Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.672
Cevap
130
Favori
282.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cihazında bu sorunu yaşayan var mı? Shutdown dedikten sonra 1-2sn olup kapanıyor cihaz, bu bir sorun mudur? Yazarsanız çok sevinirim. MBP 13'' 2019 kullanıcısıyım.https://streamable.com/lkl43
  • Oluyor, başka bir wallpaper olup öyle kapandığı da oluyor. Catalina yazılımla alakalı bir problem büyük ihtimalle.
  • Dün akşam klavyenin üzerindeki kalemi farketmeden ekranı kapatınca Late 2013 15 Retina ekranın kenarını maalesef çatlattım.

Güvenilir tamirci önerebilir misiniz? Yeniye şu an gücüm yok. Yaptırıp kullanacağım.

Macbook Pro Late 2013 15 Retina A1398 Ekran değişimi için yardımlarınızı rica ediyorum.

• 2019 15 inch MacBook Pro kullanıcısıyım cihaz bende 4 aydır var daha önce bakmama rağmen bu sorun yoktu şimdi dikkat ettim sağ touch padin yanına bastırdığımda yani touch padin yan dışına sanki kasa havada gibi yerine oturuyor. çok büyük değil hafifçe. sol tarafta yok ve kasa kapalıyken de yok sadece ekran açıkken. daha önce baktım yoktu ısı değişimine karşı büzüşme falan mı oldu anlamadım bu sorun normal midir ?
    bu kronik bir şey mi mevcut olan kullanıcı var mı ?
  • tobreakuaro kullanıcısına yanıt
    Pil şişmesi olabilir.
  • şarj adaptörü ve kablo dışarıdan alıp memnun kaldığınız marka var mı arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 2015 early macbook pro retina kullanıcısıyım ve cihazı geçen ay son sürüm mac os a güncelledim. güncelledikten sonra galiba pil ömrü azalmaya başladı. Böyle birşey gözlemleyen oldu mu yoksa benim batarya artık eskimeye başladığı için bu normal mi?
  • Oyun oynayabilen var mı ? Biliyorum oyun pcsi değil ama en azından 1-2 güzel oyun olsaydı keşke :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MrChaplin kullanıcısına yanıt
    Benim de öyle oldu aslında. Ben de eskimeye başladı diye düşünerek çok takılmadım. Önceden pil sağlığı %87-89 civarindayken şimdi %83 e düştü yani ani bi düşüş var nedenini biliyorum. Belki gereksiz şeyler fazladır diye sıfırladım MacBook Pro yu. Ama pilin çok soğuk olması veya sonra ısınması da etkili oluyor diye düşündüm bi yandan.

• MrChaplin kullanıcısına yanıt
    Valla normal..Yani ben şu anda full şarja takılı kullanıyorum.Pil bitti yani benim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar, macbook pro 2015 early modeli var. MacOS Catalina güncellemesi sonrası ssd problemi oldu. Amazon abd den owc ssd aldım usb hub ile birlikte. Ancak ssdyi taktım lakin cmd r çalışmıyor. Ekran gelmiyor. Vmware ile sanal bilgisayardan da ssd görmüyor. Acaba ne yapabilirim? İşi bir çözemedim. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar....
  • badboy-s B kullanıcısına yanıt
    Option-Komut-R veya Shift-Option-Komut-R deneyin.
  • Merhaba Arkadaşlar.
    2014 yılında eşime almış olduğum Macbook Pro nun batarya değişimi için Zorlu Apple Store dan 2.750 TL fiyat aldım ve açıkçası fazla geldi.

İstemeden de olsa önümüzdeki yıl eğitim kampanyası ile cihazı yenilemek gibi bir niyetim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master KENOBI -- 18 Şubat 2020; 12:7:3 >
  • 2015 macbook pro 15 inch
    pil devri dusuk
    garantiye girmemis bir cihaz ariyorum.

Satmak isteyenler pm atabilirler.

• Master KENOBI kullanıcısına yanıt
    Ben de 2010 macbook pro kullanıyorum, artık yenilemek istiyorum ama bunlar apple dan soğutan şeyler işte.

• JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Yaptım lakin herhangi bir cevap alamadım. Servis ssd problemi var dedi. Ssd Aldım ama sorun değişmedi. Acaba anakartta mı ki sorun?

• 2017 kasa pro cihazda şark yüzde 50 altına girince bi kapanıyor ekran sonra zoruluyorum açılıyor , 2-3 'dür başıma geliyor sebebini bilen var mı ? yada kronik mi ?
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Pilin sağlık durumunu kontrol ettiniz mi?
  • JUNE8O kullanıcısına yanıt
    107
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Durum: Normal mi diyor?
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.