Şimdi Ara

Macbook Pro'mun kapağı çok sertleşti zor açılıyor sorun nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam Macbook Pro Retina 13" Mid 2014 var elimde. Tam 1 senelik cihaz, 1 sene daha garantisi var Türkiye cihazı yani. Hep masada kullandım ne düştü ne başka bir şey fakat son 1 aydır farkettiğim bir sorun var. Normalde cihazı masanın üzerindeyken tek elle havaya kaldırıp açabiliyorken son 1 aydır kapağı kaldırmaya çalıştığımda alt kasa da birlikte havaya kalkıyor resmen. Elimle alt kasayı tutarak açıyorum yani sanki menteşelerin yağlanması gerekiyormuş gibi bir his var baya baya sert. Sorun nedir sizce, servise versem ne olur? Ayrıca servise vermem gereken başka bir konu daha var, normal kullanımda falan 10-15 dakika arayla değişiyor tabi bu bazen 1 gün yapmıyor bazen günde 20 kere yapıyor. Sağ alt taraftan klavyenin ok tuşlarının alt tarafındaki boşluk yani touchpad'in sağ tarafından tık diye bi ses geliyor. Sanki kasaya tırnakla dokunuyormuşsun da tık ediyormuş gibi. Daha önce bu sorun yüzünden geçen sene eylülde servise verdim ama test edip ses duymadık dediler geri verdiler eve gelir gelmez sesi duymaya başladım. Sonra üstüne düşmedim ama şimdi de bu kapak zor açılma olayı olunca iki şikayetten servise tekrar vermeyi düşünüyorum.

Sizce durum ne olur?

• iCankat İ kullanıcısına yanıt
    Garantisi varken servise goturun hocam, iki sorunu da ozellikle belirtmeyi unutmayin.
    Muhtemelen ekran baglanti noktalari (veya tamamen) değişir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.