Şimdi Ara

MacBook Pro Touchbar + Akitio Node 3 + MSI GAMING X 1080TI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, 2017 model macbookuma evde oyun oynamak ve denk gelirse ağır grafikli matbaa işlerimi çözmek için egpu almıştım, zamanında 3gb Asus ekran kartı takıp çalıştırmıştım fakat yetersiz geldiğinden dolayı kart, yerine 1080ti almak istedim. İlk etapta egpu kutusunun(Akitio)psu'su yetersiz olduğundan dolayı 650w ariyetten kart için psu aldım ve kurulumunu yaptım. Bootcamp ile windows kurduktan sonra driverleride yükledikten sonra kart sorunsuz bi şekilde pubg'yi çalıştırmıştı fakat kulaklıklardan ses gelmiyordu, tekrar reset atıp kartı çalıştırdığımda, windows aygıtlarında 1080ti düzgün çalışmıyor olarak gözüktü ve kod 43 hatası verdi. Driveri tekrar silip tekrar yükledim bu seferde kartı takıp çalıştırdığımda windows ekranı açıldıktan 10-20 saniye sonra donuyor ekran kararıyor ve tekrar reset atıyor kendine ve tekrarladıkça yine donuyor, eğer thunderbolt 3 kablosunu mac kapalıyken takıp çalıştırıyorsam yine kod 43 hatası veriyor ama bu seferde ekran donmadan normal çalışıyor fakat kart yine çalışmıyor... Böyle bi sıkıntılı süreç yaşıyorum arkadaşlar, bilgisayarlara merakım çok ama bilgim olmadıgından dolayı elim kolum bağlı bekliyorum açıkçası... Bana bu konuda yardımcı olabilicek veya dişardan destek alarak kurulum yapacak birileri varmidir?

• Oyun oynamaktan keyif alıyorsanız bu kadar dolambaçlı yöntemler yerine bir oyun bilgisayarı toplamayı veya ikinci bir notebook almayı tavsiye ederim. Eğer MacBook ile bağlı ve PC ile yapamayacağınız bir işiniz yoksa tek notebook 'a da dönülebilir. Harici sistemlerin sorun çıkartmayan bir halini pek duymadım maalesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.