip Retina ekran
    Touch Bar ve Touch ID
    32 GB 2400 MHz DDR4 bellek
    4 GB HBM2 belleğe sahip Radeon Pro Vega 20
    1 TB SSD depolama
    Dört adet Thunderbolt 3 bağlantı noktası
    Arkadan Aydınlatmalı Klavye - Türkçe Q Klavye
    Aksesuar Seti
    Yazılım
    macOS
    Fotoğraflar, iMovie, GarageBand
    Pages, Numbers, Keynote

26.771,06 TL
    Toplam indirim
    1.948,32 TL
    8.923,69 TL x 3 aya kadar taksit (yeni bir pencerede açılır)

Beats Studio3 Wireless Kulak Çevresi Kulaklık - Beats Skyline Collection, Gri

bu da 2300 liraya satılan bir kulaklık ve ürünün yanında ücretsiz veriliyor. Yani sizin fiyatın 230 lira aşağısına TR'den 3 taksitle ürünü alıp yanında da 1200 civarı fiyata rahatlıkla satılabilecek bir kulaklık alınıyor.

Sizinkinden artıları;

1430 lira.
    3 taksit
    2 yıl garanti
    tr klavye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 20 Eylül 2019; 18:22:47 >
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    Doğru daha avantajlı. Ama 1 tane sonuçta. Bende 2. müşteriye hitap etmiş olayım :) Ayrıca çok da bir fark yok. Ben de TR değeri yaklaşık 1500 tl lik ürün veriyorum. Tek önemli fark 1 yıl garanti farkı bana göre.

• 1 tane olduğu nereden çıktı :) Link verdim, girip inceleyebilirsiniz. Apple'ın kendi sayfasındaki satış fiyatı bu. Hepsiburada vs gibi sitelerde bu donanımı daha da uyguna bulabilirsiniz, tabi varsa. Her zaman en pahalı sayfa kendi sayfası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    link çalışmıyor. apple ın kendi site fiyatını verdim zaten. kulaklık hediyeli olanın linkini ise göremedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.