Şimdi Ara

Macbook pro mid 2014 - 15.4' 3749 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Isparta İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Pilinin değişmesi lazım.
    Tocuhpade sert tıklamak gerekiyor , kullanımda bir sorun yok ama biraz fazla ses çıkartıyor değişse iyi olur.
    Kozmetik olarak sıfır gibidir.
    Yanında koruyucu kılıf ve klavye çıkartmalarıyla gönderilecektir.
    Isparta/merkezden elden teslim edilir. Diğer illere önce havale sonra kargo şeklinde gönderim yapılır.
    Komisyon farkıyla get ilan açılır.
    Takas yoktur.

Pil Değişim Ücretleri :

Apple Store: 929 TL
    Yurtdışı aliexpress ve amazondan orjinal pil : 50 euro - 50 dolar arasında değişiyor
    Türkiyedeki sitelerde orjinal pil : 450 TL ile 600 TL arasında değişiyor

Fiyat : 3749 TL

İlan Linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 32aslan -- 22 Ocak 2018; 17:52:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elimizdeki cihazın bataryasını 200 liraya falan halleşmezsiniz.. mutlaka orginal batarya takmalısınız. Yan sanayi batarya veya şarj aleti kullanırsanız ŞARJ ENTEGRESİ voltaj ayarlamada sorun yaşayacağından kısa süre sonra batarya şarj olmaz.. yeşil Işık'tan sonra turuncu yanar ama şarj olmaz..Buda katma değerli olarak döner ..

Sakın 200 liralık batarya falan alıp takmayın .. orginal bataryasını 500-600 den aşağı işçiliğini falan derken 1000 lira en az

• Apple 929 liraya değiştiriyomuş hocam , bilgisayarcılarda orjinal bataryayı 600 liraya değiştiririz dediler . Aliexpress ve amazon da orjinal batarya diye satılan ürünler 50 euro ile 50 dolar fiyatlarında satılıyor . İlanlarda orjinal yazdığı için o fiyatı baz aldım. Almak isteyen arkadaş olursa fiyatta yardımcı olurum tabiki .

• Cihazın bataryası tam bitikse ve fişi çekince cihaz hemen kapanıyorsa.. sorun bataryadaysa ve eminseniz bataryayı en kısa sürede değiştirmelisiniz.. yoksa şişmeye başlar ve sıkıntı oluşur... cihazı sürekli pilsiz kullanmakta mantıklı değil. En ufak bir dalgalanmada veya ani elektrik kesilmesinde cihazın anakartını bozma ihtimaliniz çok büyük ihtimal... bunları yazdığım için bana kızıyor olabilirsiniz ama İnanın size yardımcı olmak adına söylüyorum.. tecrübeyle sabittir.. bu şekilde kullanmanız BÜYÜK RİSK...lütfen ilandan 200 lira masrafı var ifadesini de siliniz .. Hoş değil

• Cihaz kullanılmıyor hocam , dediğiniz gibi fişten çekince kapanıyor hemen . Bataryası bitik durumda . 1 ay kadar satılmazsa değiştirip kullanırım artık . Yok kızmadım hocam niye kızayım . Fiyat aralığı ekleyeyim ben en iyisi 200-1000 tl arası diye ilana .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.