Şimdi Ara

MacBook Pro tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Universite için bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Diş hekimliğine gideceğim bu sene. Çok oyun oynayan birisi değilim. Bilgisayarda çok uğraştığım şeyler yok. Photoshop film veya dizi için alacağım. Performansı iyi olmasını istiyorum. Almışken uzun süre kullanayım diye. Bir de diş hekimliği için programlar için MacBook nasıldır bilemiyorum. Bazı 3D uygulamalarda sorun olur mu ya da... Bir çok dersi de sunum olarak çalısmam gerekiyor. Sunumlarda problem olur mu? Bir de bekleyom haswell işlemcili MacBook pro beklesem mı diye düşünüyorum...

Ayrıca bütçem 4000-4500 civarına kadar çıkabiliyor. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birisi bir tavsiye yapsaydı keşke..

• Haswell olanlar geldiği zaman ekran kartı daha iyi olcak eğer gücün yetiyorsa retinalı olanı alabilirsin.Sorun varsa sor cevaplayayım.
  • Aslında şuanda satılan 3. nesil olanlarda seni uzun bir süre götürecektir.Bidaha okuyunca fark ettim.İllede yenisi olsun dersen biraz bekle.
  • Acelem yok aslında. O yüzden bekleyebilirim, beklesem daha mı iyi olur diyorsun yani sen?

• Macbook alacaksan kesinlikle retinalı olanlardan almalısın, macbook'un tek avantajı yüksek ekran çözünürlüğü. İşlemci, ekran kartı senin için çok önemli olmayacaktır Photoshopla uğraşacaksan photoshop'u kuracağın büyüklükte SSD si olmalı yada macbooklardaki flash depolama özelliği olanlardan almalısın çünkü çok hızlanıyor photoshop SSD ile. Ekran kartına çok abanma gereksiz ısınmasın incecik makina
  • Ben oyun oynamıyorum ama oynadığım zaman da olacak, ekran kartı yeter mı bana HD graphics?

• Bu arada GTA 5 bekliyorum, çıkınca kaldırır mı mac? En azından kaldıracak bi bilgisayar olsun mac olarak ;)

• HD Graphics le GTA V çok ayrı dünyalar:) Alacağın Macbookta maksimum GT ekran kartı olur yada hiç olmaz.HD Graphics intelin işlemci üzerindeki ekran birimi ile bir çok oyunu oynayamazsın, GTA V'i unut zaten :)
    Anladığım kadarıyla her şeye gelen taşınabilir bir bilgisayar arıyorsun, Asus'lara bakabilirsin kalite olarak macbooktan aşağı kalır yanı yok açıkcası, o fiyata taşınabilir ve performansı iyi bir N serisi asus alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neworder -- 29 Ağustos 2013; 22:54:42 >
  • Asusum var zaten ama bana eski kalıyor, 3 yıl oldu alalı. O zamanlar 3500e almıştım. Şimdi MacBook almak istiyorum ama neden GTA kaldırmıyor onu anlamıyor. Nvidia ekran kartlı olanı alsam yine de acmaz mı diyorsun sen şimdi

• Konuya yardım..

• Gt 650mli retina modellerine bakabilirsin ancak pahallı senin bütçene göre.Ona alternatif senin bütçen için n56 modeli var adamlar bizzat appledan kopyalamışlar o yönünü takdir ediyorum.O da 650mli ve 2600 lira civarı şu an bir ara 1700e satılıyordu ama onuda belirteyim.Doların düşmesini bekle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben apple alacağım kararlıyım o konuda. Acelem yok o yüzden düşmesini bekleyebilirim. GT650M olan modeller GTA 5 kaldırır mı diyorsunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.